PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Uvidíte: Liberecko

Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6.  Foto: Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6. Foto: Prima

Pořad Prostřeno! si získal velkou diváckou oblibu, a tak není divu, že se hlásí další zájemci, kteří si chtějí zkusit před kamerami uvařit a pohostit zatím neznámé krajany.

 

Štáb se tentokrát vrací do severních Čech, konkrétně do okolí Liberce a Jablonce. Jak se povede čtyřem ženám a jednomu mladému skláři, který ve volném čase rybaří? Budou ryby brát, aby mohl soupeřkám nabídnout své úlovky? Máte se na co těšit, menu budou tentokrát opravdu pestrá.

Jako první se představí obchodní zástupkyně Radka. Mezi její záliby patří sportovní střelba a samozřejmě vaření. Radčino menu je ambiciózní, bude podávat zvěřinu a její předkrm je skutečně originální. Kolik bodů si vystřílí v pondělí večer? Bude to stačit na výhru 25 000 korun?

Úterý patří mládí a jedinému muži týdne. Uvidíme, jak se s přípravou svého perfektního večera vypořádá sklář Michal. Ve volném čase rybaří, a tak se rozhodl pro stylové menu. Něco z vlastních úlovků, něco z moře. Trošku riskuje, protože takové „vodní“ menu není pro každého. Aby mu případná výhra neuplavala…

Uprostřed týdne diváky čekají čáry, kouzla, záhady a mystéria! Vařit a hostit soupeře bude čarodějka Renáta. Co se skrývá pod tajemnými a vtipně veršovanými názvy Radčina menu? Něco originálního, nebo spíš obyčejného? Komu se podaří rozluštit záhadu středečního večera? Očaruje a pobaví hosty Renáta natolik, aby pod svým poklopem našla ve finále rovných 25 000 korun?

Předposlední den svůj stůl prostře bývalá řečnice v krematoriu Jaroslava. Na chuťové buňky svých soupeřů bude útočit českou kuchyní, a to přímo pravým hospodským gulášem zahuštěným chlebem. Jako moučník se nebudou podávat rakvičky a věnečky, ale tvarohový Mikšík. Má její menu o pouhých třech chodech a typicky mužské hlavní jídlo sílu přesvědčit ženy okolo stolu, že vytoužených 25 000 korun patří právem jí?

Pátek bude velmi exotický. Hostitelka Eva se nechala inspirovat kuchyní svého manžela, Ázerbájdžánce. Takže po arménském večeru se budou v pořadu Prostřeno! podávat další kavkazské speciality. Hosté zatím neznají ani jedno jídlo z cizokrajného menu. O to budou zvědavější. Proběhne i zábava v exotickém duchu? Nadchne Eva návštěvu natolik, že jí vyhlášená kuchyně získá potřebné body k výhře? Uvidíte příště!

Vaše názory

pepa Milák
souhlas fakt krysa 0 27.07.2011 10:46

souhlas fakt krysa

456
dg 0 15.07.2011 18:56

I po opakování pořadu musím konstatovat, že tento typ člověka, typu domestikované falešené krysy pojmenované Michal je něco neuvěřitelného.
Falešnej sráč. Bodoval ne podle zásluh, ale tak aby vyhrál.Ostatní báby kritizovali Jaroslavu. Doufám, že jim po shlédnutí došlo, jakou zmiji a krisu si hřáli na prsou

456
Krysa Michal 0 15.07.2011 18:55

I po opakování pořadu musím konstatovat, že tento typ člověka, typu domestikované falešené krysy pojmenované Michal je něco neuvěřitelného.
Falešnej sráč. Bodoval ne podle zásluh, ale tak aby vyhrál.Ostatní báby kritizovali Jaroslavu. Doufám, že jim po shlédnutí došlo, jakou zmiji a krisu si hřáli na prsou

OLALA
No jo,Michal Vlk.To je 1 03.07.2011 16:10

No jo,Michal Vlk.To je největší debil tohoto týdne

marygold
Vlk je hrozný,taktizoval celý týden 05.07.2011 23:04

a pak se dojímal jak je překvapen,že vyhrál.Ale ženy tento týden vařily všechny celkem dobře.Zvláště ta první paní dělala zajímavý moučník,bude stát za vyzkoušení,už si nevzpomínám jak se jmenuje , ale zaujalo mne to.

DalniCka
čarodějka Renata 2 02.07.2011 10:28

Začíná být pravidelně hvězdou v několika pořadech..Žádná neznámá tvář.Je to však milejší "překvapení" než jistá matrona "baketa".Naposledy paní Renata vařila jistý kuřecí pařátek,pokud se nepletu..

anonym
tak konečně 03.07.2011 00:13

bude k vidění ten Vlk,ještě jsem toto neviděla,jsem na něho zvědavá

anonym
Tak to nebuď, 08.07.2011 01:24

většího v.la nevidělas !

reklama