PO - PÁ v 17:50 na Primě

Příští týden: Střední Čechy

Prostreno 10.03.08  Pouták týden Foto: Prostreno 10.03.08 Pouták týdenFoto: All

Příští týden vaří Prostřeno! v pěti domácnostech středních Čech.

V dalším týdnu našeho nového pořadu Prostřeno! navštívíme pět domácností ve středních Čechách. Kdo se stane hostitelem týdne a získá 25 tisíc? Bude to Lída, jejíž dům připomíná hrad a v jejíž rodině vládne matriarchát? Pro jednoho Lída ani vařit neumí. Pochází ze Slovenska a každý se u ní cítí hned jako doma. A menu? Naprostý originál! Sportovně založená Veronika je soutěživý typ, umí být náročná i na sebe. Její večer by rozhodně neměl být průměrný. Jak si ale skvělou večeři představuje další z hostitelek týdne intelektuálka Lea? Ráda vaří po svém, jako předkrm připraví ježka, a to pro hosty nebude jediné překvapení. Ovšem nepodceňujme babiččinu kuchyni! Nejstarší účastnicí je čtyřiasedmdesátiletá Marie, není proto překvapením, že bude servírovat typická česká jídla. Vyjde jí sázka na jistotu? A pak je tu „gurmánský maniak“ Jakub, jediný muž v tomto soutěžním týdnu. Přesvědčí dámy soupeřky, že nejlepší kuchaři jsou muži, a získá výhru právě on?

Uvidíte už od pondělí 8. března od 18.00 v Prostřeno! na Primě!

Vaše názory

p.buda
lída je super baba 0 25.03.2011 10:28

KDYŽ SE NUDÍM TAK SI VŽDY ZAPNU NA INTERNETU DÍL KDE VAŘILA LUDMILA ŽAMBERIOVÁ A VŽDY MI ZVEDNE NÁLADU

Kukačka
vítěz 0 15.03.2010 19:05

Proč tu není napsané, kdo vyhrál?
Zajímá mě první i druhý týden.

Majk
Slovena ze Salaše 2 10.03.2010 16:23

Sama prostírání, stolování, obsluha, na úrovní - hnus . O jídle se ani nebavím.Ta kombinace byla přímo katastrofální. To by nežralo ani prase v JZD. Obdivuju ty další soutěžící, že to "museli" alespoň ochutnat.
Její chování a hodnocení,které dala (1 bod) odpovídá IQ samé soutěžící.

Anonymo
jo 15.03.2010 17:07

jestli myslíte tu Lídu jak dala veronice jen 1 bod tak máte pravdu. odplácení není zrovna fér hra

Adéle
ještě že to vyhrála babička 12.04.2010 18:01

ještě že to vyhrála babička Blanka jsem jí to přála letí na makču pikču

Anonym
LÍDA vs. VERONIKA 10.04.2010 09:01

Úplně souhlasím s Majk . Vždyť Veronika dala Lídě tuším čtyři nebo pět bodů, i když jídlo - hnus, prostíraní,servírování,stolování - hnus,...A přesto jí aspoň ze slušnosti,z té zábavy ( jak tam Lídiny děti zpívaly ) atd., dala čtyři nebo teda pět bodů !!! A Lída dala Veronice jen 1 ( ! ) bod !!! A přesto měla Veronika stolování,servírování,prostíraní atd. dobré, zábava ( už nevím jaká byla, ale tuším, že se to celkem líbilo všem ostatním ) dobrá, ...Lída prostě neví,jak se chovat !!!

reklama