PO - PÁ v 17:50 na Primě

REPRÍZA: Příště prostřeno z Prahy

Prostřeno - priste 3. tyden Foto: Prostřeno - priste 3. tydenFoto: All

Příští týden zůstaneme v hlavním městě a jako hostitelé se předvedou Pražáci. O diváckou pozornost a výhru 25 000 korun se budou ucházet tři ženy a dva muži. Odrazí se to na jejich pohoštění? Dívejte se už od pondělí 19. července! Každý všední den v 18.00.

Jako první bude Prahu reprezentovat sebevědomý podnikatel Dalibor, jehož menu vypadá velmi lákavě. Nejradši má ale kotlíkový guláš. Pochutnají si na jeho večeři všichni čtyři soupeři? V úterý se představí nejmladší účastnice pražského týdne, veselá blonďatá Marta.

Milovnice italské kuchyně a klasické hudby uvaří starosvětské menu. Hostům možná zahraje i na housle. Nebude té klasiky ale až příliš? Ze Slovenska pochází Mária, na kterou vyšla středa. Je už v důchodu a vypomáhá v nemocnici. Vaření miluje a na československou kuchyni nedá dopustit. Nejí ryby, zato ostřejší pokrmy může. Vyhraje právě ona 25 000 korun?

Mladý obchodní zástupce Martin je zábavný společník, rád cestuje a vyhrává. Oblíbil si mezinárodní kuchyni, nemusí houby a vnitřnosti. Hraje na bicí. Zabubnuje i návštěvě? Závěrečné finále proběhne u Zdeňky z Michle, která se živí kontrolou potravin. Takže pozor na ni! Jídlo považuje za svou profesionální deformaci a zároveň vášeň. Ráda cvičí fitness, miluje jehněčí, čokoládu a ryby. Hostům připraví speciální menu s pokrmy, které mají údajně afrodiziakální účinky. Vyplatí se Zdeňce sázka na senzaci a lásku?

Vaše názory

zrala.vekem
"pokrmářka" 0 05.09.2010 09:32

Na Prostřeno se docela ráda dívám a to, co jsem viděla v tomto díle mi bralo dech. Přijít ke me návštěva, která bude chtít vědět datum snůšky vajec, asi poletí... soutěž nesoutěž. Ta paní se chovala děsně a mnozí si to uvědomovali. Zřejmě myslela, že je stále v práci a pouštěla hrůzu!!

blanka z brna
pokrmářka 0 14.07.2010 11:08

ajaj, paní pokrmářka. To zas bylo něco, škoda, že nebyla v jedné partě s takartkovou Ludmilou. :-D

reklama