PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Příště uvidíte z Prahy!

Prostřeno VI (45) Praha Foto: Prostřeno VI (45) PrahaFoto: www.iprima.cz

V Praze budou vařící muži, ucházející se o 40 000 korun, v mírné přesile. Dvě ženy pražský týden zahajují a zakončují. To už v Prostřeno! dlouho nebylo…

 

Tři chody uvaří v pondělí mladá servírka Jitka, která už stihla porodit dnes pětiletého syna a rozvést se. Má nového přítele, se kterým žije ve velkém bytě ještě se spolubydlícím. Jitka ráda vaří a peče, miluje adrenalinové sporty, cestování a tanec. Kdyby jí šnek z listového tě sta, kuřecí ragú s hruškou a tvarohové řezy vyvařily 40 000 korun, přidala by si peníze na nové auto.

Prodavač Martin se v úterý chystá na carpaccio z červené řepy, žampiónový krém, kuřecí prsíčko s hráškovým rizotem a čokoládovou pěnou. Do pořadu ho přihlásila přítelkyně, přestože si myslí, že je nervák, ale věří mu, že to ustojí domů přinese trofej 40 000 na dovolenou u moře.

I druhý muž Jiří pracoval jako prodavač, dnes se živí jako sommeliér. Je ženatý a má ročního Matouše. Šmejdění bude zajímavé, protože Jirka je chovatel hadů. Jako kuchař se chystá na kanapky, tyrolskou polívku, konfitované kolínko a ananasové carpaccio, za něž by si ve středu rád vyvařil 40 000 na zařízení synova pokojíčku.

Angličan Kwessi, ředitel jazykové školy, uvaří ve čtvrtek. Jeho velkým koníčkem je bikram joga, hodně času věnuje práci. V České republice si o něm prý myslí, že je nenormální, ale v Británii běžně zapadá. Kdyby mu jeho cizokrajně znějící čtyřchodové menu vyhrálo 40 000, prý by je použil „na úplatky“. Phillip neumí moc dobře česky, asi myslel poplatky…

U maminky v Říčanech uvaří cukrářka Denisa. Ráda hraje poker, řídí auto, čte si, surfuje na internetu. Kdyby se svou domácí paštikou, salátkem, švestkami plněným krůtím šnekem a mascarpone s bílou čokoládou a čerstvými jahodami uspěla a ve finále zůstalo 40 000 právě jí, peníze by investovala do opravy a vylepšení svého autíčka.

 

Poslední den uvaří poslední muž. Rozvedený Lubomír vychovává v Topolné dvě ze svých čtyř dětí, vaření je pro něj nejen nutností, ale i velkým koníčkem. Ve finále uvaří hovězí vývar, upeče kuřecí prsíčka v listovém kabátku s kaší a závěrečnou sladkou tečkou bude tiramisu. Do soutěže ho přihlásily jeho dcery, které věří, že taťka má na to, aby v oblíbeném pořadu vyhrál 40 000 korun. Jak to ale na Zlínsku dopadne, teprve uvidíte

Vaše názory

alenasubrova
Paní Květu Fialovou 0 03.11.2012 20:01

mám moc ráda, ale ze strany Primy je to bezohledné, takto starou paní pozvat do RS, je jí již tolik let, že zřejmě ani nedokáže posoudit, že to pro ni není vhodné. Podobně to bylo s paní Jaroslavou Hanušovou. Tento pořad jim pouze ublíží, diváky nepobaví a vyvolává v lepším případě úsměšky, v této diskuzi pak spíše krutou až sprostou kritiku.

Karla F.
PROSTŘENO 1 02.11.2012 13:52

Prosím Vás, vynechte už paní Květu Fiálovou. Její nekonečné bláboly o andělech, duších, nebesích atd. už opravdu nemusím. Na jakoukoliv konkrétní otázku vždy odpoví: nevím, opravdu nevím, o to se nezajímám, to mě nezajímá a pořád dokola... Děkuji nechci.

Trudy
Karlo F. 03.11.2012 18:40

Musím souhlasit, už je to trapné. Nic proti paní Květě Fialové, ale co je moc to je moc. Pořád dokola chlapi jsou poddruh, ale oni za to nemohou, mluví se zemřelými, už jsem to od ní slyšela mockrát.

domácí kuchařka
dotaz na účast 1 31.10.2012 09:44

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli může do soutěže někdo přihlásit kuchařku, nebo ženu, která má rekvalifikaci na kuchařku, vím o jedné, která je do soutěže přihlášená
Díky

Anonymous
Prostřeno 02.11.2012 10:05

tkže tam bude konvalinkova, andresliková,fialova a harapes

Anonymous
vip 0 29.10.2012 12:41

Mě řeči paní Fialové dávno nebaví,ale paní Andresíkovou uvidím a uslyším ráda.

Fotíček
Prostřeno tento týden 1 29.10.2012 08:11

Už se se ženou moc těšíme. Všichni čtyři jsou sympatičtí a přesto se liší v povahách a názorech.

Milada K.
Ano, hlavně se těším na pani 29.10.2012 09:16

Ano, hlavně se těším na pani Fialovou.

reklama