PO - PÁ v 17:50 na Primě

Východočeši nasadí vysokou laťku (repríza)

Prostřeno - příště uvidíte - od 23.8.2010 Foto: Prostřeno - příště uvidíte - od 23.8.2010Foto: All

Pořad Prostřeno! se vrací s další dávkou receptů a nevšedních zážitků. První premiérový týden se odehraje ve východních Čechách, které štáb procestoval křížem krážem.

 

Prostírat budou dva mladí muži a tři zkušené kuchařky. Diváci uvidí nevídané, čeká je nejedno překvapení a taktizování s body. Inu, v sázce je hodně – nejen kuchařská čest, ale i výhra 25 tisíc korun. A tu získá jen jeden z pětice soutěžících. Šanci má ale každý…

První den nové premiérové řady zajedeme do malých lázní Velichovky, kde bydlí energická trafikantka Jaroslava. Její doprovodný program na čerstvém vzduchu bude originální a tematicky propojený s jejím předkrmem. Jeden host ale Jarčinu zábavu bojkotuje. Nebude to hostitelku stát 25 000 korun? Už první večer se všichni náramně pobaví a sblíží. Nebo ne?

V úterý to vezme pevně do ruky mladý tatínek a vášnivý nimrod Štěpán. Jako by se ale s Jaroslavou domluvili! Mají skoro stejné menu. Jenže Štěpán je myslivec, a tak jeho hlavní chod skýtá překvapení. Ale i zábava je netradiční. Proč vede své hosty do kaple? Chce si tam vymodlit 25 000 korun?

Ve středu pro své krajany uvaří Kamila, majitelka obchodu s pojízdnými potravinami. Menu sestavila z osvědčených a oblíbených jídel a na závěr přidá ještě bonus v podobě efektního ovocného osvěžení, které její hosté v letních parnech jistě uvítají. Nebo se Kamila pachtila zbytečně a 25 000 korun najde v pátek na talíři někdo úplně jiný?

Předposlední večeře bude opravdu slavnostní. Navzdory sezoně se vrátíme na konec roku a v režii nejmladšího soutěžícího prožijeme Vánoce v létě! Honza to má promyšlené do posledního detailu. Troufne si i na babiččinu vánočku a dárečky také budou. Dosáhne Jan za dokonale promyšlený tematický večírek na 25 000 korun?

V pátek uvaří tichá voda Milena, u níž se odehraje poslední večeře a finále. Nevyzpytatelná hostitelka všem vyrazí dech. Není to ale její menu, co soupeře dostane do kolen. Čím hosty totálně odbourá tato vedoucí lokální herny? I když její pěkně vypečená česká káča by také mohla zabodovat. Porazí ambiciózní soupeře rázná podnikatelka z podhůří Orlických hor?

Vaše názory

anonym
Chyba v programu 0 09.01.2012 23:34

Nepatří to sem, ale snad si toho moderátor(ka) povšimne a přepošle na správnou adresu.

Když si "listuji" v účastnících po měsících minulého roku, vždy se ve vyhledávači objeví coby odkaz datum roku 2012 místo 2011. Patrně je to programováno "natvrdo".

Nedalo by se to zkorigovat? Pomocí Javascript to jde snadno. Manuální korektury jsou zdlouhavé.

Teta Silfka
Honzův vánoční večer ... 0 08.01.2012 13:20

... uprostřed léta se mi (jako milovnici PŮVODNÍ Normální rodinky) líbil moc ! Být na místě, brečela bych dojetím jako starej krokodýl ! :-)

Lenule,,,
Štěpán 0 07.01.2012 11:57

BRR, nechutný a slizký taktik Štěpán...mám z něj husí kůži, jen ho vidím...fuj fuj

reklama