PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte: Ostrava (repríza)

Prostreno - w25 Foto: Prostreno - w25Foto: All

Pořad Prostřeno! zavítá opět do Ostravy, kde už na pomyslném startu nervózně přešlapují tři ženy a dva muži.


Jeden student, tři důchodci a pomocná síla ve stravování se rozhodli podávat pokaždé polévku, takže kdo není polévkový, bude mít od pondělí do pátku smůlu! Na své si ale přijdou milovníci masa a klasické kuchyně. Už od pondělí 2. ledna každý všední den v 18.00 na Prima Family.

Ostravský týden zahájí invalidní důchodkyně Milada. Jedním z jejích velkých koníčků je houbaření. Přidá houby do svého jídla, nebo bude večer spíš na houby? Dokáže získat zkušená kuchařka dostatečný počet bodů k výhře 25 000 korun už v pondělí?

Druhý den se pojede do Karviné k paní Martině. Pomáhá horníkům se stravováním a myslí si, že v životě se má vyzkoušet všechno. Je veselá a komunikativní, má mnoho zájmů. Vařit začala z nutnosti, pak ji to ale chytlo. Zda natolik, že vyhraje právě ona, se však teprve rozhodne.

Uprostřed týdne nahlédneme pod pokličku klidnému invalidnímu důchodci Petrovi. Jeho velkou zálibou je tzv. gaučing, rád však také rybaří a zvelebuje svoje obydlí. Na gauči budou ve středu sedět jeho hosté a Petr se bude otáčet kolem plotny, protože chce rozhodně vyhrát 25 000 korun!

Ve čtvrtek návštěvu očekává temperamentní student Lukáš. Mladý sportovec si pro soupeře přichystal moderní a ambiciózní evropské menu. Ocení hosté Lukášovu snahu o francouzsko-italskou kuchyni? Má nepříliš zkušený kuchař šanci připravit náročné lahůdky a vyhrát?

Poslední den se bude vařit u společenské paní Pavly. Nejstarší účastnice ostravského týdne ráda připravuje jednoduchá jídla, v pátek udělá výjimku. Své hosty rozhodně neodbude, naopak se na závěr mají na co těšit! Kdo se ale nakonec stane vítězem a získá výhru a titul hostitel týdne, se dozvíte příští týden.

Vaše názory

Jennas
Pamatuji si paní 0 30.12.2011 21:52

Pamatuji si paní Martinu.Chlubila se,jak levné maso nakoupila.I přesto byly kotlety téměř průhledné,tak tence nakrájené.A maso na lince. Špinavé hrnce..a co mě úplně dostalo, jak míchá jídlo a to samou vařečkou pak ochutnává....brrrrrrr, míchá tvaroh a tu samou vařečku olizuje....fakt humus!

anonym
škoda, že to opakujete. Proč 0 30.12.2011 19:23

škoda, že to opakujete. Proč proboha nenatočíte další díly, to už nikoho nenalákáte ani na 40 tisíc? Škoda

Ivanuška
NO TO SNAD NEEE!?!?!?!? 0 30.12.2011 18:54

PROČ ZASE OPAKOVÁNÍ !?!?!?!?!?!??????????????

zázvor
Tak tyhle Ostraváky dávali 2 30.12.2011 11:09

nedávno už jako reprízu.To bude teda síla,Martina nakydá na hlavní chod lečo a ještě se pochlubí jak ušetřila,vše pořídila za 200 kč.

lívaneček
Opakování pořadů. 30.12.2011 17:31

Před "skvělou" revolucí nám soudruzi večer pustili film a ráno bylo opakování. Že by nás už připravovali na Primě na návrat starých "dobrých" časů?Vždyť NOVA i ČT tohle dělají již dlouho a tváří se, jak nejsou originální-hrůza.

anonym
Tento díl dávali nedávno v 30.12.2011 22:53

Tento díl dávali nedávno v dopoledních hodinách!

reklama