PO - PÁ v 17:50 na Primě

Uvidíte z východních Čech

Prostřeno IV (7) - Příště uvidíte z východních Čech Foto: Prostřeno IV (7) - Příště uvidíte z východních ČechFoto: Prima

Příště budeme prostírat ve východních Čechách a v převaze budou muži. Tedy opět 3:2 ve prospěch mužů v zástěře.

 

Pondělí patří prvnímu amatérskému kuchaři. Karel je vyučený tesař-truhlář, nyní pracuje jako dělník a musí se dost otáčet. Má totiž velkou rodinu, společně s manželkou vychovávají pět dětí. Karlovým největším koníčkem je právě jeho rodina a také příroda a výlety. Do pořadu ho přihlásila manželka, která o něm tvrdí, že je upřímný a hodný. Bude takový i v soutěži a zdolá jeho menu s kuřecím biftekem, domácím chlebem a králíkem na divoko laťku 40 000 korun?

V úterý uvaří další muž. Ondřej pracuje na městském úřadě jako vedoucí oddělení krizového řízení. A tak pokud v pořadu nastane nějaká krize, Ondřej ji jistě vyřeší. Rozvedený úředník má ve střídavé péči tři dcery. Mezi jeho koníčky patří čtení a samozřejmě vaření. Čím zaútočí na sumu 40 000 korun? Zdravými pochoutkami – brokolicovým salátem a kuřecím špízem.

Ve středu se představí první zástupkyně ženského pokolení. Bezdětná a zatím prý i nezadaná kadeřnice Linda pracuje ve vlastním kadeřnictví, a pokud nepracuje, ráda sportuje na kole či bruslích, kromě toho miluje cestování a výlety. Prý umí být i drzá, tak bude třeba i veselo... Čím chce Linda ohromit soupeře, aby právě jí přidělili nejvyšší počet bodů a získala 40 000? Dalším kuřátkem, tentokrát ale „medvídka Pooh“!

Čtvrtek náleží nejstarší účastnici východočeského týdne. Čiperná důchodkyně Hanka dříve pracovala jako prodavačka. Kromě vaření ráda houbaří, luští křížovky, vyšívá, věnuje se zahrádce nebo tráví čas na chatě. Těší se, že pozná nové lidi, ochutná nová jídla a podívá se do cizích bytů. A čím si chce vyvařit 40 000 korun? Domácími houstičkami, řízky naruby a svatebními koláčky.

pátek nás k sobě domů pozve podnikatel Jan, kdysi muž mnoha řemesel a povolání. Když není v práci, tráví čas se svou rodinou a těší se na druhé miminko. Mezi jeho koníčky patří i létání, snad u něj v kuchyni nebude všechno lítat – pak by možná odletěla i výhra 40 000 korun... Jenže Jan chystá zážitkovou gastronomii: gratinovaná kachní prsa, dva druhy knedlíků a hrušku v karamelu. Prostě důstojné finální hody!

Vaše názory

zacks
Hrozně mě mrzí, když se 1 18.10.2011 10:02

Hrozně mě mrzí, když se vybavenost domácnosti podepíše na hodnocení hostitele. Kdo z ostatních bude vařit líp s moderní kuchyní? Domek je prostě starý, všechno hódně použité, prachy tam očividně nemají, k tomu pět dětí a zvířata, takže naklizeno tak na Vánoce. Jestliže šly dlaždičky otřít jen vlhkou houbičkou, nebyla to špína zapečená věkem. Žilo se tak převážně před padesáti lety, ale v soutěži o vaření si dám radši dobrého králíka na koleně než tuhý steak na vyšperkované tabuli.

Míja
Su pro!Jeho meníčko vypadalo 23.10.2011 15:22

Su pro!Jeho meníčko vypadalo lákavě a chutně.
A Karel byl příjemný a ochotný hostitel.
A hlavně je to soutěž o vaření a ne úklidu a bydlení!

Anonym13
Teda nejsem povrchní 2 14.10.2011 17:32

Teda nejsem povrchní ale..
..CO JE TO TAM ZA ZJEVA :DDDD SE MOHL ASPOŇ OHOLIT, KDYŽ JDE DO TELEVIZE :DDDDD

Ív
Povrchní 14.10.2011 19:43

To teda jsi!!!

OOO
..... 14.10.2011 20:41

Ten bude určitě asi terorista :D

Valda
konstatování 1 13.10.2011 11:22

S Pandicí totiš, je velká potíš a co si uvaříž, to si i sníž.

Potiš
totiš 14.10.2011 12:37

Pandice co se potíš při vaření
Věz že nad spray lepší není

Pandice
Uvidíme...:D 4 09.10.2011 22:12

Už se těším na další recepty, které mě zaujmou a které nebudou moc složité na přípravu. Ve vaření totiš teprve začínám. Doufám, že tento týden nebude mít atmosféru jako ten minulý nebo dokonce horší.

jafe
Hodně štěstí, 11.10.2011 11:37

při začátcích.Ale pokud začínáte, tak si určitě neberte příklady z vaření,co se tu ukazuje.To si můžete rovnou pustit Babicu.

party mix time
myslím že každá zkušenost 11.10.2011 16:09

myslím že každá zkušenost dobrá tak jim to nekritizujte

reklama