PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! se vrací do Brna

Prostreno 5. tyden Foto: Prostreno 5. tydenFoto: All

Pořad Prostřeno! opustil Prahu a vrátil se do moravské metropole a blízkého okolí. V Brně budou soutěžit tři ženy a dva muži.

Užijte si od pondělí 29. března další týden s pořadem Prostřeno! Nakoukněte pod pokličku pěti domácností. Každý všední den v 18.00 na Primě.

Divákům se představí pět dalších odvážlivců, kteří se nebojí pozvat kameru a hosty do svého domova. Navíc rádi vaří a věří, že to dokážou. Proč také ne, když ve je hře dvacet pět tisíc a titul hostitele týdne?

V pořadí již druhý brněnský týden zahájí aktivní a všestranná Anna Vašíčková s menu, které má zvláštní moučník. Jako dezert Anna plánuje cuketové řezy. Co si hosté pomyslí o neobvyklé kombinaci zeleniny připravené na sladko, která je čeká na závěr? Jinak půjde o klasiku: broskev plněná nivou a ořechy a krůtí kapsa s překvapením. Pokusí se Anna zabodovat také hrou na kytaru?


Druhý den čtveřice povečeří u řezníka Marka Anschluga, který ve volném čase trénuje mladé fotbalisty. Bude mít natrénováno i v kuchyni ? Omráčí hosty perfektním výkonem, nebo dostane červenou kartu a odejde z hřiště s prázdnou? Předkrm bude po italsku – pasta s lososem a jako hlavní chod miniřízečky se šťouchanými brambory. Tím by se nemuselo nic zkazit, obzvlášť když Markovy hody korunuje bábovka s ovocem.

Uprostřed týdne diváky přivítá mladá skorořidička tramvaje Martina Hégrová, která se řídí heslem: Nenarodil se člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Martina vsadila na těstoviny s drůbežím masem a nivou, jako moučník udělá oblíbené tiramisu. Zavděčí se přes své motto ve středu večer většině a vyhraje 25 tisíc korun?


Ve čtvrtek se předvede Ivan Krajíček, jehož menu je plné hádanek, a tak není snadné odhadnout jeho šance. Začne francouzským salátem a pokračuje brotovou schovankou aneb ostrými fazolemi v chlebovém úkrytu a pikantními zapečenými brambory po uzenářsku. Menu korunuje Zimní královna noci. Co by na tohle asi řekl Zdeněk Pohlreich? Znalci pořadu Ano, šéfe! asi tuší, důležitý je ale verdikt Ivanových soupeřů. Odhadne, po čem mlsné jazýčky jeho hostů touží, a získá výhru právě on?


Finále připadne nejmladší soutěžící Mirce Jenyšové, která bydlí v bezkonkurenčně největším bytě. Čím ještě Mirka udiví své hosty? Bude i její večeře tak velkolepá, aby právě tahle slečna s přehledem získala 25 tisíc korun a stala se vítězkou brněnského týdne? Oslní závěrečnými metro řezy a banánovým koktejlem? Dívejte se, bude to opět zábavné, zajímavé, poučné a napínavé!


Recepty hostitelů najdete hned po odvysílání jednotlivých dílů na stránkách pořadu www.iprima.cz/prostreno. Nebudou chybět ani rady a tipy, jak být nejlepším hostitelem.

Vaše názory

Denisa Staňková
Paní Anna se hodně přetvařuje 0 31.03.2010 20:14

Paní Anna se hodně přetvařuje a srší z ní závist!! jsem ráda, že dnes jí dohnala paní Martina, která je nejen bezvadná hostitelka s výborným menu, ale hlavně upřimná.....

wanda
paní Anna 0 30.03.2010 10:34

Anička byla včera skvělá hostitelka,má velice hezké bydlení a ten herecký kousek v podobě Karkulky byl vzkutku originální.Ovšem od ostatních soutěžících nebylo slušné válet se jí v ložnici po posteli,to už hraničí s drzostí a prozkoumávat všude jestli má utřený prach taky není vhodné.Soutěžící by se neměli chovat tak drze a vlezle a hned první den,když se vůbec neznají.

pozn
pan Krajíček 1 30.03.2010 08:14

Nejenže pan Krajíček umí nejlépe vařit. Umí i z těch trdýlek nejlépe jíst. I tu studenou žbrundu,které paní Anna říkala polévka. Brrr!!! Ta vypadala odporně,voda a nic. Ivan Krajíček,aby neurazil,sežral všechno! Volte Ivana Krajíčka! Volte kvalitního člověka!

iKanias
Iwan je hlad a hlad je 30.03.2010 13:06

Iwan je hlad a hlad je nejlepší kuchař, nebo ne! Tak o čem dále polemozovat. Volte tak, jak napsal mistr pozn.

reklama