PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte ze Zlínského kraje!

koláž_9_3_Zlín Foto: koláž_9_3_ZlínFoto: All

Příští týden nás pohostí Zlínský kraj, jehož barvy budou hájit dva muži a tři ženy. Z toho dvě Veroniky – jedna blondýna a druhá bruneta, takže by se nám neměly plést. A povinný úkol týdne bude velmi příjemný!

V pondělí to na Moravě všechno začne u Veroniky „tmavovlasé“. Původně kadeřnice, později choreografka a asistentka v jedné zlínské agentuře je už měsíce doma po úrazu achillovky. Je krátce vdaná a chtěla by podnikat. Do začátku by se jí 50 000 korun určitě hodilo a bramboračka s hříbky, telecí líčka na víně a jahodový páj nezní na úvod vůbec špatně!

V úterý se k plotně postaví stavbyvedoucí Lubomír z Kelče, kterému všichni říkají Luboš. Ženatý otec dcery Amálky žije s rodinou klidný a spokojený život, přestože prý Luboše není těžké vytočit. A možná by ho i vytočilo, kdyby se svými plněnými žampiony, zelňačkou s uzeným, živáňským balíčkem a jablkovým závinem neuspěl a 50 000, které by rád investoval do bydlení, si odnesl někdo jiný.

Středa patří sympatické blondýnce Veronice, která studuje sociální pedagogiku a žije sama. Kromě školy má dvě brigády, aby zvládla náklady na bydlení. Veronika má ráda sport, svého kocourka, ve volném čase se věnuje dětem. Její rodinné menu obsahuje např. sestřenčinu zeleninovou polévku, strejdovo žužu i sladký Veroničin medovník, Bude to stačit na 50 000 korun, které by padly na návštěvu kamarádky v Anglii?

Ve čtvrtek se k plotně postaví provozní montér Dalibor, ženatý otec dvou dětí z Bojkovic. Kdo neví, jak vypadá jeho oblíbený bojový sport krav-maga, ať se dívá! Dalibor také rád jezdí na motorce a prý má smysl pro humor. Nepřejde ho ale, až bude v potu tváře připravovat vývar s nudlemi a knedlíčky, steaky či horké tajemství, aby vyhrál 50 000 korun na rekonstrukci bytu?

Ve finále uvaří nejmladší Jana. Studentka čtvrtého ročníku stavební průmyslovky má velkou rodinu, organizační talent, kluka a miluje sport, tanec a vaření. Soutěživá kuchařinka si naplánovala poněkud záhadné menu, které teprve čeká na odtajnění. Přinese Janě v pátek štěstí a 50 000 korun na krásné prázdniny?

reklama