PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIP Prostřeno! Koho uvidíte v druhém díle?

VIP Prostřeno V (27) 2. díl grafika Foto: VIP Prostřeno V (27) 2. díl grafikaFoto: All

Kdo uvaří ve druhém díle populárního VIP Prostřena? Přečtěte si jaké celebrity či umělce můžete vidět příští týden na FTV Prima!

Jako další VIP uvaří dva zkušení kolegové. Opora Národního divadla Jiří Štěpnička a herec a moderátor Jiří Krampol, kterého diváci Prima family důvěrně znají. Z vlastních řad jsou také dvě půvabné mladé dámy: moderátorka hlavní zpravodajské relace Sandra Parmová a herečka, moderátorka a reportérka TOP STAR magazínu Nikol Štíbrová

 

 

Vaše názory

Anonymous
dolinová 0 26.07.2012 21:19

Paní Dolinová by měla okamžitě odejít do politiky, náramně by se mezi ty "skvosty" hodila. Chytrá jak rádio, umí bramboračku, ale nezná majoránku, Každému jídlu těch skvělých kuchařů něco vytkla, byla velmi nepříjemná, "rádoby diblík", já jen přemýšlím, čím krmila své děti, navíc lže cukrářský piškot nejedla a při záběru vytírala talíř a další mínusy. P.S. hluboký úklon zbylým třem kuchařům. A teď vidím ohodnocení - ach ta ubohost, paní Dolinová - Vaše bodování? Nemám slov.

Anonymous
Ďulina 1 24.07.2012 23:01

Většinou se takových komentářů zdržuji,ale Míša Dolinová,mě trochu zklamala.Sama se svého úkolu snažila zhostit se ctí, ale místy to většinou bylo spíše trapné.Hrát si na paní chytrou a na všem vidět něco špatného-ale to je asi výchova NOVY,kde musí být každý 150%. Ivča vařila s radostí, aby to všem chutnalo a ne aby to bylo vtipné. Každý má jiné chuti a nemusí mu chutnat to,co má v oblibě jiný.Jako v rodině: já miluji kyselé a manžel má rád klasiku,ale nebudu mu říkat, že jí něco špatného.?

Anonymous
velké zklamání 26.07.2012 19:27

V každém díle se nestačím divit, na jakou primadonu si Dolinová hraje. Vše kritizuje za každou cenu. Předvádí svoji nafoukanost. Obdivuji krásné chování ostatních učinkujících a zvláště paní Blanarovičové, která na mě působí jako velmi příjemná žena, která si na nic nehraje a nepředvádí se.

Tereza 1982
VIP 1 24.07.2012 19:25

No jestli je Dolinová VIP (Very Important Person), tak já jsem matka Tereza.

Anonymous
VIP? 26.07.2012 19:48

VIP by asi chtěla být, ale nějak se jí to nedaří. Namyšlená dámička, která ve společnosti bezva lidí Ivany, Ivety a pana Navrátila opravdu vyniká, ale svojí nafoukaností.

Marťásek Kulíšek
tak tohle prostřeno se mi moc 1 09.07.2012 11:44

tak tohle prostřeno se mi moc líbilo. myslela jsem, že s krampolem a štěpničkou to bude propadák a ono se ukázalo, že ne. navíc tam říkali spoustu super vtipů, u kterých jsem se nasmála. na tuto novou partu moc zvědavá teda nejsem,ale nechám se překvapit. krampol, štěpnička, parmová a štíbrová byli opravdu super a i jídlo vypadalo lákavě. hlavně tiramisu. je super, že se takhle dobře sešli jako správná parts

kakadu
nic 19.07.2012 12:37

nic

Hanumann
Pan Krampol 1 04.07.2012 23:17

Nesmíte tak soudit pana Krampola, musí shánět kšefty, víte, co stojí nájemné v Pařížské ulici? Přece se nebude stěhovat zase na venkov a jak sám řekl, kdyby zůstal jen na důchodu, musel by pod most.

Anonymous
Krampolovi 26.07.2012 19:52

Otevři jakýkoli časopis .... Krampolovi, otevři televizi ...... Krampolovi, apod.....už mám strach otevřít lednici.

atekramz
Ostuda!!! 1 04.07.2012 20:34

To se mi snad jen zdá! hlavní cena pro vítěze: zájezd pro VIP?- Turecko, Egypt... co to so sakra má být, tohle je vážně ostuda. Kdyby soutěžili pro nadaci, cokoliv jiného. Ale zájezd, "asi na něj nemaj", ale od PRIMI je to slabost. tohle mě vážně mrzí, peníze které jim jdou na zaplacení zájezdu mohli jít kamkoliv jinam. Pro spoustu lidí co je potřebují mnohem více...

reklama