PO - PÁ v 17:50 na Primě

Telecí maso na hříbkách

Prostřeno - 11.3.2011 hl.jidlo Foto:

Na osmahnuté cibulce orestujeme telecí maso (nasolené a obalené v mouce). Přidáme pravé hřiby a podusíme doměkka. Poté zalijeme smetanou a povaříme. Dochutíme kořením.

Postup
1

Na osmahnuté cibulce orestujeme telecí maso (nasolené a obalené v mouce). Přidáme pravé hřiby a podusíme doměkka. Poté zalijeme smetanou a povaříme. Dochutíme kořením.

Trilobiti

Ingredience: 2 kg bramborsůl, pepřolej

postup:

Brambory upečené v troubě rozkrojíme napůl. Na hřbetu uděláme podélné řezy. Pečeme v troubě a potíráme olivovým olejem. Brambory se neloupou.

 

Hlavní chod

Telecí maso na hříbkách se smetanovou omáčkou a trilobity

Ingredience:

  • 1 kg telecího masa
  • hřiby
  • cibule
  • smetana

Témata článku: Maso
Líbí se vám tento recept?

Vaše názory

Jiřina 55
Paní Pavla 1 12.03.2011 14:40

Paní Pavla mi byla od začátku sympatická,srdečná,bezva ženská.Ovšem i další soutěžící dohromady tvořili bezva tým.Na každý den s nimi jsem se těšila,jak si spolu porozumí a zasmějí.Jídla také měli skvělé.To,že se Pavla rozdělila se všemi soutěžícími stejně o svou výhru,svědčí o tom,jaká je v jádru ženská-přející.
Činí ji potěšení,když může udělat radost druhým.

Danča57
poděkování... 13.03.2011 12:52

....toto byl nejskvělejší díl o lidičkách...byli jste super parta...i já se s váma zasmála,všem vám dík a Karolínce směkám klobouk...

kerim4
Paní Pavla 0 11.03.2011 21:36

Paní Pavlo,vaše srdíčko je zlaté a jak jste se zachovala vůči soutěžícím,máte můj obdiv i dík.To se jen tak nevidí.Soutěžící byli tímto vašim dobrým gestem- skutkem tak zaskočení,že zapomněli poděkovat.Tak činím za ně. Váš přítel má pracovitou,skvělou,milou,příjemnou,šikovnou,krásnou,nej... partnerku,jistě je na vás hrdý.Vaší rodině hodně štěstí přejeme.

Bela
Dnešní Prostřeno 1 11.03.2011 20:13

Tak dnešní Prostřeno se mi líbilo ze všech co jsem doposud již viděla nejvíce. Už taky proto, že všichni soutěžící se chovají vcelku důstojně a nešmejdí tak drze jako tomu bývalo v minulých dílech,aby zasahovali vyloženě do soukromí každého soutěžícího. Soutěž je vyloženě o vaření a tak by to taky mělo být. Paní Pavla se mi líbila nejvíc v tomto týdnu a taky ji velice obdivuji,že udělala takové krásné gesto a rozdělila se s částkou se svými spolusoutěžícími.Je to moc dobrá duše a takových je dnes strašně málo. Paní Pavlo díky.

alanela
dotaz 14.03.2011 09:29

Dívám se pravidelně a tento týden se mi moc líbil,byli jste dobrá parta.Chtěla jsem se p.Karoliny zeptat,zmiňovala se o negativní auře nebo něco podobnéhs tím spojená změna jména) a že to s někým známým řešila,tak jsem se chtěla zeptat na kontakt,jelikož mám podobný problém,pokud by šlo napište mi to prosím na em.adresu alexado@centrum.cz,díky moc za tuto pomoc,pokud to budete číst.

Irdo
Pavlo,jste asi ženská i do 1 11.03.2011 19:22

Pavlo,jste asi ženská i do nepohody a máte bezvadné srdíčko!Co jste slíbila,splnila a všem soutěžícím udělala obrovskou radost,že?Celý týden jste mi byla sympatická....Jídlo,prostírání,vše jste dělala opravdu s láskou,bylo to na vás vidět!!!

maneme
smetana 12.03.2011 08:23

Váš recept mě zaujal, ale nevím, jakou smetanu jste použila. Co bude se svatební hostinou Vaší sestry, kterou jste slíbila z výhry zaplatit?

reklama