PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Příště uvidíte!

Prostreno VI (43) Ostrava Foto: Prostreno VI (43) OstravaFoto: www.iprima.cz

Na Ostravsku uvaří a prostřou tři ženy a dva Pavlové, kteří severomoravský týdne zahájí a zakončí.

V pondělí začneme u zedníka-obkladače Pavla. Žije s přítelkyní a jejím dítětem, sám má také dítě. Relaxuje u vaření, považuje se za „hyperaktivního pohodáře“. Čím si chce vyvařit 40 000 korun? Čtyřmi chody: panenkou se sázeným vejcem, vývarem s knedlíčky, roládou a pařížskými kostkami.

Druhou hostitelkou je Silvie, toho času na rodičovské dovolené s druhým synem. Servírka a také prodavačka je vdaná, ráda plave a řídí auto. Veškerý čas věnuje rodině. Spoléhá na slanou plněnou palačinku, pečené kuřecí stehno na kyselém zelí a domácí medový zákusek. Pokud by s tímto menu vyhrála 40 000, peníze by investovala do bydlení.

Andree z Karviné patří středa. Určitě bude mít ve svém domě krásně upravený stůl, protože pracovala jako floristka, dnes má vlastní květinářství. Milovnice květin je přes dvacet let šťastně vdaná, s manželem mají tři děti. O 40 000 korun na rodinné cestování se utká chuťovkou z lososa, vepřovou rolkou a šťouchanými brambory, sladkou tečkou bude pomerančový dortík.

Po Andree uvaří Aneta. Cílevědomá vysokoškolačka a osobní bankéřka žije s přítelem, miluje badminton a vaření. Aneta zabrousí do cizích kuchyní, mezi jejími čtyřmi chody najdeme créme de potiron nebo Panna cottu. Nejraději připravuje saláty a vaří maso, ve čtvrtek vsadí na telecí, s jehož pomocí touží získat nejvíce bodů a 40 000 korun.

Finále opakuje v pátek druhý muž a druhý Pavel ostravského týdne. Stavbyvedoucí a ženatý otec dvou dětí má rád rybaření, Pavlovo menu bude lovecké a sezonní. Po loveckém toustu následuje vývar, kančí na šípku s domácím knedlíkem a dezert „sloní slza“. Snad soupeře nerozpláče - Pavel vaří zřídka. Přesto se ve svém rodinném domě pokusí o krásných 40 000 korun na dokončení zahrady a malou dovolenou.

A kdo bude vařit ve VIP sekci VIP Prostřena?

Můžete se těšit na nevšední čtveřici celebrit. Protože vařit bude římskokatolický kněz Zbigniew Jan Czendlik. Moderátorka ale hlavně spisovatelka a šéfredaktorka Halina Pawlovská. Dále také herec Vladimír Kratina a nonšalantní zpěvačka Hana Křížková!

 

Poslední den uvaří poslední muž. Rozvedený Lubomír vychovává v Topolné dvě ze svých čtyř dětí, vaření je pro něj nejen nutností, ale i velkým koníčkem. Ve finále uvaří hovězí vývar, upeče kuřecí prsíčka v listovém kabátku s kaší a závěrečnou sladkou tečkou bude tiramisu. Do soutěže ho přihlásily jeho dcery, které věří, že taťka má na to, aby v oblíbeném pořadu vyhrál 40 000 korun. Jak to ale na Zlínsku dopadne, teprve uvidíte

Vaše názory

ornelaa
VIP 0 16.10.2012 10:09

Bylo by velice zajímavé kdyby ve VIP prostřeno vařili tři známé osobnosti a jeden človék z lidu:-), ale za stejných podmínek pro všechny:-) :-) :-)

syslice
Jiří Kratina? 1 15.10.2012 15:53

Nebyl by lepší Vladimír? Primo, Primo, jde to s tebou z kopce.

syslice
To je rychlost. Nemusíte 15.10.2012 16:26

To je rychlost. Nemusíte děkovat za upozornění, rádo se stalo.

včelka)
Na toho kněze jsem zvědavá. 1 15.10.2012 07:50

Na toho kněze jsem zvědavá. Ve svém pořadu působí velice příjemně, chápavě a inteligentně.

brusinka
včelka 20.10.2012 00:23

Na něj se opravdu moc těším, v jeho společnosti je člověku dobře, je jeden z mála, který má právo vystupovat pod VIP !!

Celina
nepravdivé informace 3 15.10.2012 07:42

Zde na stránkách Prima uvádí jiné VIP osoby,než je upoutávka v televizi na tento týden.Je to nefér,že si z diváků dělají legraci.

syslice
Oni ani sami nevědí, kdo tam 15.10.2012 15:54

Oni ani sami nevědí, kdo tam bude - viz "Jiří Kratina".

PIV
--- 16.10.2012 16:28

Kam spěješ Primo? Stává se z tebe kuchařská připálenina.
Prostřeno je toho důkazem. Trapný pískot p.Bouškové:
„příbytek, nábytek, šmejděníčko, šmejdění, který už jde většině
krkem, sprosťák Pohlreich, který v posledním dílu po asi šedesáti
„volech“mi s jeho teorií připadal jako by inspektor přišel do blbé školy,
vyházel nástěnky, napsal jednu větu na tabuli a myslel si že
z ní udělá vysokou.Navíc máte na stránkách binec a „admin“
to nezvládá. Nezapomeň to smazat. Zlepšovat by bylo co.

gihy
Souhlasíme,úroveň jde hodně 19.10.2012 18:58

Souhlasíme,úroveň jde hodně dolů,když k tomu přidáme otřesně nastavované Cesty domů v pátek a v sobotu,žádný dobrý program,tak se asi vrátíme na ČT 1 :-(

madlam
Prima 3 14.10.2012 00:44

ma ponekud zvlastni jednani.Pokud zrusila diskuzi k minulemu tydnu z duvodu nevhodnych prispevku,proc vysilala tyto dily?Tvurci museli prece predpokladat,ze se divaci budou vyjadrovat k one pani.

reklama