PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! se vrací do Brna (repríza)

Prostreno 5. tyden Foto: Prostreno 5. tydenFoto: All

Pořad Prostřeno! opustil Prahu a vrátil se do moravské metropole a blízkého okolí. V Brně budou soutěžit tři ženy a dva muži.

Užijte si od pondělí 29. března další týden s pořadem Prostřeno! Nakoukněte pod pokličku pěti domácností. Každý všední den v 18.00 na Primě.

Divákům se představí pět dalších odvážlivců, kteří se nebojí pozvat kameru a hosty do svého domova. Navíc rádi vaří a věří, že to dokážou. Proč také ne, když ve je hře dvacet pět tisíc a titul hostitele týdne?

V pořadí již druhý brněnský týden zahájí aktivní a všestranná Anna Vašíčková s menu, které má zvláštní moučník. Jako dezert Anna plánuje cuketové řezy. Co si hosté pomyslí o neobvyklé kombinaci zeleniny připravené na sladko, která je čeká na závěr? Jinak půjde o klasiku: broskev plněná nivou a ořechy a krůtí kapsa s překvapením. Pokusí se Anna zabodovat také hrou na kytaru?


Druhý den čtveřice povečeří u řezníka Marka Anschluga, který ve volném čase trénuje mladé fotbalisty. Bude mít natrénováno i v kuchyni ? Omráčí hosty perfektním výkonem, nebo dostane červenou kartu a odejde z hřiště s prázdnou? Předkrm bude po italsku – pasta s lososem a jako hlavní chod miniřízečky se šťouchanými brambory. Tím by se nemuselo nic zkazit, obzvlášť když Markovy hody korunuje bábovka s ovocem.

Uprostřed týdne diváky přivítá mladá skorořidička tramvaje Martina Hégrová, která se řídí heslem: Nenarodil se člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Martina vsadila na těstoviny s drůbežím masem a nivou, jako moučník udělá oblíbené tiramisu. Zavděčí se přes své motto ve středu večer většině a vyhraje 25 tisíc korun?


Ve čtvrtek se předvede Ivan Krajíček, jehož menu je plné hádanek, a tak není snadné odhadnout jeho šance. Začne francouzským salátem a pokračuje brotovou schovankou aneb ostrými fazolemi v chlebovém úkrytu a pikantními zapečenými brambory po uzenářsku. Menu korunuje Zimní královna noci. Co by na tohle asi řekl Zdeněk Pohlreich? Znalci pořadu Ano, šéfe! asi tuší, důležitý je ale verdikt Ivanových soupeřů. Odhadne, po čem mlsné jazýčky jeho hostů touží, a získá výhru právě on?


Finále připadne nejmladší soutěžící Mirce Jenyšové, která bydlí v bezkonkurenčně největším bytě. Čím ještě Mirka udiví své hosty? Bude i její večeře tak velkolepá, aby právě tahle slečna s přehledem získala 25 tisíc korun a stala se vítězkou brněnského týdne? Oslní závěrečnými metro řezy a banánovým koktejlem? Dívejte se, bude to opět zábavné, zajímavé, poučné a napínavé!


Recepty hostitelů najdete hned po odvysílání jednotlivých dílů na stránkách pořadu www.iprima.cz/prostreno. Nebudou chybět ani rady a tipy, jak být nejlepším hostitelem.

Vaše názory

dajana
Majda Dvořáková 0 21.01.2011 16:57

Vy máte zřejmě pocit, že vám patří celá Země i vesmír. Proč tak nadřazeně?

MUDr. PUDr. ZLObr.
KOMENTÁŘ JE NAPROSTO SKVĚLÝ A 0 21.01.2011 12:05

KOMENTÁŘ JE NAPROSTO SKVĚLÝ A DO POŘADU PRÁVEM PATŘÍ.
NESOUHLASÍM S PÍ MAGISTROU.

Mgr.Magdalena Dvořáková
prosba k průběžnému komentáři pořadu 6 17.01.2011 19:29

S uznáním i pochopením oceňuji pořad Prostřeno.
Domnívám se však, že autor komentáře je buď člověk nevychovaný a nebo příliš troufalý. Z průběžných komentářů pořadu, které nevyznívají ani vtipně ani nadneseně, má pak člověk spíše rozpačitý dojem vědomého shazování práce účastníků i celého týmu komentátory. /Něco jako nevhodný zvuk k docela milým obrázkům./ Myslím si, že by bylo daleko lepší nechat si nějaký ten ironický podtón v tak častém opakování odpustit. Méně bývávalo vždycky více. Nepřátelsky a nekonstruktivně kritizovat je opravdu nevychovanost. Nemyslím, že by byl divák kupř. zvědav na přehnanou ironii původu účastníků pořadu.
Odpusťte si, prosím, manipulaci a povyšování se nad nic netušící lidi, bez nich by tohoto pořadu nebylo!
Co Vy na to?

anettas@volny.cz
souhlasím s Mgr.M.Dvořákovou 20.01.2011 18:28

S tímto názorem plně souhlasím!
Komentář úplně kazí celý pořad.
Je tam úplně zbytečný.
S pozdravem.
anettas

anonym
Majda Dvořáková 19.29 21.01.2011 12:05

Zarazila jsem se při čtení vašeho komentáře. Nejen, že je podivné používat v této diskusi titul /nikdy bych se nesnížila k tomu, abych se zde titulovala, i když bych mohla/, je to přinejmenším trapné a o něčem to svědčí. Nesouhlasím s vaším komentářem. Komentáře pana Vydry a paní Bouškové jsou dle mého názoru humorné /humor může být i suchý i černý/ nepřekračující hranici vkusu. Na tento pořad se občas dívám právě k vůli těmto vtipným komentátorům. Bez nich by to Prima mohla zabalit. Jelikož pořad je sám o sobě dost nudný a nezajímavý. Komentátoři jej zpestřují. A co se týká manipulace, právě tu já vidím ve vašem komentáři. Připadá mi , jako že píšete za všechny diváky a ne pouze za sebe. Trošku úsměvu a tolerance paní Majdo. Hezký den.
Pro vás budou asi nejlepší pořady pana Novotného apod., to se zasmějete. Zřejmě máte ráda jednoduchý, hloupý humor.

V.Krásná
pro 12.05 21.01.2011 12:11

Souhlasím s vaším komentářem. Hezky jste to napsala. Paní Boušková a pan Vydra dávají pořadu šmrnc. Bez nich by byl pořad docela nudný.
Také se mi zdá, že paní Magdalena chtěla dát svému komentáři větší váhu, když použila titul. Takže já si to také neodpustím. Ing.Krásná

wendy.w
Mgr.Magdalena Dvořáková 21.01.2011 13:52

vaše kritika je určitě přátelská a konstruktivní, ale vyjadřuje pouze váš názor, tak nemluvte "za diváky". Mě naopak připadá komentář pí .Bouškové a p.Vydry často výstižný, nikoho nevychvalují ani neuráži. A komentovat to,co tam někdy soutěžící předvádějí, je asi pořádná "makačka".

Mgr.Magdalena Dvořáková
S dovolením: ta "makačka" má 05.02.2011 13:53

S dovolením:
ta "makačka" má autory, ti oslovují diváky a vstupují do nějaké etické úrovně národa, čím jednodušší člověk, tím více drzosti v komentáři, naučme národ, že utahovat si z lidí je normální, co na tom, že jsou aktéry hodiny programu, že?...
člověk by se i podíval, ale když je mu z toho, co slyší zle?...
vypne zvuk, ale to zas neuslyší jak se co vaří /a časový "kompas", kdy zvuk vypínat, se k pořadům nedodává/
díváte se asi jenom občas
ještě pořád mám televizi a občanku, tak nevím za koho bych měla mluvit,
ujišťuji Vás že jsem mluvila za více osob
podívejte se sama,co s Vámi udělala má provokace

Mgr.Magdalena Dvořáková
domnívala jsem se, že reaguji 05.02.2011 14:02

domnívala jsem se, že reaguji na konkrétní komentář, proto to femininum v závěru
Takže poslední slova:
ne každý, kdo mluví česky, češtinu studoval, celé moje vzdělání bylo absolvováno v jiném jazyce
ne každý, kdo u svého jména uvádí titul, se ním u jeho uvedení chlubí,jako čtu tady
NEMÍT NÁZOR, NEZVEŘEJŃOVAT JEJ, VYPÍNAT JISTÉ POŘADY, TO JE Z PŘEČTENÉHO ASI TAK TO, OČ TU BĚŽÍ /osobně urážet se už asi nenaučím/

anonym
Magda Dvořáková 21.01.2011 15:55

Píše se "anebo" ne a nebo, píše se "např." ne kupříkladu. Jestli vy jste Mgr. tak já jsem magor. Nehrajte si na něco, čím nejste a nikdy nebudete. A hlavně, pište za sebe má milá hlupínko.

reklama