PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tapas – chuť Středomoří

Prostřeno - 18.11. predkrm Foto:

Delikatesy ze Středomoří naservírované na podnosech. Podáváme s čerstvou bagetkou a suchým bílým vínem s ovocnou chutí El Prado.

 

Předkrm

Tapas – chuť Středomoří


Delikatesy ze Středomoří naservírované na podnosech. Podáváme s čerstvou bagetkou a suchým bílým vínem s ovocnou chutí El Prado.

Antipasta – papriky (červené a pikantní zelené) plněné jemným krémovým sýrem (ricotta, feta) s bylinkami a naložené v kvalitním olivovém oleji.

Olivy s mandlí a česnekem – kvalitní velké řecké olivy ručně plněné celou mandlí a stroužkem česneku.

Mascarpone s ořechy a česnekem – čerstvý sýr mascarpone smíchaný s nahrubo nasekanými vlašskými ořechy, česnekem, solí a pepřem.

Francouzský sýr s hroznovým vínem – horský pikantní sýr Morbier s šedou linkou doplněný bobulí sladkého hroznového vína bez pecky.

Mozzarella s rajčaty – masitá rajčata prokládaná buvolí mozzarellou s čerstvou bazalkou a zakáplá olivovým olejem s trochou soli a pepře.

Plněný vinný list – nakládané listy vinné révy plněné směsí masa a rýže, podávané s kapkou olivového oleje.

Francouzská paštika – francouzská paštika z jater podávaná s čerstvou natí z cibulky.

Sušená rajčata – zralá rajčata naložená v olivovém oleji s kořením a olivami.

Témata článku: Předkrmy a chuťovky
Líbí se vám tento recept?

Vaše názory

lenôčka
môj sen 1 19.11.2010 14:00

nezobrazil sa mi príspevok, tak znovu : takto si predstavujem krásne leňošenie a relaxovanie, dobrá kniha, vínko a toto jedlo

proso
tapas 19.11.2010 17:43

Jitka samozřejmě využila sortimentu svého obchůdku a pojala to trochu jako švédský stůl. Myslím, že by bohatě stačily dvě věci z toho všeho, třeba plněný vinný list a papriky. Moc dobrot najednou.

reklama