PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte! Severní Čechy (repríza)

Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6.  Foto: Prostřeno - příště uvidíte koláž - severní Čechy - od 21.6. Foto: Prima

Pořad Prostřeno! si získal velkou diváckou oblibu, a tak není divu, že se hlásí další zájemci, kteří si chtějí zkusit před kamerami uvařit a pohostit zatím neznámé krajany.


Štáb se tentokrát vrací do severních Čech, konkrétně do okolí Liberce a Jablonce. Jak se povede čtyřem ženám a jednomu mladému skláři, který ve volném čase rybaří? Budou ryby brát, aby mohl soupeřkám nabídnout své úlovky? Máte se na co těšit, menu budou tentokrát opravdu pestrá. Od pondělí 21. června každý všední den v 18.00 na Primě.

Jako první se představí obchodní zástupkyně Radka. Mezi její záliby patří sportovní střelba a samozřejmě vaření. Radčino menu je ambiciózní, bude podávat zvěřinu a její předkrm je skutečně originální. Kolik bodů si vystřílí v pondělí večer? Bude to stačit na výhru 25 000 korun?

Úterý patří mládí a jedinému muži týdne. Uvidíme, jak se s přípravou svého perfektního večera vypořádá sklář Michal. Ve volném čase rybaří, a tak se rozhodl pro stylové menu. Něco z vlastních úlovků, něco z moře. Trošku riskuje, protože takové „vodní“ menu není pro každého. Aby mu případná výhra neuplavala…

Uprostřed týdne diváky čekají čáry, kouzla, záhady a mystéria! Vařit a hostit soupeře bude čarodějka Renáta. Co se skrývá pod tajemnými a vtipně veršovanými názvy Radčina menu? Něco originálního, nebo spíš obyčejného? Komu se podaří rozluštit záhadu středečního večera? Očaruje a pobaví hosty Renáta natolik, aby pod svým poklopem našla ve finále rovných 25 000 korun?

Předposlední den svůj stůl prostře bývalá řečnice v krematoriu Jaroslava. Na chuťové buňky svých soupeřů bude útočit českou kuchyní, a to přímo pravým hospodským gulášem zahuštěným chlebem. Jako moučník se nebudou podávat rakvičky a věnečky, ale tvarohový Mikšík. Má její menu o pouhých třech chodech a typicky mužské hlavní jídlo sílu přesvědčit ženy okolo stolu, že vytoužených 25 000 korun patří právem jí?

Pátek bude velmi exotický. Hostitelka Eva se nechala inspirovat kuchyní svého manžela, Ázerbájdžánce. Takže po arménském večeru se budou v pořadu Prostřeno! podávat další kavkazské speciality. Hosté zatím neznají ani jedno jídlo z cizokrajného menu. O to budou zvědavější. Proběhne i zábava v exotickém duchu? Nadchne Eva návštěvu natolik, že jí vyhlášená kuchyně získá potřebné body k výhře? Uvidíte příště!

Vaše názory

janajanajanajanajanajan
CHtěla bych se zeptat, zda je 1 02.04.2016 03:40

CHtěla bych se zeptat, zda je možno někde ještě dohledat a spustit úplně staré díly Prostřeno, např. rok 2010,2011 atd. Děkuji Jana

janajanajanajanajanajan
dodatek- mám na mysli na 02.04.2016 03:43

dodatek- mám na mysli na internetu - tedy zda jsou tyto staré díly ještě v nějakém dostupném archívu....

martineza
Taky se začnu dívat na jiný 0 06.01.2012 19:12

Taky se začnu dívat na jiný program,prostřeno mám ráda.ale to už jsem viděla.

MY
Dotaz pro moderátora: Dobrý 1 06.01.2012 11:36

Dotaz pro moderátora:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, KDY budete dávat nové díly pořadu Prostřeno! Chápu, že před spuštěním nových dílů se většinou reprízují díly staré, ale to nemůžete pustit alespoň díly, které jste nedávali už 3x ? Nevím sice, co vše patří ke konceptu nové televize, ale ZLATÁ STARÁ PRIMA!!!! Touhle komedií krmte někoho jinýho. Tento pořad v reprízování ztrácí veškerý smysl a zájem. Prý vaší televizi výrazně klesla sledovanost....čím to asi bude!!!

Dobrý den,

nové díly Prostřena jsou natočené a natáčí se dále. Více informací se dozvíte 12.1.

MODERÁTOR DISKUSÍ

minda
souhlas 06.01.2012 18:17

Dobrý den.Také nechápu,proč pořát opakují staré díly.Už se nedíváme,raději si pustím Hámu a jeho TAXIK.

janka3
chybicka 0 05.01.2012 20:37
janka3
pristup odepren 0 05.01.2012 20:08
dany 50
Proč je odepřen přístup na 1 05.01.2012 19:50

Proč je odepřen přístup na tento týden??????????????????????????????????

Hanka z OSTRAVY
Dobrý večer, jelikož nestihám 05.01.2012 19:59

Dobrý večer, jelikož nestihám prostřeno díky práci,pouštím si to přes net později, může nám všem tady někdo vysvětlit, proč je odepřen přstup ??? Děkuji

rozárka 1
prostřeno 1 05.01.2012 18:19

taky jsme se chtěla podívat na nové díly ale to není možné proč jsou zase změny ? a proč se opakují znovu staré díly ?

reklama