PO - PÁ v 17:50 na Primě

REPRÍZA 1: Na Ostravsku už mají Prostřeno!

Prostreno - Příští týden uvidíte - 1. díl repríza Foto: Prostreno - Příští týden uvidíte - 1. díl reprízaFoto: Prima

Smíchejte pět různých lidí z odlišných poměrů, přidejte nápadité menu, protřepejte příjemnou konverzací a dochuťte pozváním k sobě domů. Pokud všichni hosté vaši snahu ocení, stali jste se hostitelem týdne!

 

V prvním soutěžním týdnu se podíváme do ostravského regionu. V koutu severní Moravy žijí Zlata Štěpánková, Žaneta Olšáková, František Letal, Zlatuše Polachov a Dimitri Kanurkov, zatím se ale ještě nesetkali. Již brzy se však poznají a to velmi důkladně. Každý den bude jeden z nich vařit večeři pro ostatní čtyři u sebe doma.

Na konci večera hosté obodují snahy hostitele body od 1 do 10. Kdo získá nejvíce bodů od svých protihráčů, stane se hostitelem týdne a vyhraje 25 tisíc korun.  Sledujte už od pondělí 28. června každý všední den v 18.00.

 

PONDĚLÍ – milovnice zvířat Zlata

Nejtěžší úkol zahájit týden i celý pořad připadl na paní Zlatu. Rodačka z Ostravy, bývalá řidička autobusu, žije třicet let v paneláku ve Frýdku-Místku. Překonala vážnou nemoc a váží si každého dne. Je obětavá a přátelská, ráda peče buchty a moučníky pro manžela a svoje čtyři vnoučata. Její menu je celkem obyčejné, zato její byt skrývá pár nevšedních překvapení… Účastníci se teprve poznávají, a tak zábava a hovor ještě váznou. Knedlíčková polévka bez knedlíčků mnohé zklamala a co teprve domácí nudličky, které nebyly zas až tak domácí… Ocení hosté alespoň tzv. Metrovou roládu?


ÚTERÝ – atraktivní Žaneta

Nastaví laťku o něco výše atraktivní Žaneta, která se do Havířova přestěhovala teprve vloni? Protože by ráda poznala nové lidi, přihlásila se do pořadu. Žaneta žila nějaký čas v Německu a naučila se tam vařit jídla, která budou součástí jejího menu. Štíhlá blondýna miluje kuřecí maso a zdravou lehkou stravu. Dceři ale klidně upeče řízek a příteli uvaří svíčkovou. Byt má jako ze žurnálu, je důsledná, čistotná a cílevědomá. Miluje tanec a je možné, že hostům zatančí. Nebo se stydí a připravila si pro ně něco úplně jiného?

 

STŘEDA – experimentátor František

Třetí večer má v režii kadeřník František. Svoji práci miluje, stejně jako vaření. Rád poznává cizí domácnosti. František je experimentátor, který rád zabrousí do exotických vod asijské kuchyně. Oblíbil si mořské plody, ale i rychlé občerstvení. Dnes neplánuje příliš složitou tabuli, výsledného efektu a skvělého dojmu chce dosáhnout prostřednictvím výzdoby, květin a svíček. Žije na klidném ostravském předměstí v rodinném domku s přítelem, který musí občas snášet jeho špatné nálady. Na to si ale dá hostitel dnes večer určitě pozor. Pro hosty si totiž František  naplánoval zábavnou společenskou hru.

 

ČTVRTEK – temperamentní Zlatuše

Týden je skoro za námi a předposlední hostitelkou je upovídaná servírka Zlatuše, která žije v třítisícovém Brušperku s rodinou a dvěma vnoučaty. Vaří denně a moc ráda. Je veselá, temperamentní, z jídel upřednostňuje minutky. Oblíbila si pořady o vaření a dbá na čerstvé suroviny - polotovary a dochucovadla nepoužívá. Rodina její kuchařské kreace miluje - uvidíme, zda omráčí i ostatní. Její dnešní hosté se mohou těšit na velmi různorodé menu plné neobvyklých kombinací. Bude ale všem po chuti? Čeho bude u stolu víc – jídla nebo Zlatušiny osobnosti? Dostanou se hosté ke slovu, aby mohli snahu hostitelky ohodnotit?

 

PÁTEK – seladon Dimitri

Závěrečný, netrpělivě očekávaný večer s vyhlášením výsledků je tu. Role posledního hostitele se ujal padesátiletý Ostravák Dimitri, jehož rodiče pocházejí z Makedonie. Je rozvedený a pracuje jako technik. Ve volném čase upravuje svůj byt v rodinném domku po tetě, ale také miluje motocyklové závody a rád se zajde pobavit do hudebního klubu. Vyhledává spíš inteligentní humor a hosty chce zaujmout vyprávěním o Makedonii. Upřednostňuje balkánskou kuchyni, oblíbil si steaky, ryby a zeleninu, nezavrhuje ani českou klasiku. Před hosty se chce vytáhnout a dokázat si, že umí vařit a uspořádat sváteční tabuli,
 i když není profesionální kuchař.

 

Kdo udělal nejvíce pro to, aby si domů odnesl vytoužených 25 tisíc korun? Srdečná milovnice zvířat Zlata nebo téměř dokonalá usměvavá Žaneta? Kadeřník -experimentátor František či upovídaná servírka  Zlata? Nebo poněkud záhadný Dimitri se svou balkánskou inspirací?


Vaše názory

AndyS***
Anketa 0 24.06.2010 14:32

Jsem zvědavá, zda zde bude taky hlasování. Na tento díl se ráda podívám znovu, pokud to dovolí čas.Hlavně se těším na vycpané pejsky, rodina paní Zlaty hraje v TV Prima prim.

kukuku
úvaha 0 23.06.2010 08:46

Opakují všechny televize a o prázdninách,pokud je hezky,se na televizi dívá málokdo a spousta lidí je na dovolené.Takže se o to víc těším pak na žáří a na nové díly.

anonym
zatim mi to nevadi 0 21.06.2010 15:27

opakovani nemam rada, ale kdo se pres leto (pokud bude hezky) bude divat na prostreno, chodit v 6 domu?.. A ja osobne jsem Prostřeno nesledovala od prvního týdne, takže aspon uvidím, co jsem neviděla :)

Milu
no tohle! 0 21.06.2010 14:22

Proč? Za co?

sharka
Dano Nová 0 21.06.2010 14:15

na internet se dostanete,tak proč se nepřipojíte na www.stream.cz , kde jsou všechny Prostřena?

madlenka
Tak to jste se Primo vyznamenali 1 21.06.2010 10:43

Dobrý den, to je nějaká legrace - nebo co to opakování pořadů které proběhly cca před 4 měsíci? Ikdyž - to není nic neobvyklého krmit lidi celé prázdniny opakovačkama - ale co takhle aspoň pořady, na které jsme pomaloučku zapomínali a ne téměř současnost.

Dana Nová
odpověď 21.06.2010 11:37

To ale vůbec nevadí že to opakují,já mám odpolední,takže to vidím ob týden a takhle mi to vyhovuje,ted uvidím to co jsem neviděla před tím

reklama