PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příště: západní Čechy (repríza)

Prostřeno - 12 - Západní čechy - příště uvidíte Foto: Prostřeno - 12 - Západní čechy - příště uvidíteFoto: Příští týden

Západočeši se chystají poprvé prostírat před televizní obrazovkou a našel se mezi nimi jeden odvážný muž, který bude čelit ženské převaze. A ne ledajaké, mezi soupeřkami bude profesionální cukrářka v důchodu a mladá hoteliérka.

 

Takže minimálně moučník a prostírání by měly zvládat na jedničku. Pan Ludvík si ale věří, vždyť vyhrát může přeci každý, jak se diváci pořadu Prostřeno! několikrát přesvědčili. Nikdo se nemůže předem považovat za vítěze, ve hře je lidský faktor a hodně proměnných.

Týden ze západních Čech zahájí paní Dobroslava. Uvaří kuchařka s pohádkovým jménem pohádkovou večeři? Jestli dostojí svému jménu, měl by být pondělní večer dobrý. Snad nebude dobrý znamenat průměrný, to by pak Dobroslava na výhru 25 000 korun nedosáhla.

Druhým dnem nás bude provázet soutěživá důchodkyně Jana. Do soutěže ji přihlásila rodina, protože bývalá cukrářka je prý fenomenální kuchařka. Je chvála rodinných příslušníků objektivní a čeká Janiny hosty něco opravdu výjimečného? Pak by se mohla stát hostitelkou týdne právě Jana.

Ve středu otevře dveře svého domova keramička a gurmánka Milena. Má ráda opravdové jídlo a její večeře nabídne pět chodů! Jak se vypořádá s přípravou tak náročného menu? Ocení hosté kombinace, které jim Milena nachystá, a udělí jí tolik bodů, aby získala 25 000 korun?

Předposlední den zavítáme k Ludvíkovi, náruživému sběrateli modelů a všeho možného i nemožného. Pojal čtvrteční večeři tematicky, soupeře bude chtít přesvědčit menu s mexickým nádechem. Pomůže jedinému muži týdne jeho břitký humor, nebo spíš ostrá chuť chilli papriček, aby si příští den odnesl 25 000 korun?

Finále pořadu Prostřeno! bude mít v režii mladá, cílevědomá hoteliérka Lucie. Vzala si Chorvata a balkánská kuchyně inspiruje i její páteční menu. Lucie si myslí, že „plné bříško znamená šťastné bříško“. Budou její hosté zářit štěstím natolik, že dopřejí výhru 25 000 korun poslední západočeské hostitelce?

Vaše názory

lascala
Milena 1 07.08.2011 16:12

Ano pamatuji, dle mého jedno z nejlepších prostřeno vůbec. Nádherné bydlení, super menu a úžasná hostitelka.

anonym
Milena vyhrálá! 10.08.2011 19:15
anonym
tenhle týden v Prostřeno 0 06.08.2011 10:14

si pamatuju,těšte se na středu,zaujme vás paní Milena se svým francouzským menu,myslím,že i vyhrála.Opravdu excelentní kuchařka a vůbec inspirativní osobnost.

reklama