PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte! Severní Čechy

Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6.  Foto: Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6. Foto: Prima

Pořad Prostřeno! si získal velkou diváckou oblibu, a tak není divu, že se hlásí další zájemci, kteří si chtějí zkusit před kamerami uvařit a pohostit zatím neznámé krajany.

 

Štáb se tentokrát vrací do severních Čech, konkrétně do okolí Liberce a Jablonce. Jak se povede čtyřem ženám a jednomu mladému skláři, který ve volném čase rybaří? Budou ryby brát, aby mohl soupeřkám nabídnout své úlovky? Máte se na co těšit, menu budou tentokrát opravdu pestrá. Od pondělí 21. června každý všední den v 18.00 na Primě.


Jako první se představí obchodní zástupkyně Radka. Mezi její záliby patří sportovní střelba a samozřejmě vaření. Radčino menu je ambiciózní, bude podávat zvěřinu a její předkrm je skutečně originální. Kolik bodů si vystřílí v pondělí večer? Bude to stačit na výhru 25 000 korun?


Úterý patří mládí a jedinému muži týdne. Uvidíme, jak se s přípravou svého perfektního večera vypořádá sklář Michal. Ve volném čase rybaří, a tak se rozhodl pro stylové menu. Něco z vlastních úlovků, něco z moře. Trošku riskuje, protože takové „vodní“ menu není pro každého. Aby mu případná výhra neuplavala…


Uprostřed týdne diváky čekají čáry, kouzla, záhady a mystéria! Vařit a hostit soupeře bude čarodějka Renáta. Co se skrývá pod tajemnými a vtipně veršovanými názvy Radčina menu? Něco originálního, nebo spíš obyčejného? Komu se podaří rozluštit záhadu středečního večera? Očaruje a pobaví hosty Renáta natolik, aby pod svým poklopem našla ve finále rovných 25 000 korun?


Předposlední den svůj stůl prostře bývalá řečnice v krematoriu Jaroslava. Na chuťové buňky svých soupeřů bude útočit českou kuchyní, a to přímo pravým hospodským gulášem zahuštěným chlebem. Jako moučník se nebudou podávat rakvičky a věnečky, ale tvarohový Mikšík. Má její menu o pouhých třech chodech a typicky mužské hlavní jídlo sílu přesvědčit ženy okolo stolu, že vytoužených 25 000 korun patří právem jí?


Pátek bude velmi exotický. Hostitelka Eva se nechala inspirovat kuchyní svého manžela, Ázerbájdžánce. Takže po arménském večeru se budou v pořadu Prostřeno! podávat další kavkazské speciality. Hosté zatím neznají ani jedno jídlo z cizokrajného menu. O to budou zvědavější. Proběhne i zábava v exotickém duchu? Nadchne Eva návštěvu natolik, že jí vyhlášená kuchyně získá potřebné body k výhře? Uvidíte příště!

Vaše názory

Gabrielka36
Partička 0 18.06.2010 21:48

No nazdar chudák jeden jedinej chlap mezi nima no to si asi užije !!!

Muflon
Renča 0 18.06.2010 20:59

Jéééžiš, není to Altmíík ?? Bože, bože, do čeho ses to pustila ?? :D na to určo budu koukat a hned plíny sebou :D

Keksi45
Renča 0 17.06.2010 09:58

Jo Renča je éro,ja u ní taky papala a dobrotka!Hlavně je takovej prdlouš,že se uplně bojím dívat co z ní zase vyleze :-)))

Suchárek
Reňour 0 17.06.2010 07:02

Ano Rena to je super speciál. Nekoukat se na ní je nemožné. Já ro musím vědět znám jí 1000let!!! A rozhodně mi šmakovalo u ní. Když jsem měla tu čest. No tak doufám že to bude ohromujícíííííííííííííííííí!!!!!

Rena
Reňour 0 17.06.2010 07:00

Ano Rena to je super speciál. Nekoukat se na ní je nemožné. Já ro musím vědět znám jí 1000let!!! A rozhodně mi šmakovalo u ní. Když jsem měla tu čest. No tak doufám že to bude ohromujícíííííííííííííííííí!!!!!

AnonymousJana
zelí 0 14.06.2010 20:08

Neviděla jsem, že by si někdo v restauraci či na návštěvě dochucoval zelí sám. Zelí má být jen zelí a ne tam dávat okurky.Stačí ochutit jen trošku octem a cukrem.Pro diabetáře-dia cukrem.

Honza N.
Čarodějka 1 14.06.2010 20:08

Jé,není to Altmanka ? No tak to bude řádná smršť,to se budu koukat :-)

PatrickF1
Jo je to naše Altmanka, místo 15.06.2010 23:04

Jo je to naše Altmanka, místo toho aby s náma obchodovalka tak bude vařit. No budeme jí držet palce a uvidíme jak to dopadne

reklama