PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřeno! z jižních Čech (repríza)

Prostřeno! - uvidíte příště Jižní čechy Foto: Prostřeno! - uvidíte příště Jižní čechyFoto: All

V pořadu Prostřeno! se můžete těšit na další premiéru! V jižních Čechách se dosud neprostíralo. A bude to navíc převážně dámská jízda. Už od pondělí 8. srpna.

V pondělí se na hosty těší mladá paní Denisa. Nebojí se, že zahajuje týden, a věří ve svou schopnost improvizovat. I když říká, že nesnáší přetvářku a faleš, je to především u druhých, ne u sebe. Prokouknou soupeři její lest hned první večer a připraví ji o šanci vyhrát 25 000 korun?

V úterý přivítá návštěvu důchodce Vojtěch, nejstarší účastník soutěže a jediný muž jihočeského týdne. Soutěživý abstinent se naučil vařit na vojně a večer má promyšlený do posledního puntíku. Umí se bavit i bez alkoholu a má smysl pro suchý humor. Čím nadchne soupeře muzikální Jihočech? Bude to právě on, komu připadne výhra 25 000 korun?

Uprostřed týdne navštívíme naopak nejmladší soutěžící, kterou je studentka Barbora. S vařením má zatím pramalé zkušenosti, ale považuje se za expertku na palačinky. Předvede Bára mistrovskou ekvilibristiku s palačinkami létajícími vzduchem? Přihodí jí hosté nějaký ten bodík navíc za zábavu a přimhouří oči nad začátečnickým vařením? Studentce by se výhra jistě hodila.

Ve čtvrtek nás pozvala skromná mladá maminka Jarka. V kuchyni ráda experimentuje a svědčí o tom i tajemný název jejího hlavního chodu – sloní uši. Pomůžou Jarce poctivost, skromnost a invence k výhře 25 000 korun, která by svobodné mamince na mateřské nepochybně udělala radost? Týden z jižních Čech stylově uzavře vitální obchodní zástupkyně Hanka.

Jako hlavní chod se bude v pátek podávat pravý jihočeský kapr. Minimálně dva soupeři však rybám – a kaprům zvlášť – neholdují, takže docela riskuje. Má vůbec nějakou naději získat výhru a stát se hostitelkou týdne? To Hanka zjistí hned po večeři – finále se odehraje v jejím domku.

Vaše názory

Radekaaaaa
odpoved prosim na mail: mali.radek16@seznam.cz 0 22.01.2013 22:35

Dobry den mohu se zeptát kdy budete davat dily. prostreno z jižnych čech ??? nebo kde najdu jako by program kdo kdy bude v tv v prostřenu jakej den a měsic děkuji za odpověd na mail: mali.radek16@seznam.cz

N....
Dotaz 1 09.08.2011 13:37

Proč tam nejsou videa na tento tyden?

Dobrý den,

na na shrnujícím textu k celému týdnu nejsou videa. Ta se nachází u jednotlivých soutěžících.

MODERÁTOR DISKUSÍ

gfrrerszrřrertrdshz
Dotaz 13.08.2011 14:49

prosim o recept na sloni usi dekuji

Dobrý den,

recepty naleznete u jednotlivých účastníků ne zde ve stručném popisu celého týdne.

MODERÁTOR DISKUSÍ

reklama