PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! Uvidíte: Praha

Prostřeno! Uvidíte: Praha Foto: Prostřeno! Uvidíte: PrahaFoto: All

Je to honička, být v Praze jednička! Pořad Prostřeno! se vrací do naší metropole, aby představil pětici Pražanů, kteří se chtějí blýsknout svým kuchařským uměním a představit se v roli hostitelů.

 

Čtyři ženy a jediný muž se pokusí získat výhru 25 tisíc korun a titul hostitele týdne. Už od pondělí 24. května každý všední den v 18.00 na Primě.

První den soupeře pohostí odvážná Jitka. Je to veganka a vášnivá milovnice zdravé výživy. Doufá, že její makrobiotické menu zaujme ostatní natolik, že jí dají 25 000 korun? Jitka si věří, navštěvuje semináře osobního rozvoje. Bude její osobnost dostatečně rozvinutá, aby uspořádala zábavu, která osloví všechny její hosty?


Druhý den si k sobě domů pozve návštěvu vášnivá amatérská kynoložka Michaela. Inspirovala ji pravá staročeská kuchyně; rozhodla se pro srnčí a klasickou polévku. Ponese se i zbytek večera ve staromilském duchu, nebo si Michaela přichystala nějakou moderní zábavu, aby našla v pátek pod poklopem výhru?


Ve středu se představí mladá realitní makléřka Nikol. Její profese vyžaduje přesvědčovací talent a znalost lidí, což by mohla dobře využít i v průběhu večera. Nakonec ale její hosty stejně přesvědčí kvalita jídla a atmosféra večeře. Nechají se soupeři opít rohlíkem, nebo je oslní „kolínko z prasátka“ natolik, aby právě Nikol získala 25 000 korun?


Ve čtvrtek otevře dveře svého domova Jaroslav, jediný muž týdne. Vášnivý zahrádkář připravil pro své hosty přímo šlechtické menu! Vsadil na klasiku stejně jako Michaela, dokonce si troufne na hovězí, což je vždycky risk. Jak obstojí ve srovnání se soupeřkou? Přibude vitálnímu Jaroslavovi na kontě 25 000 korun?


Pražský týden uzavře nejmladší účastnice soutěže, exotická podnikatelka Karin. Ač napůl Kubánka, hosty nečekají žádné karibské speciality, ale večeře ve středomořském stylu. Soupeři se mohou těšit na lososa! To by mohlo zabrat a vynést Karin tolik bodů, aby dosáhla na výhru. Uvidíme!

Vaše názory

Karofka
podivení 0 22.05.2010 17:43

Jeden by předpokládal, že si redakce Prostřeno se zájmem přečte bezprostřední reakci na pořad. Vzhledem k tomu, že se stále opakují stejné připomínky, divím se, že jejich reakce veškerá žádná.

akjam
prostreno 1 21.05.2010 23:51

skoda, ze se tv prima neinspirovala obdobnym programem markyzy " bez servitky.tento tyden tam byli tak uzasni soutezici, ze je radost se na takovy program divat.Ale Prostreno je dost casto trapne a nekdy se za takove ucastniky /zavistive apod./stydim.

Ivanhoe HK
Myslím, že průřez naší 24.05.2010 06:35

Myslím, že průřez naší společností, různorodost věku, zvyk¨ů, bydlení, zúčastněných, někdy až úsměvná touha být viděn je záměrem tvůrců pořadu. Sleduji to celé celkem ráda, vtipné glosování(někdy rádoby)pana Vydry a jeho ženy, zkrátka "dá se na to dívat". Malé reality show, trochu napětí, trochu voyeurismu v podvečer neuškodí. Některé týdny se už docela "vyvedly".

evulinka
macháčková 0 21.05.2010 19:46

už ted Tě nemám ráda,co kecáš dopředu co bude,ptal se Tě někdo na něco?Chytrolino

michal90
chtělo by to konečně začít 1 21.05.2010 16:35

chtělo by to konečně začít tvořit zajímavější složení soutěžících. a taky mě štve čím dál delší opakování na začátku pořadu, jak je vždycky co tento týden bude, kdo vařil včera, kdo další dny, co uvidíme za chvíli a ze samotné večeře je pak ani ne 10 minut. kdo to sleduje pravidelně, tak tyhle kraviny nepotřebuje vidět každý den znovu, stačilo by to v pondělí.

Catherine
souhlasím. kombinace nejsou 21.05.2010 18:52

souhlasím. kombinace nejsou moc zajímavé. chtělo by to třeba více rozdílných věkových skupin. Co se týče toho opakování, co bylo včera,co bude příště apd... zbytečný čas, který by mohli věnovat samotnému vaření.

Kuchařinka
Skladba soutěžících 1 21.05.2010 14:44

Proč se do takové soutěže hlásí veganka? Chápu, že chce předvést neobvyklé, makrobiotické menu, ale po zbývající soutěžní večery bude asi jen sedět a koukat, případně ochutnávat pouze přílohy, pokud nebude chtít porušit zásady svého stravování. A jak a podle čeho chce hodnotit, když je předpoklad, že bude maso, maso a zase maso? Navíc veganství je ještě "přísnější" než vegetariánství.

Hráčka
Vegan 21.05.2010 15:14

Taky nechápu,jak může jídlo ostatních hodnotit vegan,když to ani neochutná.Stačí,když je někdo vybíravý v jídle.Sama bych se přihlásit nemohla,protože bych nepozřela vnitřnosti(co kdyby byly) a to je nefér vůči hostiteli.

misa.machackova
evulině 0 21.05.2010 13:58

co ti je do toho starej se o sebe!!!!!

samanta
Ach jo 0 21.05.2010 09:09

To zase bude, vegan v soutěži to už zase uslyšíme tohle nejím, tohle jíst nebudu tohle ani neochutnám. Proč téměř v každém týdnu musí někdo fňukat u jídla ?? Proč tam lezou když pak nic nemůžou? Primo už s tím něco dělajte tohle je ubohost!!!

reklama