PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte z Prahy

Prostřeno V (3) - Příště uvidíte z Prahy Foto: Prostřeno V (3) - Příště uvidíte z PrahyFoto: All

V oblíbené kuchařsko-hostitelské show zavítáme do matičky měst, vařit se bude v Praze a blízkém okolí. Utkají se opět čtyři ženy a jeden muž, což je rozložení sil, jaké zatím platí v nové, premiérové řadě beze změny. A bude to - až na výjimku - mladá sestava.

Pražský týden zahájí teenager. V pondělí prostírá v útulném domečku na Spořilově Václav, student maturitního ročníku. Co se skrývá za jeho rozpustilým menu: prázdninové povyražení, italská maškaráda a jazyk za ušima? Teprve uvidíme, zda jde o dobroty se šancí na výhru krásných 40 tisíc korun!

V Hostivaři žije jen o rok starší Kristýna, která uvaří v podkrovní kuchyni tříchodové menu, jemuž vévodí kachní prsíčka se švestkovou omáčkou a škubánky. Po úterní večeři plánuje soupeře pobavit u baru. Ošálí jejich smysly natolik, že studentce hotelové školy udělí maximální počet bodů a ona si odnese sumičku 40 tisíc korun?

Ve středu pořádá večírek trenérka fitness Kateřina, která bydlí na Žižkově s přítelem a o byt se dělí ještě s jedním párem. Ambiciózní studentka se zájmem o gastronomii, sport a divadlo nabídne hostům nejen slušný výšlap, ale i racionální večeři s množstvím zdravé zeleniny. Dosáhnou její kuřátko v jogurtu, grilovaný lilek, cuketová polévka a špenát na částku 40 tisíc korun?

V Újezdu na Lesy se ve čtvrtek na své hosty těší Renáta. Dvojnásobná maminka na rodičovské dovolené vsadila na klasické menu s babiččinou houbovkou a panenkou se švestkovou omáčkou a smetanovými bramborami. To bude příjemné meníčko, jež by do mladé domácnosti mohlo přihrát vítaných 40 tisíc korun!

Poslední hostitelka ze Lhotky stále ještě pracuje, i když je v důchodu. Rozvedená babička tří vnoučat jde s dobou, hodně času tráví u počítače, ráda cestuje, oblíbila si ostrov Madeira. Vydělá Jaroslavě její tatarák z lososa a divoké kuře 40 tisíc na další výlet za hranice všedních dnů?

Vaše názory

KUŠ
KUŠ 2 10.02.2012 22:00

Jak ste poznali, že je ta Jaroslava ženská a ne chlap?

Pepejk
srgsdfg 10.02.2012 22:09

Taky nevim jak to poznali

k2
neco 12.02.2012 13:43

jak asi ?? dyt je to snad jasný že je to ženská ne ?? :)

kres
morava 2 09.02.2012 20:59

O týdnech hrůzy se zde poprvé vyjádřil kdosi z Moravy - umíte číst ? Můj koment byl na již vymazaný příspěvek :-))
Moravské víno ? Pálenka ? Fujtajbl ne , ani zadara to je netrefa - ani jedno mě neoslovuje . Ono už dávno neplatí nějaké vínko z Moravy vratťe se na zem :-))

anonym
kres 10.02.2012 13:48

vyprdni se na to. Burana a k tomu ještě méně chápajícího stejně nepřesvědčíš. Škoda času bavit se s někým kdo má názory jako za krále klacka. Doufejme, že játro a okurek hodně dlouho nebude.

Teta Silfka
milý kresi ... 10.02.2012 18:52

... a čím jste se to tedy zmatlal tak mocně, že sem píšete takové hámoty ?

stikastika
Svestková omáčka a škubánky, 1 07.02.2012 21:09

Svestková omáčka a škubánky, tím mě slečna inspiruje už dnes. Díky, připomněla jste mě jídlo mojí babičky a nemuseli bychom k tomu mít ani ty kachní prsíčka. Už teď se těším na Vaše vaření, držím palečky a prosím, uveďte srozumitelný recept. Děkuji.

anonym
A už tady máme opět palečky, 08.02.2012 09:15

A už tady máme opět palečky, prsíčka, proboha!

Makyky
To je síla 1 07.02.2012 19:30

Je opravdu smutné tyhle komentáře číst, jaké rozdíly jsou mezi lidmi, kteří se narodili ve stejné zemi?! Spousta lidí nemá rádo Němce, jiní zase nadávají na Poláky a Ukrajince a tak proč se vlastně nesnášet i mezi sebou v naší malé České Republice ...kam tohle spěje ... člověka dělá charakter a ne místo či město kde žije...

kres
Ano člověka dělá charakter 07.02.2012 23:01

a vy jste jediná ( ý ) kdo je tady charakterní , správný . Velice se mýlíte rodina do které se člověk narodí , místo , město , stát , ten vámi vyzdvihovaný charakter utváří a často také přetváří a to již od narození atˇchcete nebo ne ...Ptáte se jaké rozdíly jsou mezi lidmi narozenými ve stejné zemi ? Obrovské to je holý fakt .... kde žijete ? Čtete občas noviny ?

reklama