PO - PÁ v 17:50 na Primě

Prostřete si, než začnou Cesty domů!

Prosřeno, Prostřete si, než začnou Cesty domů!, uvidíte příště Foto: Prosřeno, Prostřete si, než začnou Cesty domů!, uvidíte příštěFoto: All

Televize Prima připravila překvapení pro fanoušky seriálu Cesty domů a pořadu Prostřeno! ! Natočila speciální vydání oblíbeného kulinářského pořadu, v němž před televizními kamerami vařili celý týden.

Před televizními kamerami vařili a celý týden se ke společnému jídlu scházeli režisér Jiří Adamec a herci Veronika Jeníková, Pavla Vitázková, Kamila Špráchalová a Pavel Soukup. Opět budeme svědky napínavého klání o výhru 25 tisíc korun a také s nimi objevíme nové zajímavé recepty. Co kolegům uvařili a čím je překvapili? Co komu nejvíc chutnalo a kdo se nejvíc přejedl? Uvidíte již od pondělí 31. 1. do pátku 4. 2. vždy v 18.00.

Pondělí: Režisér Jiří Adamec vaří rád, takže pro něj nebyl problém připravovat menu za dohledu televizních kamer. „Jen mi trochu chyběl čas, nestíhal jsem připravit všechno, co bylo potřeba, ale pak jsem to dohnal.“

Úterý: Veronika Jeníková se přiznala, že přípravu soutěžního menu trénovala na rodině. „Když jsem manželovi na Silvestra předložila už třetí lahůdku, pronesl, že by měl napsat Primě děkovný dopis za to, že mě do pořadu Prostřeno! přizvala,“ smála se Veronika.

Středa: Kamila Špráchalová trpěla nervozitou. Nebylo to na ní ale znát, během natáčení svého hostitelského dne byla veselá a pořád vtipkovala. Přesto si ani ona, která hodně ráda vaří, nebyla jistá, jak všechno zvládne.

Čtvrtek: Pavla Vitázková byla nejnervóznější ve chvíli, kdy si uvědomila, že bude sice vařit v domě své kamarádky, ale přesto v cizím prostředí. „Ale i já nakonec všechno zvládla a kolegům snad chutnalo,“ oddechla si na závěr.

Pátek: Pavel Soukup si společný týden pochvaloval a nadšeně souhlasil s nápadem, že až všem po tomto náročném natáčení slehne a žaludky si odpočinou, mohli by se takhle u stolu setkávat častěji. Ale už prý bez televizních kamer.

Vaše názory

ewicka
nejde video a píše mě to, že 0 31.01.2011 18:23

nejde video a píše mě to, že nemám oprávnění se dívat :((( nevím proč, když to vždy šlo hmmm...prosím nevíte někdo?

mai
Dobrý večer 1 30.01.2011 19:37

taky se moc těším, Prostřeno mi chybělo a tento týden to bude určitě lahůdka pro duši.

anonym
mai 31.01.2011 12:21

Jsou jiné lahůdky pro duši. Hezká kniha, film, hudba. Přátelé atd.
Pokud je pro vás tento bulvární pořad lahůdka pro duši, tak vás lituji. Nic ve zlém.

Rena
Tak tento týždeň bude určite 0 29.01.2011 08:59

Tak tento týždeň bude určite veľmi zaujímaví a držím im všetkým palčeky...

evelyna
Hurá, 1 28.01.2011 22:36

na tento týden se těším!

ludmila sankotova
prostřeno 01.02.2011 20:15

Pořad se mi moc líbí ,ale soutěžit bych nešla

reklama