PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Uvidíte: Ostrava IV.

Prostreno - w25 Foto: Prostreno - w25Foto: All

Již počtvrté zavítá pořad Prostřeno! do Ostravy, kde už na pomyslném startu nervózně přešlapují tři ženy a dva muži.

 

Jeden student, tři důchodci a pomocná síla ve stravování se rozhodli podávat pokaždé polévku, takže kdo není polévkový, bude mít od pondělí do pátku smůlu! Na své si ale přijdou milovníci masa a klasické kuchyně.

Ostravský týden zahájí invalidní důchodkyně Milada. Jedním z jejích velkých koníčků je houbaření. Přidá houby do svého jídla, nebo bude večer spíš na houby? Dokáže získat zkušená kuchařka dostatečný počet bodů k výhře 25 000 korun už v pondělí?

Druhý den se pojede do Karviné k paní Martině. Pomáhá horníkům se stravováním a myslí si, že v životě se má vyzkoušet všechno. Je veselá a komunikativní, má mnoho zájmů. Vařit začala z nutnosti, pak ji to ale chytlo. Zda natolik, že vyhraje právě ona, se však teprve rozhodne.


Uprostřed týdne nahlédneme pod pokličku klidnému invalidnímu důchodci Petrovi. Jeho velkou zálibou je tzv. gaučing, rád však také rybaří a zvelebuje svoje obydlí. Na gauči budou ve středu sedět jeho hosté a Petr se bude otáčet kolem plotny, protože chce rozhodně vyhrát 25 000 korun!


Ve čtvrtek návštěvu očekává temperamentní student Lukáš. Mladý sportovec si pro soupeře přichystal moderní a ambiciózní evropské menu. Ocení hosté Lukášovu snahu o francouzsko-italskou kuchyni? Má nepříliš zkušený kuchař šanci připravit náročné lahůdky a vyhrát?


Poslední den se bude vařit u společenské paní Pavly. Nejstarší účastnice ostravského týdne ráda připravuje jednoduchá jídla, v pátek udělá výjimku. Své hosty rozhodně neodbude, naopak se na závěr mají na co těšit! Kdo se ale nakonec stane vítězem a získá výhru a titul hostitel týdne, se dozvíte příští týden.

Vaše názory

anonym
Jak vaří tihle? 1 15.07.2011 23:03

Pamatujete si je někdo?

anonym
To je hrůza...ten nenažranej 22.07.2011 18:49

To je hrůza... Druhá se ještě chlubí,že uvařila za 2 stovky a dovolí si říct,co by si madam dala dobrého. Paní, co to vyhrála byla taky nemálo trapná. Bouchá tam do talíře,jako nenažraná. Blondýna byla to samí...jedinej normální byl tak ten Lukáš...

reklama