PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Příště uvidíte z jižních Čech!

Prostřeno VI (49) Jižní Čechy grafika Foto: Prostřeno VI (49) Jižní Čechy grafikaFoto: www.iprima.cz

Čtyři ženy a jeden mladík uvaří příští týden na jihu Čech. Je to pestrá pětice a taková jsou i jejich menu. Kdo vyhraje 40 000 a stane se hostitelem týdne? Teprve uvidíte!

Jihočeský týden zahájí mladý a svobodný číšník Petr. Z prostředí „kavárenských ventilátorů“ rád uniká do třeboňské přírody a na zahradu – je to vášnivý zahrádkář. V soutěži se těší na kapku zdravého adrenalinu a o výhru 40 000 korun zabojuje se zeleninovým salátem i zeleninovou polévkou, spolu s ruskou svíčkovou Stroganoff a italskou Panna cotttou.
 
Nejmladší Jihočeškou bude studentka osmiletého gymnázia z Českých Budějovic. Jitka miluje tanec a po maturitě se chystá do Prahy, kde by chtěla studovat na filozofické fakultě. O 40 000 se v kuchyni rodičovského domu uchází hlavně pečením – udělá dva moučníky. Středomořské budou úvodní košíčky i hlavní chod, italské lasagne.
 
Uprostřed týdne a budějovického sídliště se mohou soupeři těšit na tradiční večeři se štrůdlem, kuřecím vývarem a krkovičkou. Eva je čerstvě vdaná a zatím bezdětná. Jako kuchařka má prý natrénováno na manželovi, který je velký jedlík a obdivovatel jejího kuchařského umění. Kdyby získala 40 000 korun, měli by letos doma opravdu štědré Vánoce.
 
V jihočeské metropoli bydlí i produkční a nyní maminka v domácnosti Hanka. Milovnice sportu a jachtingu si vzala Gruzínce, což částečně ovlivnilo její vaření a chutě. Na aktivní dovolenou by se opět vydala s celou rodinou, kdyby jí francouzská cibulačka, hovězí na červeném víně a jablíčka v županu vyvařily krásných 40 000 korun.
 
I v pátek uvaří žena, vášnivá chovatelka a milovnice ručních prací. Nejstarší účastnice Jana je už šťastnou babičkou. Ve finále její hosté ochutnají dost podobné menu jako měli ve čtvrtek. Další cibulačku, hovězí špalek s omáčkou a bramborovým knedlíkem a smažená jablka s tvarohem. Pokud zůstane 40 000 korun v domě kousek od Šumavy, Jana si plánuje lázně nebo letní koupání v moři.

Co Vás čeká ve VIP Prostřenu? Bude speciální.

Jelikož se Vánoce kvapem blíží, máme pro vás speciální Vánoční VIP Prostřeno! Vánoční cukroví už voní z trouby... Anife Vyskočilová společně se svým synem, stejně jako Ivan Vyskočil s dcerou, zpěvačka Petra Černocká se svým manželem a Světlana Nálepková s partnerem prostřou svou vánoční tabuli příští týden!

Vaše názory

Anonymous
VIP - aneb když vítězové vaří ?! 0 29.11.2012 22:54

Že by šly výhry potřebným?
Taková splněná přání k Vánocům.
Proč ne, hlavně když uvidíme něco nového a bez hádek.
Takovou "ADVENTNÍ POHODU"

1 000 000 x lepší než vraždy, krádeže a politika

kika kika
VIP 4 29.11.2012 18:51

Anife V. a Ivan Vyskočil už vařili ne? A oba, když vařili tak také vyhráli. Proč jsou zde znovu? Jen proto, že vaří se svoji polovičkou?

Anonymous
P. Černocká také už 29.11.2012 19:27

P. Černocká také už soutěžila. No co, potřebují ještě jednu dovolenou, když tady bude zima. Kde by na tu chudáci vzali?

Hedula
To budou mezi sebou soupeřit 29.11.2012 19:50

To budou mezi sebou soupeřit vítezové,ale už je fakt nemusím vidět v prostřenu

Matějhub
Vařili už všichni čtyři 29.11.2012 23:22

Vařili už všichni čtyři a Anifé nevyhrála, ale Vyskočil a Černocká ano.

Anonymous
tak co budou tam sice znovu 30.11.2012 09:38

tak co budou tam sice znovu jo ale zase z te lepsi strany nahodou umí vařit víte lidi takže do nich nenarazejte jo vy kteří neumí vařit ani nakrajet cibuli jo!!!!!!!!!

Anonymous
TENTO TYDEN 0 27.11.2012 19:38

CO JE TO za SCHEISE PROC TO TENTO TYDEN NEJDE VY JSTE BYLI JEDINA TELEVIZE ,ktera poustela videoarchiv zadarmo a ted tahle problemy proc??????

Dobrý den,

videoarchiv je zcela zdarma. Pokud chcete sledovat fotbal a Ano, šéfe! v nevypípané verzi a bez reklam, zaplatíte poplatek na Prima Play Premium.

MODERÁTOR DISKUSÍ

reklama