PO - PÁ v 17:50 na Primě

Srdíčka

Prostřeno IV (3) - Ústecko - 15.9.2011 predkrm Foto:

Pan Josef přivítal soutěžící lahodnými párečky.

Doba přípravy:
Počet porcí: 5
Suroviny
sůl 1 špetka
červená paprika 1 špetka
vejce 5 kusů
šunka 100 g
tvrdý sýr 100 g
pět nožiček párků 1 dávka
sterilovaná zelenina 100 g
Postup
1

Párek rozkrojíme do tří čtvrtin a dole spojíme. Tím nám vznikne tvar srdíčka. Přeneseme na plech, vložíme plátek šunky a přidáme dvě lžičky nakládané zeleniny.

Na párek vyklepneme vajíčko, posolíme, posypeme červenou paprikou a sýrem. Dáme zapéct asi na deset minut. Podáváme s jakoukoli přílohou nebo bagetkou.

Předkrm

Srdíčka

 

Témata článku: Předkrmy a chuťovky
Líbí se vám tento recept?

Vaše názory

iksipsilon
Doplnění 0 08.10.2011 08:15

Pokud jde o Tours, tak jsem měl pocit, když jsme po něm v noci bloudili, že před chvílí těmi uličkami projeli Athos, Porthos a Aramis.V noci naprosto kouzelné (s tím ovšem nechutně kontrastuje rozsvícené ruské kolo na jiném místě).Jsem fanda do kachen, a ty mají všude, ta uprava, kterou jsem včerá popisoval stála opravdu za zvláštní zmínku.Byly to takové dvě křupavé buchtičky, po rozkrojení téměř syrové, přesto maso nekladlo zubům odpor.Opečené brambory s bylinkami a dipu jen tak akorát.Dzík :-)

iksipsilon
Co jsem včera nestihnul 0 08.10.2011 08:02

Ještě k té včerejší Francii. Vím, že každý má své zkušenosti, takže o výměnu nemusí být nouze. Pro mě je naprosto šokující, jak Francouzi vynalézavě vaří v hospodách, ale jací skrblíci se z nich vyklubou, když máte zaplacenou snídani v hotelu, to netušíte jestli džem a máslo jsou už k snídani nebo jde jenom o reklamní vzorek. Co mám ale rád jsou ta asijská bistra, kde si ukážete jak chcete jídlo sestavit a oni vám to naloží. Sice nic mos, ale rychlé a laciné. Hezký víkend - Dzík

reklama