PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Na co se můžete těšit?

Prostřeno VI (39) Střední Čechy grafika Foto: Prostřeno VI (39) Střední Čechy grafikaFoto: www.iprima.cz

Ve Středočeském kraji se našla pětice odvážlivců, kteří si troufnou uvařit před televizními kamerami. Již několik týdnů trvá rozložení sil mezi ženami a muži v poměru 3:2. A mládí je v silné přesile!

IV pondělí uvaří svobodný finanční poradce Martin, který žije v jednom domě s maminkou a přítelkyní. Ve volném čase rád sportuje, aktivně se věnuje fotbalu. Pokud by vyhrál 40 000, odjel by se svou milou na dovolenou. Martin vsadí na změnu v podobě brynzových halušek a pečených paprik - první hostitel na sebe musí pořádně upozornit!
Úterní hostitel je Martinův vrstevník. Michal pracuje jako tiskař a bydlí u rodičů v Opolicích. I jeho velkým koníčkem je fotbal. Do pořadu se přihlásil na popud přátel, kterým jeho jídlo chutná. O svoji šanci na výhru 40 000 se bude ucházet pomocí lidového menu s ”chasníkovou zavinovačkou” a sedláckými plátky s opečeným bramborem.
První žena prostře ve středu na Barrandově. Bývalá servírka a dnes účetní Linda žije ve společné domácnosti s přítelem a dvěma pejsky. Ráda jezdí na výlety na motorce. Netají se tím, že očekává výhru 40 000 korun. Proto uvaří čtyři chody se dvěma předkrmy – zajímavě zní křehký plněný rohlíček s holandskou omáčkou – a uspořádá mix gril zakončený dvoubarevným mascarpone.
Ve čtvrtek přijde řada na Vlastu. Mladá zdravotní sestra a dvojnásobná maminka ze Slaného je na rodičovské dovolené. Kdyby jí čtyřchodové menu vyvařilo 40 000 korun, část výhry by věnovala na léčbu dětí s leukémií. Slepičí polévka, bramborová kaše speciál s tatarskými krůtími řízky a broskvovým tiramisu potenciál na vítězství rozhodně také má.
Na mateřské je i poslední hostitelka, milovnice zvířat Tereza. S přítelem jsou spolu přes tři roky a nedávno se zasnoubili. Pečují o ročního syna, pejsky, kočku, králíky a rybičky. Tereza chce vsadit na vstřícné a vlídné chování a oblíbené kuřecí maso, z něhož uvaří vývar i hlavní chod se smetanovými brambory a brokolicí Kdyby 40 000 korun zůstalo u ní ve Zdibech, nakoupila by výbavu do synova pokojíčku.

A na koho se můžeme těšit v dalším VIP Prostřeno?

Budou to ostřílení borci. Asi nejznámější tváří z našeho čtyřlístku celebrit bude zpěvák, hudebník, producent a také čerstvý otec Petr Janda. Není v kuchyni žádný začátečník a pro vaření a návštěvy má skvělé zázemí, jak už jsme mohli vidět v česku na talíři.
Jak se dnes má a jaká kuchařka je herečka Jaroslava Hanušová bude jistě zajímat nejen milovníky pořadu Jednou přijde i kouzelník. Do VIP Prostřena zavítá Jaruš a jistě dá k lepšímu nějakou tu historku z natáčení.
I když se Martin Severa tak trochu vytratil ze světel reflektorů, v televizní a moderátorské branži pracuje nadále. Uvaří milovník Francie svým hostům nějaké francouzské menu?
Stále krásná Lucie Zedníčková natáčí na Slovensku častěji než u nás. To se ale mění a my se můžeme na vlastní oči přesvědčit, jak herečka a dvojnásobná maminka obstojí jako kuchařka a hostitelka.

Vaše názory

neznámý nespokojený a již nahluchlý
prostřeno 5 21.09.2012 11:15

komu ještě vadí ječící Boušková, rušící prostřeno?

Anonymous hana
Také mi vadí Boušková a vůbec 21.09.2012 13:26

Také mi vadí Boušková a vůbec ty debilní komentáře.Nevěřím,že jim to píše Prima.Ahoj.

Milada K.
Asi si to tak Prima přeje, 21.09.2012 14:55

Asi si to tak Prima přeje, ale je to příšerné a vyloženě to ruší. :-(
Mě osobně to vadí velmi.

Sluhanda
Prostřeno 21.09.2012 20:14

....průvodní slovo Boušková+Vydra = katastrofa. Jejich projev je
příliš teatrální a velmi hlasitý. Když nasadí Boušková, je to
jako když člověk dostane políček. Divím se, že to režie neslyší.
Opravdu je to kaňka na tomto pořadu.

anča13254
mě ne. 21.09.2012 22:53

mě ne.

Anonymous Ala
Když Vám to tak vadí tak se 22.09.2012 08:48

Když Vám to tak vadí tak se na ten pořad nemusíte dívat.

Lucka1980
Super, těším se na VIP 0 20.09.2012 20:50

Super, těším se na VIP Prostřeno, hlavně na pana Jandu.

Milada K.
Těším se na pana Jandu, je 2 19.09.2012 11:04

Těším se na pana Jandu, je znám tím, jak dobře vaří a jaký je výborný hostitel, tak by to mohl být zase jednou hezký večer.

Marie Bláhová
ten si podle mě neumí uvařit 19.09.2012 13:55

ten si podle mě neumí uvařit ani čaj,,,je spíš specialista na dívky,kterým by mohl dělat dědečka.))))

Milada K.
Pani Bláhová, myslím, že 21.09.2012 14:57

Pani Bláhová,
myslím, že budete zírat. :-)

reklama