PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte ze Zlínska!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Zlínský region budou reprezentovat čtyři ženy a jeden muž, celý moravský týden ovládne mladší střední generace.

Pondělí patří rozvedené dojičce Janě, která má dvě dospělé děti a přítele. Má ráda hudbu, film, ruční práce, ale nemá moc času na koníčky. Jana přiznává, že je náladová. Prý ji rozveselí, jak se všichni vejdou do jejího malého bytu v Napajedlech, kde se jí moc nelíbí. Kdyby vyhrála 50 000 korun, tak by si ho konečně hezky zařídila.

Druhá Jana pracuje v obchodě, nyní ve skladu. I ona je rozvedená a má dvě dcery a přítele. Rádi sportují, chodí za kulturou a na výlety. Pokud by v úterý vyhrála 50 000 korun, podstoupila by laserovou operaci očí. Co pro to uvaří a upeče? Zelný závin, jogurtové řízky a tvarohové řezy.

Uprostřed týdne uvaří fotograf Jaroslav z Troubek. Gastronomie mu není vzdálená, miluje vaření a jeho žena provozuje v Kroměříži drobné občerstvení. Mají rádi výtvarné umění, starožitnosti a americká auta. Jára nejradši připravuje ryby, steaky a drůbež, na 50 000 zamíří se třemi chody: srbskou čorbou, pikantní kuřecí jehlou a svatebními koláčky dle starého valašského receptu.

Čtvrtek patří rozvedené družinářce Magdě, která na Masarykově univerzitě studuje učitelství. Maminka jedenáctileté dcery má za sebou náročný rok. Dcery ji přemluvila k účasti v soutěži, a pokud by se jí podařilo získat 50 000 korun, peníze by investovala do plánované rekonstrukce bytu. Čtvrteční hostitelka plánuje čtyři, většinou klasické chody: pizzy, zeleninovou polévku, svíčkovou a tažený závin.

Dělnici Evě patří páteční finále. Ve Francově Lhotě dojde na druhou svíčkovou, takže soupeři budou mít dokonalé srovnání. Eva je vdaná a s manželem a dvěma dětmi tvoří veselou rodinu. Ráda vaří a stará se o květiny a zahrádku. Do pořadu ji přihlásily kolegyně z práce a ona ze zvědavosti souhlasila. Samozřejmě že velkým lákadlem je nejen pro ni výhra 50 000 korun. Kdo ji ale na Zlínsku získá, teprve uvidíme!

 

reklama