PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte OSTRAVA II (repríza)

Prostřeno - Uvidíte OSTRAVA II Foto: Prostřeno - Uvidíte OSTRAVA IIFoto: All

V Ostravě se seznámí další pětice gurmánů a nadšených kuchařů, aby se pokusila vyhrát 25 tisíc korun a vzájemně se pohostila a pobavila.

 

V pondělí vás pozve do svého domova milá paní Blanka ze Slezské Ostravy. Ač sama vegetariánka není, na stůl bude servírovat výhradně bezmasé pokrmy. Jak proběhne úvodní seznámení naší pětice z Ostravska? Bude Blance k získání důležitých bodů stačit sójové maso?

V úterý se podíváte pod pokličku speciálního pedagoga Davida. Jeho menu není komplikované, ale na rozdíl od Blančina masité. Jak se s pořádáním večírku pro málo známé hosty vypořádá spíš introvertní a umělecky založený David? Fondue tuží kolektiv a povzbuzují konverzaci. Vytvoří hostitel atmosféru a získá tak dost bodů na výhru 25 000 korun?

Třetí den otevře dveře svého domova mladá excentrická maminka Libuše. Italské menu, jaké soupeřům nachystala, jde sotva přečíst a stydět by se za něj nemusel ani Emanuele Ridi. Může být snaha o originalitu klíčem k výhře 25 000 korun?

Ve čtvrtek se bude vařit u ostravského podnikatele Lukáše, který nešetřil nápady ani penězi. Rád se předvádí a věří, že jeho sushi a dravá ryba mu přinesou body potřebné k výhře. Co si o jeho pompézním večírku pomyslí ostatní? Spadne jim čelist a udělí samé desítky?

Ve finále prostírá nejstarší účastnice soutěže paní Miroslava, ošetřovatelka v domově důchodců. Její práce je pro ni posláním, má ráda sladké a nejraději vaří českou klasiku. Právě tím by se mohla po všech těch „extrabuřtech“ ostatním zavděčit. Postará se Mirka o své hosty tak dobře, že to bude právě ona, kdo nakonec vyhraje 25 000 korun?

Uvidíte už od pondělí 1. 8. každý všední den v 18.00 na Primě!

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama