PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Speciál! Vaří finalistky české Miss

 Prostřeno V (13) - Příště uvidíte Speciál, Miss grafik Foto: Prostřeno V (13) - Příště uvidíte Speciál, Miss grafikFoto: All

Protože se přiblížilo finále České Miss, které se koná již druhým rokem na FTV Prima, televize Prima family připravila lákavý speciál oblíbené kulinářské soutěže Prostřeno! Z pěti půvabných dívek a dam, které uspěly v předešlých ročnících soutěže krásy, se stanou amatérské kuchařky.

Prostřeno! tedy bude nejen kulinářský, ale i vrcholně estetický zážitek. Tentokrát se však soutěžící neutkají o korunku, nýbrž o titul nejlepší hostitelky a výhru 40 000 korun.

V pondělí se svého úkolu zhostí finalistka České Miss 2011 Andrea Kabická. Studentka Fakulty humanitních studií UK vsadí na mezinárodní menu s caprese a domácími gnocchi. Jako moučník udělá cheesecake. Jak si Andrea v kuchyni poradí? Má šanci na výhru?

V úterý prostírá Česká Miss 2010 Jitka Válková. Kdysi vstupovala do soutěže krásy, kterou vyhrála, s číslem 1. Bude tato milovnice zpěvu jedničkou také v kuchyni? Pro kolegyně a soupeřky chystá spíš světové menu: rajčata plněná kuskusem a sýrem, kuře po indicku a lehký ovocný salát s ořechy. Uspěje a zvítězí?

Uprostřed týdne uvaří Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. Kyjovská rodačka ráda sportuje a účastní se folklorních akcí. Při vaření zůstane spíš na domácí půdě. Upeče chléb s grilovanou oblohou, naservíruje zahradnickou roládu s brambory a slibuje, že její dortíčky budou obzvláště vypečené. Jak si v kuchyni poradí Denisa? Získá si její menu zhýčkané krásky?

Čtvrtý den se na kolegyně chystá vicemiss 2006 Barbora Vida. Připraví rybí hody v přímořském stylu s tatarákem z lososa, krevetami a s mořským vlkem. Inu, vždyť se tato mořská víla vdávala na romantickém ostrově Mauricius. Jak v kuchyni obstojí milovnice cestování a zážitkové gastronomie? Má i Bára šanci na výhru?

Finále patří loňské vítězce Jitce Nováčkové. Má ráda hovězí, proto se její menu skládá z tatarského bifteku s topinkami a hovězího masa s červenou řepou. Vše korunují národem oblíbené řezy Míša. Jak si v kuchyni poradí sympatická optimistická vysokoškolačka a milovnice přírody? Mají Jitčina nejoblíbenější jídla šanci?
Která kráska se umí nejlépe otáčet v kuchyni a je ukázkovou hostitelkou, uvidíte, když si nenecháte ujít lahodný a rozkošný speciál Prostřeno! na Prima family!

Vaše názory

Ralph
Válková 0 26.03.2012 18:42

Jitku Válkovou jsem potkal jednou na ulici a je to fakt kočka!!!
Ty ostatní holky mi přijdou úplně tuctové, nesympaticky na mě působí Domanská.

anonym
Tedy dle fotografií, a ty 0 23.03.2012 15:15

Tedy dle fotografií, a ty jsou zde velmi zavádějící, jsou slečny docela nehezké, až na jednu. Nejhůř na mne působí ta botulínová vyumělkovaná kráska, první fotka.

Kathrina10
Kráska 0 22.03.2012 17:45

Jitka Válková je velmi krásná dívka,mezi ostatníma naprosto vyniká,úplně jiná liga,jinak zbytek ani nevím kdo vlastně je a ta poslední Miss ta Nováčková,je asi nejhorší za posledních 5 let

Matys
Nuda 0 22.03.2012 11:13

Tak to bude zase nuda o ničem.A viděla jsem hezčí holky,takové holky co jsou na fotkách vypadají jako když je potkáte normálně.

Romanaaaa
tak to bude zajimave :) ale 0 21.03.2012 22:39

tak to bude zajimave :) ale drzim pesti Andrejce.je to hodna holka a verim,ze i navarit umi _) uvidime

vochomurka
ježišmária 0 20.03.2012 18:07

kedy tu budú konečne normálne fotky. Váš dvorný fotograf dobabre ešte aj missky./stále odrezané hlavy/ Tak to zmrviť by nedokázal ani amatér. Urobte s tým už konečne niečo. Je to hanba.

tutu mutu
krasa 1 19.03.2012 13:40

vsechny sou krasneeee. ...

sisina roketová
ne 21.03.2012 19:43

všechny ne vlastne mi všichni máme něco k sobě

anonym
Jedna z nich je opravdu hezká 4 17.03.2012 18:19

Jedna z nich je opravdu hezká a přirozená, fotografie jsou ale zavádějící. Ostatní dle fota, šílený .....

špatný konec
aby nebyly na fotkách šílené, 17.03.2012 20:45

aby nebyly na fotkách šílené, většina účastníků prostřena má úděsné fotky, Prima si zakládá na nechutných fotkách.... bohužel většina účastníků vypadá 100 x hůře než ve skutečnosti

reklama