PO - PÁ v 17:50 na Primě

Západočeská dívčí válka?

Prostřeno IV (11) - Příště uvidíte z Karlových Varů Foto: Prostřeno IV (11) - Příště uvidíte z Karlových VarůFoto: Prima

V Karlovarském kraji nás pohostí pět žen. Takže bude západočeská dívčí válka? Možná bude, možná nebude… Uvidíte!

 

Pondělí patří zkušené kuchařce, důchodkyni Hance. Jejím největším koníčkem jsou vnoučata, luštění křížovek a samozřejmě vaření. Hodnotí se jako rázná a upovídaná žena, co nepokazí žádnou legraci. Tak uvidíme, jak se bude usmívat, až bude s pomoci klasického vývaru a španělských ptáčků soutěžit o 40 tisíc korun…

V úterý povečeříme v Sokolově u účetní Lucie. Žije s přítelem a moc ráda mu vyvařuje. Kalorie vytráví na procházkách, na kole, v posilovně nebo je vypotí v sauně. I tentokrát to bude hostina. Dva předkrmy, jeden z listového těsta, vepřová panenka a moučník. Pokud bude kvalitní i zábava, je Lucie možnou kandidátkou na výhru 40 tisíc korun!

Středa náleží nejmladší, teprve osmnáctileté Zdeňce, která je na mateřské dovolené, na niž odešla rovnou ze školy. Školní tabuli vyměnila za hodného manžela a neposedného synka. Pokud najde volnou chvilku, ráda relaxuje na zahradě, která je pro ni velkým koníčkem. A pravděpodobně to bude i vaření, když se o 40 tisíc korun utká hned s dvojitým hlavním chodem z kuřecího masa. Věrní diváci už dávno vědí, že mládí se nemá podceňovat!

Čtvrteční hostitelka se jmenuje Michaela. Je svobodná, má přítele a pracuje jako vychovatelka ve speciální škole. Miluje sport, design, malování, fotografování, jízdu na motorce a vaření. Snad jí tréma, kterou trpí, nezkazí večírek, kdy usiluje o 40 tisíc korun na vysněný lustr? Čím? Opět vepřovou panenkou a irským koláčem.

V pátek se nám představí další maminka na mateřské a další Michaela. Míša z Velkého Rybníka se netají tím, že většinu času jí zaberu děti a starost o dům a zahradu. Přesto si ráda zaběhá s pejskem nebo si najde chvilku na pletení svetrů. A co uvaří soupeřkám, aby ve finále zůstalo 40 tisíc právě na jejím talíři? Bude to večeře ve francouzském stylu a bude se podávat vepřová panenka potřetí. Takže nás čeká další trojboj panenek.

Vaše názory

fler
prase je prase 0 05.11.2011 00:06

Tak to je legrační, vypnutá diskuze u všech soutěžících tohoto týdne. Nevadí, přesuneme se sem a diskutuje se dál, ať se jde admin třeba picnout :-)))
Jinak k dnešku - škoda, že dvě soutěžící tak hystericky reagovaly na pštrosa a klokana. Maso jako maso a ještě k tomu čisté a dietní. Holt prase je prase a basta. Tak to mě mrzí, protože pořad je i o tom, nebát se zkusit něco méně obvyklého, já bych tedy určitě ráda ochutnala.

Brus
Admine vylez, srabe! 2 04.11.2011 23:29

Kde jsi admine? Proc nas nechavas hadat a proc neodpovidas, z jakeho duvodu Prima toleruje neferovou hru lharu a pokrytcu?

jirka3
TV PRIMA 04.11.2011 23:41

tv prima by se divila,kdyby všichni ti,co napsali negativní názory a i ti,kteří nepsali,ale pořad sledují a nelíbí se jim,že prostřeno už dávno není pořad o vaření,ale jen jak si zajistit sledovanost,tak kdyby se přestali na prostřeno dívat.Zda by klesla sledovanost.Diskuzi zastavili,ale přitom nám servírují podlost,špínu,intriky a podvody.Proč Dušana nediskvalifikovali,když opustil večeři,aby si došel pro vodku???

Brus
Ostuda celeho vedeni Primy 04.11.2011 23:59

tv prima se divi, ale prachy vydelane na vysilani jsou na prvni miste, az na druhem nehodnotnem miste je krivda celeho ceskeho naroda. Vsichni vidime, ze nespravedlnost v mnoha oblastech CR je slozkou, ktera obsahuje pokrytectvi, maskovani, tzv. ja nic, ja muzikant.

hřib koloděj
stopnout diskuzi 0 04.11.2011 21:44

u minulého týdne je to nejjednodušší,hanlivé příspěvky jde přece mazat.A negativní názor je přece taky názor.Tak nevím.Je to nespravedlivé vůči ostatním soutěžícím,třeba Marcele a Terezce.vyhrál Rytíř/ale jen podle jména/ a výhru nezasloužil. Monika se pokusila o něco nového,co tu ještě nebylo a podle mě výhra patřila jí.

Giraafje
Dívala jsem se na pondělní 2 04.11.2011 19:37

Dívala jsem se na pondělní díl s Evou, jak se předvedla už v pondělí, to teda nemělo chybu. Narvaná v elasťákách, upnutý svetr přes tlusté boky, o chování a vystupování ani nemluvě, zábava nehorázně stupidní. Se nedivím, že ji nebavily vědomostní hry, tam se totiž ukáže, jak je "inteligentní" a jaký má úúúžasný rozhled. K ní fakt sedne akorát ten smeták a koště. Ach jo, taková pak dělá ostudu Pražačkám.

Kristinaa
Hihihi 04.11.2011 21:32

Uprava webu? Blbka neunesla kritiku.

anonym z natačení
vim o čem mluvim je to celé 05.11.2011 20:42

vim o čem mluvim je to celé jenom zmanipulované je to nechutné co vše dokážou obátit jen kvůli prachům co vidíte to tak neni jsem svedkem

brambůrka
Dušanovi blahopřeji. Dnes mu 4 04.11.2011 20:34

Dušanovi blahopřeji. Dnes mu to moc slušelo. Uvařil nejlépe. Výhru si zasloužil. Přeji hezký večer všem neurotickým diskutérům. Pa,pa.

anonym
pro bramboráčka 04.11.2011 19:55

tak ty jsi snad přitel toho Řitelíže?

reklama