PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Na co se můžete těšit?

Prostřeno VI (41) Ústí grafika Foto: Prostřeno VI (41) Ústí grafikaFoto: www.iprima.cz

Na Ústecku to bude pestré a zajímavé – dva muži a tři ženy s odlišnými menu a zajímavými příběhy: jedna účastnice žije v Německu a druhá je zpěvačka

V Děčíně bydlí mladá dvojnásobná maminka na mateřské dovolené. Alena pracovala jako servírka a má o pět let mladšího přítele - občas jí prý přijde, že má doma tři děti. První hostitelka uvaří tříchodové řecké menu, za které by si v případě výhry 40 000 pořídili s přítelem tetování.
V úterý v Proboštově na Teplicku přichystá čtyři chody s rybou, salátem caprese, polévkou a banánovým moučníkem strážník Stanislav. Žije společně s přítelkyní, každý má vlastní dítě ź předchozího vztahu a nyní čekají společný přírůstek. Stáňa by jistě s nadšením uvítal kulatou sumičku 40 000 korun na novou výbavičku.
Německem ovlivněné čtyřchodové menu plánuje Jana, která pracuje jako manažerka Německu, kam se provdala. Je v něm i hodně sýra: sýrová mísa, eintopf s kapustou a sýrem, hovězí roláda na švestkách a vafle. Do pořadu ji přihlásila sestra z Jirkova, u níž se bude vařit, protože si myslí, že Jana jako kuchařka a hostitelka určitě má na výhru 40 000 korun.
Projektant dopravních staveb Jiří, též podnikatel a „víkendový kuchtík a gurmán“ má rád pořad Prostřeno! Je hravý a soutěživý, a tak se ve čtvrtek pomocí pórkového koláče, kuřecích paliček a ovocného čokoládového dezertu pokusí v mosteckém bytečku s velkou terasou vyvařit 40 000 na dovolenou s přítelkyní.
Zpěvačka a učitelka zpěvu Stefanie udělá menu letem světem, hlavním chodem bude maďarský perkelt. Je rozvedená, má dospělého syna, do pořadu ji přihlásila její žačka. Hudební bude i páteční překvapení a zábava. Překvapením bude patrně též stopadesátimetrový byt se saunou a solárkem v Teplicích, kam by investovala sumu 40 000 korun, kdyby ve finále zůstaly peníze u ní doma.

Ze středních Čech se přesuneme na Moravu, kde se na Zlínsku sešla další odvážná pětice amatérských kuchařů. A opět to jsou tři ženy a dva muži, někteří z nich ale mají už nějaké ty roky vaření za sebou.
V Otrokovicích zahájí zlínský týden mladý a svobodný analytik Ondřej. Těší se na adrenalinový i pohodový týden, který by měla ideálně zakončit jeho výhra 40 000 korun. Odra počítá se čtyřmi chody, s hrachovou polévkou, vepřovou panenkou a zeleninou. Pustí se i do pečených bochánku a spoléhá na svoji výřečnost.
Stejně mladá je i úterní hostitelka Iva. Pracuje jako dělnice a trochu monotónní život by si chtěla zpestřit pěti výjimečnými dny a dovolenou -  v případě, že by si vyvařila 40 000 korun. Její menu se podobá Ondřejovu: má rovněž čtyři chody, zeleninovou polévku a panenku jako zlatý hřeb celé večeře. Nevšední je předkrm z uzeného pstruha.
Uprostřed týdne uvaří v Březolupech rozvedená maminka desetileté dcery. Ivana je momentálně v domácnosti, denně vaří a nejraději kuře stokrát jinak. Proto nepřekvapí, že kuře je i hlavní složkou dalšího čtyřchodového menu. I druhá Iva by si ze soutěže ráda odnesla 40 000 korun, nejlépe na cestování.
Ekonomka Jana z Pravčic je zvyklá vařit pro svoji rodinu. Syn je sportovec a vyžaduje zdravá jídla. Možná by ho ve čtvrtek uspokojilo i toto maminčino menu s již druhou hrachovou polévkou týdne, s lososem na bylinkách a tvarohovým dezertem. Jen tu paštiku by si možná odpustil. Co když ale právě paštička přihraje spolu s atraktivní zábavou Janě nejvíce bodů a kulatou sumu 40 000 korun?
Poslední den uvaří poslední muž. Rozvedený Lubomír vychovává v Topolné dvě ze svých čtyř dětí, vaření je pro něj nejen nutností, ale i velkým koníčkem. Ve finále uvaří hovězí vývar, upeče kuřecí prsíčka v listovém kabátku s kaší a závěrečnou sladkou tečkou bude tiramisu. Do soutěže ho přihlásily jeho dcery, které věří, že taťka má na to, aby v oblíbeném pořadu vyhrál 40 000 korun. Jak to ale na Zlínsku dopadne, teprve uvidíte

Vaše názory

Marie Pohodová
VIP PROSTŔŘENO 0 14.10.2012 10:05

Jedna z nejlepších čtveřic, která tam byla,prima parta a jídla opravdu vypadala dobře a tak člověk alespoň to oko pokochal,když nemohl ochutnat.
Moc mi byli všichni sympatičtí!Bavila jsem se.

Anonymous
Alena Macháčková neměla co 0 13.10.2012 15:32

Alena Macháčková neměla co dělat v tomto pořadu,zasloužila by si potrestání!

Hovnivál
Čauky, co to tady píšete 0 06.10.2012 07:40

Čauky, co to tady píšete všichni za hovadiny?

Anonymous
eintopf 0 06.10.2012 06:42

jsem zvedava jestli to bude ten klasicky nemecky eintopf nebo nejaka atrapa

An.n.
Tipy na VIP Prostreno 0 04.10.2012 13:17

Rada bych ve VIP Prostreno nekdy videla herce z Particky, Oldricha Kaisera, Jiriho Labuse, Jiriho Langmajera, Lindu Rybovou, Aloise Svehlika,...

Anonymous
Jooooooooo, já se tak těším 0 04.10.2012 08:56

Jooooooooo, já se tak těším na Alici Bendovou...doufám že bude vařit u sebe.

Boss_lada
Pomooooc 2 02.10.2012 21:49

Neví někdo na jakém stole s vařičem uprostřed vařil Upír ??
Značka - výrobce .....
Prosím !!!

Anonymous
Pomooc 02.10.2012 22:01

Kolik bodů měl Upír?

to su já
ten stůl 05.10.2012 10:40

byl originál, nechal si ho vyrobit ten jeho něm.kámoš..je jediný na světě. to nekoupíš.

Anonymous
no 8 02.10.2012 19:22

no jsem zvedavej na tu pipku co říká o svém příteli ze je jako další dítě.

reklama