PO - PÁ v 17:50 na Primě

REPRÍZA: Příště Prostřeno! z Prahy

Prostřeno - priste 3. tyden Foto: Prostřeno - priste 3. tydenFoto: All

Příští týden zůstaneme v hlavním městě a jako hostitelé se předvedou Pražáci. O diváckou pozornost a výhru 25 000 korun se budou ucházet tři ženy a dva muži. Odrazí se to na jejich pohoštění? Dívejte se každý všední den v 18.00.

 

Jako první bude Prahu reprezentovat sebevědomý podnikatel Dalibor, jehož menu vypadá velmi lákavě. Nejradši má ale kotlíkový guláš. Pochutnají si na jeho večeři všichni čtyři soupeři? V úterý se představí nejmladší účastnice pražského týdne, veselá blonďatá Marta.

Milovnice italské kuchyně a klasické hudby uvaří starosvětské menu. Hostům možná zahraje i na housle. Nebude té klasiky ale až příliš? Ze Slovenska pochází Mária, na kterou vyšla středa. Je už v důchodu a vypomáhá v nemocnici. Vaření miluje a na československou kuchyni nedá dopustit. Nejí ryby, zato ostřejší pokrmy může. Vyhraje právě ona 25 000 korun?

Mladý obchodní zástupce Martin je zábavný společník, rád cestuje a vyhrává. Oblíbil si mezinárodní kuchyni, nemusí houby a vnitřnosti. Hraje na bicí. Zabubnuje i návštěvě? Závěrečné finále proběhne u Zdeňky z Michle, která se živí kontrolou potravin. Takže pozor na ni! Jídlo považuje za svou profesionální deformaci a zároveň vášeň. Ráda cvičí fitness, miluje jehněčí, čokoládu a ryby. Hostům připraví speciální menu s pokrmy, které mají údajně afrodiziakální účinky. Vyplatí se Zdeňce sázka na senzaci a lásku?

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama