PO - PÁ v 17:50 na Primě

Recepty

PROSTRENO - Main Foto:

Po skončení pořadu zde budou pro vás nachystány aktuální recepty z nového pořadu Prostřeno!

Líbí se vám tento recept?

Vaše názory

Dana Stránská
recepty z dopoledního vysílání 1 07.12.2011 10:37

Dobrý den
Ráda váš pořad sleduji, dává mi inspiraci. Aktuální díly ale většinou nezvládám, ale "pochutnám" si na dopoledních reprízách.
Dnes (dopoledne) vařila paní Lucka a docela mně zaujala. Chtěla jsem najít její recepty, ale nedaří se mi to. Vlastně ani nevím, kdy vařila (týden, měsíc ba ani rok)
Prosím, budete tak laskavi a poradíte mi?
Předem děkuji. Přeji vám všem příjemný Advent a stálou diváckou úspěšnost.
Dana Stránská

Dobrý den,

recepty si můžete najít i zde:

http://www.iprima.cz/primavareni

MODERÁTOR DISKUSÍ

Hana K.
hledání v receptech 15.08.2012 19:38

Dobrý večer
Dnes jsem hledala recept na jablečné překvapení z odpoledního opakovacího pořadu Prostřeno,ale marně.Nevím z jakého období je ta opakovačka a když si zadám moučníky a jablka,tak se objeví vše možné ,jen ne moučníky. Možná to nefunguje. Vaše věrná divačka.

Dobrý den,

pokud si najedete na stránky Prostřena, reprízy odvysílané v 18:00 jsou u každého VIP účastníka dole pod profilem. Klikněte si na fotku a dostanete se na soutěžící. Zde také pod jejich fotkami naleznete recepty.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Andrea Jelinková
dotaz 0 24.11.2011 14:52

Dobrý den, moc Vás prosím o pomoc při hledání receptů z týdne 21.11.2011-25.11.2011 - ale ty, které běží dopoledne. Také by bylo moc pěkné, kdyby byly i zachovány tváře u každého týdne- stejně jako jsou v úvodu tváře z aktuálního dílu. Navrhuji také něco malinko napsat o těchto skvělých kuchařkách.
Děkuji za odpověď a držím palce - skvělý pořad, chválím TV PRIMA!!!
S pozdravem Andrea Jelinková.

Dobrý den,

můžete se podívat na tyto nové web. stránky:
http://www.iprima.cz/primavareni/prostreno

MODERÁTOR DISKUSÍ

vlbk@seznam.cz
Orientace v předpisech 0 04.11.2011 01:40

Zdá se, že tvůrci stránek s předpisy, poněkud zapomněli na jejich tématické vyhledávání. Stávající "listování" je těžkopádné a ne každý má čas a trpělivost když něco hledá, aby vždy prolistoval všechny od začátku nebo od konce. Nastane v této věci pokrok ? Děkuji předem za odpověď. Vladimír Bílek

PRIMA ADMIN
recepty jako inspirace 0 12.03.2010 22:54

Upozorňujeme diváky, že zde uváděné recepty poskytli přímo účastníci pořadu Prostřeno, kteří podle nich i vařili. Nejedná se tedy o recepty profesionálních kuchařů a je možné, že v některých případech není předpis přesný. Televize Prima do receptů účastníků nezasahuje.
Prosíme o pochopení a věříme, že i přesto najdete v receptech inspiraci, některé vyzkoušíte a doma si uvaříte.

Doboru chuť přeje PRIMA ADMIN

pájja
Prosba na tvůrce těchto stránek 0 07.03.2010 13:20

Chtělo by to více pozornosti a uvažování při psaní receptů. Některé postupy jsou zmatené, ingredience nesouhlasí, ne každý je zdatný kuchař a my, co se nám to nelíbí kritizujeme a někteří méně zkušení kuchtíci zase při vaření podle receptu tápou a jsou zmatení.

olokolo
Negativní připomínky 1 03.03.2010 18:17

Mě se nelíbí,jak tu spousta lidí všechno pomlouvá, chtěla bych je vidět,jak by se sami předvedli !

http://www.iprima.czuser
Nevím, jestli patříte k 18.09.2010 09:03

Nevím, jestli patříte k rodině těch dvou výtečnic, ale sama jistě uznáte, že nebyly férové.Lidi dokáží i pochválit. Hrozně se mi líbil výraz Heleny při včerejším verdiktu,když zjistila, že spadla klec a ona i přes intriky nevyhrála. Marie se alesponˇ křečřovitě snažila projevit radost. Jsme rádi, jak ta blbka dopadla!!!!

reklama