PO - PÁ v 17:50 na Primě

REPRÍZA: Na Ostravsku už mají Prostřeno!

Prostreno - Příští týden uvidíte - 1. díl repríza Foto: Prostreno - Příští týden uvidíte - 1. díl reprízaFoto: Prima

Smíchejte pět různých lidí z odlišných poměrů, přidejte nápadité menu, protřepejte příjemnou konverzací a dochuťte pozváním k sobě domů. Pokud všichni hosté vaši snahu ocení, stali jste se hostitelem týdne!

 

V prvním soutěžním týdnu se podíváme do ostravského regionu. V koutu severní Moravy žijí Zlata Štěpánková, Žaneta Olšáková, František Letal, Zlatuše Polachov a Dimitri Kanurkov, zatím se ale ještě nesetkali. Již brzy se však poznají a to velmi důkladně. Každý den bude jeden z nich vařit večeři pro ostatní čtyři u sebe doma.

Na konci večera hosté obodují snahy hostitele body od 1 do 10. Kdo získá nejvíce bodů od svých protihráčů, stane se hostitelem týdne a vyhraje 25 tisíc korun.  Sledujte už od pondělí 28. června každý všední den v 18.00.

 

PONDĚLÍ – milovnice zvířat Zlata

Nejtěžší úkol zahájit týden i celý pořad připadl na paní Zlatu. Rodačka z Ostravy, bývalá řidička autobusu, žije třicet let v paneláku ve Frýdku-Místku. Překonala vážnou nemoc a váží si každého dne. Je obětavá a přátelská, ráda peče buchty a moučníky pro manžela a svoje čtyři vnoučata. Její menu je celkem obyčejné, zato její byt skrývá pár nevšedních překvapení… Účastníci se teprve poznávají, a tak zábava a hovor ještě váznou. Knedlíčková polévka bez knedlíčků mnohé zklamala a co teprve domácí nudličky, které nebyly zas až tak domácí… Ocení hosté alespoň tzv. Metrovou roládu?


ÚTERÝ – atraktivní Žaneta

Nastaví laťku o něco výše atraktivní Žaneta, která se do Havířova přestěhovala teprve vloni? Protože by ráda poznala nové lidi, přihlásila se do pořadu. Žaneta žila nějaký čas v Německu a naučila se tam vařit jídla, která budou součástí jejího menu. Štíhlá blondýna miluje kuřecí maso a zdravou lehkou stravu. Dceři ale klidně upeče řízek a příteli uvaří svíčkovou. Byt má jako ze žurnálu, je důsledná, čistotná a cílevědomá. Miluje tanec a je možné, že hostům zatančí. Nebo se stydí a připravila si pro ně něco úplně jiného?

 

STŘEDA – experimentátor František

Třetí večer má v režii kadeřník František. Svoji práci miluje, stejně jako vaření. Rád poznává cizí domácnosti. František je experimentátor, který rád zabrousí do exotických vod asijské kuchyně. Oblíbil si mořské plody, ale i rychlé občerstvení. Dnes neplánuje příliš složitou tabuli, výsledného efektu a skvělého dojmu chce dosáhnout prostřednictvím výzdoby, květin a svíček. Žije na klidném ostravském předměstí v rodinném domku s přítelem, který musí občas snášet jeho špatné nálady. Na to si ale dá hostitel dnes večer určitě pozor. Pro hosty si totiž František  naplánoval zábavnou společenskou hru.

 

ČTVRTEK – temperamentní Zlatuše

Týden je skoro za námi a předposlední hostitelkou je upovídaná servírka Zlatuše, která žije v třítisícovém Brušperku s rodinou a dvěma vnoučaty. Vaří denně a moc ráda. Je veselá, temperamentní, z jídel upřednostňuje minutky. Oblíbila si pořady o vaření a dbá na čerstvé suroviny - polotovary a dochucovadla nepoužívá. Rodina její kuchařské kreace miluje - uvidíme, zda omráčí i ostatní. Její dnešní hosté se mohou těšit na velmi různorodé menu plné neobvyklých kombinací. Bude ale všem po chuti? Čeho bude u stolu víc – jídla nebo Zlatušiny osobnosti? Dostanou se hosté ke slovu, aby mohli snahu hostitelky ohodnotit?

 

PÁTEK – seladon Dimitri

Závěrečný, netrpělivě očekávaný večer s vyhlášením výsledků je tu. Role posledního hostitele se ujal padesátiletý Ostravák Dimitri, jehož rodiče pocházejí z Makedonie. Je rozvedený a pracuje jako technik. Ve volném čase upravuje svůj byt v rodinném domku po tetě, ale také miluje motocyklové závody a rád se zajde pobavit do hudebního klubu. Vyhledává spíš inteligentní humor a hosty chce zaujmout vyprávěním o Makedonii. Upřednostňuje balkánskou kuchyni, oblíbil si steaky, ryby a zeleninu, nezavrhuje ani českou klasiku. Před hosty se chce vytáhnout a dokázat si, že umí vařit a uspořádat sváteční tabuli,
 i když není profesionální kuchař.

 

Kdo udělal nejvíce pro to, aby si domů odnesl vytoužených 25 tisíc korun? Srdečná milovnice zvířat Zlata nebo téměř dokonalá usměvavá Žaneta? Kadeřník -experimentátor František či upovídaná servírka  Zlata? Nebo poněkud záhadný Dimitri se svou balkánskou inspirací?


Vaše názory

welanga
reprízy 0 09.01.2011 15:48

Budu se opakovat, ale mě také nebaví sledovat pořady, které už byly uvedeny... došli soutěžící??

Andrys
opakování 0 02.01.2011 22:19

Už to prosím neopakujte, ty vycpané psy už vidět nechci a myslím, že ostatní diváci také ne..

LucckaT@seznam.cz
Opakování 0 02.01.2011 16:07

Dávejte nové díly a pokud nejsou natočené, tak dejte pauzu. Stačí to vidět jednou a pokud by mi po tom kterém dílu bylo jó smutno, mohu si ho vyhledat na internetu.

Milu
opět opakování :-( 1 28.12.2010 17:12

Děs, běs tahle skupinka. Mám takový dojem, že tuhle pětici opakují už po několikáté i když netuším proč? Co bylo na nich tak zajímavého nebo neobvyklého?

anonym
ano 28.12.2010 18:16

opět opakují tyto díly. Vždyť je opakovali v létě. Nebo ne?

dcluda
Skutečně nechápu,proč Prima 29.12.2010 04:41

Skutečně nechápu,proč Prima opakuje takovéto nepodařené vaření.Je to urážka diváků.A už vůbec nechápu,kde vyhrabali tu modelku,prostě bída

reklama