PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Střední Čechy

Prostřeno IV (6) - Příště uvidíte ze středních Čech Foto: Prostřeno IV (6) - Příště uvidíte ze středních ČechFoto: Prima

Příští týden prostíráme ve Středočeském kraji a docela se projedeme. Dámy budou v mírné přesile, tři ku dvěma vařícím mužům.

Středočeský týden zahájí v pondělí v Čerčanech Karel, který rád chodí na smeťák, kde hledá staré věci a pak je doma dává dohromady. Také miluje přítele Pepu, svíčkovou a klid. Lidí si užije dost v restauraci, kde pracuje jako číšník. A v kuchyni nasadí vysokou laťku, jeho grilované papriky s balkánským sýrem a filet z lososa se špenátem si jistě dělají naděje na krásných 40 000 korun!

úterý se podíváme do Strančic za maminkou Pavlínou, která též pracovala jako servírka. Považuje se za optimistku, nedá dopustit na svoji rodinu, i ona miluje svíčkovou a italskou kuchyni. Ani jedno z toho ale neuvaří, soupeře čeká plněná panenka. Dají Pavlíně tolik bodů, kolik by si přála, aby dosáhla na kýženou sumu 40 000 korun?

Středa nás zavede do Velkých Přílep, kde žije v rodinném domku se zahradou mladá babička Dagmar. Zdravotní sestřička má ráda kytky a miluje grilování. Nejčastěji vaří českou klasiku a její čtyřchodové menu s domácími houstičkami a drůbeží roládou má jistě ambice i naději na odměnu 40 000 korun!

Čtvrtý den přivítá hosty v Chudoplesích mladý skladník Zdeněk. Netají se tím, že přišel vyhrát, a právě možná výhra 40 000 je to, co ho motivuje. Novopečený tatínek miluje sport, ale také jídlo, hlavně maso na všechny způsoby. A právě na grilované maso vsadí i během svého večírku.

Vše vyvrcholí v pátek v Milešovicích u benjamínka týdne, laborantky Moniky, která studuje při zaměstnání vyšší odbornou školu zdravotnickou. Monika je sportovní typ a ráda chodí do přírody. Co ale připraví v kuchyni, aby měla šanci na zisk 40 000 korun? Zeleninový salát s masem a lasagne.

Vaše názory

advokat
Take bych chtel 0 03.10.2011 07:15

aby varilo pet muzu pro srovnani atmosfery. Zenskych uz bylo presprilis

vochomurka
konečne 0 29.09.2011 12:05

už budú nejaký muži, minulý týždeň a tento prevaha žien , to už stačilo

thragoul
rycardo prosímtě radši se k 3 04.09.2011 23:17

rycardo prosímtě radši se k ničemu nevyjadřuj. neříkám že chodím přímo na smeťák ale i ve starožitníctví,či na šrotišti a podobnych krámkách často najdeš věc které se nové vymysly moderní doby nemohou rovnat ani z daleka. Např než teflonovou bábovku tak sme si radši sehnaly stary bábovky 2 litěny, jednu smaltovanou a 3 kameninovy(na okrasu) všechno šlo v podstatě ze sřotiště,bratr na šrotišti našel starou rykšu a když sme ji doma dávali dohromady zjistili sme že je tam motor z čezety 250 rok výroby 1928,dalo to práci ale dali sme ho dokupy a dneska jezdí. Takže jeho zalibu pro směťák či šrotiště absolutné chápu a veř neveř ani mi nejsme žadny špindíry a jidlo si vaříme vyhradně z čerstvých surovin.

nazávěr ti povím asi tolik přísloví podle sebe soudím tebe je dost zavádějící

Ludmila 2
no nechci rýpat. lae 26.09.2011 22:47

no nechci rýpat. lae upoutávka na tuhle partu tady byla již pře pár měsíci

Anonym0309
Ano 27.09.2011 08:15

Ano byla jen jí odstranily a dali tam něco jiného :)

komtesa
Samozřejmě. Souhlasím. Našla 28.09.2011 13:37

Samozřejmě. Souhlasím. Našla jsem před léty při tzv. Železné neděli v Jungmanově ulici v Praze stříbrné příbory. Šla jsem kolem náhodou, nikdy jsem se nezajímala o staré harampádí, ale příbory mě zaujaly. Někdo vyhodil celou sadu starých stříbrných příborů. Lidi někdy netuší co vyhazují.

jetel zdeněk
riccardo nevíš a komentuješ 0 03.09.2011 18:11

riccardo nevíš a komentuješ jsi u mě trub.....ka

CH70
prostřeno 0 03.09.2011 16:09

Zdenek vám to natře!

Riccardo
Doufám, že Karel nepřitáhne 6 03.09.2011 12:05

Doufám, že Karel nepřitáhne ze smeťáku i nějaké suroviny k přípravě večeře! Fuj! Nebo, že si aspoň po příchodu domů umyje ruce. Blééé! Hrozná představa jíst u někoho, kdo veřejně přiznává, že se hrabe ve smetí! Já bych asi slušně odřekl svou účast...

cooper
... 03.09.2011 12:49

Neni asi moc slušný se o někom koho neznám vyjadřovat slovy fuj a blé,že ne?! To,že člověk má rád staré věci snad neznamená,že je to houmles,nebo špindíra,jak tu píšete! Je fakt,že je text dost nešťastně napsaný,ale schválně se dívejte jak Karel vaří,jaký má ruce a jak má doma čisto.Myslím,že pak se budete stydět vy,za to,jaký to máte doma sám! Třeba si sebekriticky řeknete to vaše oblíbený FUUUUJ o sobě!!! :-D

reklama