PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! v ústeckém regionu

Prostřeno III (10) - Příště uvidíte z ústí nad Labem Foto: Prostřeno III (10) - Příště uvidíte z ústí nad LabemFoto: Prima

Z Brna zamíříme na sever Čech, do ústeckého regionu. Ústecké Prostřeno! patří až na jednu výjimku ženám. Poznejte čtyři amatérské kuchařky a velmi mladého muže, který prostírá uprostřed týdne.

 

Ústecký týden plný vaření a zábavy zahájí v pondělí vdaná prodavačka Jarka, maminka čtrnáctileté dcery. Jarka vaření miluje, sbírá recepty, manžel ji proto ponoukl, ať se jako kuchařka předvede před celým národem. Čím chce Jarka z Radonic u Kadaně zabodovat na zisk 25 tisíc korun? Rozhodla se pro farmářské řízky a macecha řezy; k hostům se snad macešsky chovat nebude.

Úterý patří mamince na mateřské. Také Vlastu z Ústí nad Labem do pořadu přihlásil manžel. Kromě vaření ji baví zahrádka, kterou bohužel nemá a musí se spokojit se záhonky u rodičů. Kdyby jí vepřová kotleta s houbovou omáčkou a opečeným bramborem a závěrečné nebeské vlny přihrály 25 tisíc, peníze by investovala do dceřina pokojíčku.

Kulinářské sólo pro jediného muže a zároveň nejmladšího účastníka týdne se odehraje ve středu. Devatenáctiletý reklamní agent a student Martin žije s partnerem ve Střekově v bytě 1+1, kde chce předvést babičce, že umí vařit. Čím chce soupeře a babičku mladík ohromit, aby si odnesl 25 tisíc korun? Smetanovou zelňačkou a „kuřecími orgiemi se šťouchanými bramborami“.

Další maminka na mateřské, kadeřnice Kateřina, pozve ve čtvrtek hosty do svého velkého bytu v Chomutově. Kromě vaření má Kateřina moc ráda sport. Udělá kuře s nádivkou a bramborovým knedlíkem, večeři završí teplý štrúdlík se šlehačkou. Pokud vyhraje 25 tisíc korun Katka, peníze spolkne její nová koupelna.

Ústecký týden se završí v rodinném domku účetní Jany, která dojíždí každý den do Prahy za prací. Má vůbec čas uvařit pro svoji rodinu? Nejen to, dokonce vyrábí domácí mléčné výrobky a nabídne je i svým hostům, kteří se mohou těšit na domácí houstičky s domácím kozím sýrem a překvapení na grilu. Jana má šanci na výhru 25 tisíc, z nichž by část věnovala na charitu!

Vaše názory

anonym
Tu reklamu jste si mohli strčit někam 0 02.05.2011 12:20

a mohlo to tu být přehledné jako dřív!!!!! Tím s tímhle chaosem končím!!!

anpr
Pro moderátora diskusí 0 02.05.2011 10:53

Jenže žádný červený obdelník s bílým textem "předchozí týden"tam není.To vím také,že si mohu nalistovat předchozí nebo příští týden, ale bohužel,to by tam nějaký obdelník musel být.

Dobrý den,

klikněte si na sekci "účastníci".

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Sem už nevlezu! 0 02.05.2011 10:12

Tady nefunguje už vůbec nic a byla to fajn diskuse bože co jste s tím udělali?????

Dobrý den,

diskuse je upravená tak, abyste mohli reagovat na jednotlivé příspěvky a je chronologicky seřazená. Je to jen o zvyku:o)

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Naprosto souhlasím! 0 02.05.2011 10:09

Kde jsou jednotliví účastníci???? Tady je čím dál větší bordel!

Dobrý den,

stačí listovat zpětně v týdnech. Tj. nad fotkami účastníků z tohoto týdne vlevo je červený obdelník s bílým textem "předchozí týden" - 3x klikněte a dostanete se k požadovaným účastníkům.

Prosím, příště méňě arogance a nadávek, raději se pořádně dívejte.

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Celá diskuse už se Vám 0 02.05.2011 10:06

zhroutila dávno a Vy nejste schopni s tím něco udělat jen je to ještě horší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To snad není pravda!!!!!!! Hnus!!!!

Dobrý den,

diskuse je už v pořádku. Pokud máte návrh, jak zlepšit fungování diskusí, sem s ním.

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Jak vidím 0 02.05.2011 09:56

tady už nefunguje nic!!!!! Admine prober se a dejte to konečně do pořádku! Je to čím dál horší. Nebo to zrušte je to ostuda!

Dobrý den,

co vám nefunguje?

MODERÁTOR DISKUSÍ

Hermelínová polévka
Dezert 1 09.04.2011 13:58

Doufám že už někdo konečně udělá pořádnej dezert třeba hroznovej dort s kupovaného korpusu!Dozdoben bílými a červenými hrozny....Mňam ...

LUCIE MALÁ
GFGDHJUGRUICVIUGE 15.04.2011 14:44

TENHLE POŘAD UŽ ANI NEMŮŽU CAJTIT ANI VYDJET

Konstánc
Já raději poctivý závin, 1 08.04.2011 19:20

Já raději poctivý závin, plněný mákem, jablky či tvarohem. Ty tzv. čoko bomby a jiné mně neoslovují. Lépe zůstat u osvědčených výborných receptů než se snažit být za každou cenu IN.

dentista
jsem zvědavá 08.04.2011 21:34

na domácí kozí sýr a houstičky,jinak na štrůdl moc ne, ten je pořád , nejlépe dle někoho a stejně pořád na jedno kopyto,jablka a listové těsto, k tomu vanilková zmrzlina.

reklama