PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte Prostřeno! z Vysočiny

Prostřeno III (16) - Příště uvidíte z Vysočiny Foto: Prostřeno III (16) - Příště uvidíte z VysočinyFoto: Prima

Pořad Prostřeno! se rozjede na Vysočinu, kde tentokrát nikdo nebude objímat stromy. Zato se všichni pěkně nadlábnou, a navíc oslaví jedny narozeniny. Složení hostitelů se vrací k tradičnímu poměru 3 : 2 s mírnou převahou žen, z nichž se dvě jmenují Lucie.

 

Privilegium uvařit jako první dostane Petra z Radostína. Kolik bodů a radosti přinese cibulové pondělí? Hostitelka si nebere servítky a docela riskuje, jestli si chce vyvařit 25 000 korun. Lucka nemusí špenát, druhá Lucka zase olivy. Sejde se pár potížistů...

Bývalý voják z povolání se naučil vařit a péct na vojně. Úterý patří Richardovi z Nového Města na Moravě, který nejvíce volného času tráví s manželkou a dcerkou Diankou. Upeče Ríša takové řezy Míša, že mu vynesou krásných 25 000 korun?

První Lucie uvaří ve středu. Charakterizuje se jako podivínka a trochu zvláštní je i její smysl pro humor. Soupeři dostanou, co nechtěli. Sladké v kombinaci se slaným. Navíc dojde plyn a možná také zábava. Ovšem i vdaná asistentka z Velkého Meziříčí má šanci na zisk 25 000 korun.

Ve čtvrtek zazvoní návštěva u studenta hotelnictví Ondřeje, který žije s rodiči a bratrem. Považuje se za gurmána… Čím nakrmí hladovou smečku? Snad mu se španělským ptáčkem neuletí i možná odměna 25 000 korun!

Uhihňaná servírka Lucie, benjamínek týdne  číslo dvě, v opulentním menu nešetří zeleninou a kuřecím masem. Je z velké rodiny a doma jí říkají „blázínek malej“. Bude ale tak zábavná, že 25 000 korun přistane u ní na talíři v Ledči nad Sázavou? Nebo jí soupeři naservírují spíš talíř plný kritiky?

Vaše názory

Bubánek
Malá Luca 0 26.05.2011 16:04

Malá Luca je duchem prostá osůbka, která mne v mnoha věcech překvapila.
Umí se krásně hihňat, ALE to je tak asi vše.

- rýpe se v každém jídle hůř, jak malé dítě - až se mi chce u TV zvracet. Je to zřejmě vinou její Cronerovi choroby - sorry, ale lidé s problémy zažívání - žaludek, žlučník, střeva atd. by se neměli takových soutěží vůbec účastnit, protože když nemohou jíst více než polovinu běžných potravin, co ostatní lidé, tak nemohou objektivně hodnotit předkládané jídlo. Je to totéž, jako dát pivaři hodnotit kvalitu vína.

- taktizuje celý týden, dává nízké známky, aby dneska /je 16 hod., takže není díl odvysílán/ dala svému oblíbenému Ondrovi zřejmě 9 nebo 10, ostatní hodnotila 6

- snaží se narušit fungující vztah Ondry - Ondro nedej se!!! co bys dělal s prostou servírkou

- v jejím případě bych si nenechala říkat benjamínek, bohužel vypadá jako žena před čtyřicítkou...

anonym
Uklidněte se vážení 1 20.05.2011 21:40

Uklidněte se vážení diskutéři. Ješte nikdo nevařil a vy již víte vše. Máte sympatie nebo antipatie k soutěžícím dle toho, nakolik je znáte, máte rádi či neradi. Na to tady nikdo není zvědavý. Budeme kritizovat příští týden, tak se uklidněte hlupáci z Ledče atd.
Pokude budete opruzovat, tak bude uzavřená diskuse, ničeho tudíž nedocílíte. Začněte používat mozek, pokud ho máte. Pochopili jste?

bogdan
Konečně slušná sestava - dva 20.05.2011 22:39

Konečně slušná sestava - dva chlapi a tři baby .

pecka
pecicka 2 17.05.2011 20:20

Jake slichty?? Asi si dovedu predstavit co se vari u tebe doma kdyz mluvis o jidle jako o nejake slichte... evidentne jsi znalec gastronomie..
Dil to bude urcite zajimavy a jak pise lucy: Kdo nezazil nepochopi!! Vsak at si hrdinove co tu kritizuji si to sami vyzkousi a uvidime!!
Nazdar bazar

Mala Luca
Chytrolini jako vy tu umí jen 19.05.2011 07:23

Chytrolini jako vy tu umí jen mačkat do klavesnice a bejt strasne silni,ale prihlasit se a zucastnit se nedokaze,... to uz je velkej bod kdyz se clovek zucastni,protoze pred kamerou je to neco jinyho,a kritizujte a mejte komentare,o tom ten porad je protoze nikdo o nikom nebude mluvit hezky,kdyz se tm jedna o penize...Ja za sebe muzu rict ze tyden prostreno nataceni byl uzasnej,,.,Vid Ondrášku :-)))

Ham
Ne každej se chce předvádět v 25.04.2012 10:17

Ne každej se chce předvádět v televizy vy košťata! Prostě KOLA KEČUP BUJOON!! Promin! to je prostě šlichta vůbec nechápu jako to někdo může udělat...

Malá Luca
Teprv bude 0 17.05.2011 20:09

Teprv bude

Lenka
... 1 16.05.2011 14:13

to uz bylo nebo teprve bude????

dada
prostřeno 17.05.2011 13:56

Teprve bude abude to asipěkná trapárnaa o menu snad ani raději nepsat komentář.Jsou to jen samé šlichty

Anonym
Než se strapnit a dělat ze 3 16.05.2011 14:02

Než se strapnit a dělat ze sebe na co nemám tak tam radši nejdu.

reklama