PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště uvidíte ze Zlínského kraje!

Příště uvidíte v Prostřenu! Foto: Příště uvidíte v Prostřenu!Foto: www.iprima.cz

Zlínský kraj, kde proběhne příští Prostřeno!, reprezentuje mládí: tři ženy a dva muži. A přibyde jedna novinka. Kromě výhry 50 000 korun získá jeden soutěžící bonus v podobě venkovního plynového grilu. Kdo to bude? Ten,který si nejlépe poradí s úkolem týdne. A hračka to nebude – půjde o burgergery..

Jako první se představí Kateřina, mladá vdaná maminka dvou synů. Katka pracovala jako kosmetička, ale dnes se věnuje jen rodině. Také pravidelně cvičí,zajímá ji historie druhé světové války a ráda čte a peče sladké dezerty. V pondělí to bude malinový cheesecake, na hlavní chod chystá pstruha po mlynářsku. Kdyby se sešlo dost milovníků ryb a Katka vyhrála 50 000 korun, chce se podívat do Normandie.

I druhá hostitelka je mladá provdaná maminka. Lenka ze Vsetína vystudovala obchodní školu, pracovala jako pokladní a pečovatelka. Ráda chodí plavat, do sauny, jezdí na kolečkových bruslích a na kole, v létě houbaří a pracuje na zahrádce.Po bramborové polévce se odváží podávat jehněčí špíz. Budou soupeři tolerantní? Lenka se za tolerantní považuje a doufá, že si vyvaří 50 000korun na pěknou dovolenou.

Uprostřed týdne nás pozve k sobě do Bystřice pod Hostýnem samoživitelka Jiřina, momentálně nezaměstnaná prodavačka a cukrářka. Maminku čtyřleté dcery baví vyšívání a cestování. Ctitelka české kuchyně, které by se 50 000 korun moc hodilo, vsadila na polévku s játrovými knedlíčky, řízek naruby a čokoládový dort. Uspěje?

Konec týdne proběhne v mužské režii. Martin je sice vyučený kuchař, ale dnes pracuje jako dělník. Je ženatý, má jedno dítě a ve volném čase vášnivě rybaří. Kromě toho rád vaří, chodí do přírody a spí. Připraví mladý muž z Kroměříže další rybu, aby vyhrál 50 000 korun? Nebo to bude něco úplně jiného? Pokud se zadaří, koupí si nový člun.

Posledním kuchařem je svobodný policista Tomáš z Luhačovic.Jeho velkým koníčkem je sport - fotbal, hokej, také chodí rád do posilovny.Se sportovním zápalem přistupuje i ke svému vaření – plánuje kachní prsa, drůbeží vývar, hovězí na víně a ananasové ravioly. Považuje se za milého a upřímného kliďase, tak uvidíme, zda mu tento příjemný temperament vydrží, až se bude ucházet o 50 000 a k tomu ještě zvládat náročný úkol týdne!

reklama