PO - PÁ v 17:50 na Primě

Topinka s fantazií

Prostřeno V (2) Brno - 9.2.2012 predkrm Foto:

Líba svému receptu také říká Opilcova fantazie, protože ho vymyslely s kamarádkou, když popíjely, dostaly hlad a objevily maso a meruňky.

Doba přípravy:
Počet porcí: 5
Suroviny
meruňkový kompot 1 sklenice
velká kuřecí prsa 2 kusy
česnek 2 stroužky
eidam 150 g
krájený chléb 1 balení
olej 1 lžíce
cibule 1 kus
Postup
1

Kuřecí maso nakrájíme na mininudličky a promícháme s grilovacím kořením. Na oleji osmažíme najemno nakrájenou cibuli, česnek nakrájený na plátky a kuřecí maso. Tři čtvrtiny meruněk z kompotu nakrájíme na kousky a přidáme k masu. Přilijeme nálev z meruněk, aby měla směs požadovanou hustotu. Pět plátků chleba opečeme na oleji, očesnekujeme, poklademe masovou směsí a posypeme strouhaným sýrem. Zapečeme v troubě pod grilem.PředkrmTopinka s fantazií

postup:

Kuřecí maso nakrájíme na mininudličky a promícháme s grilovacím kořením. Na oleji osmažíme najemno nakrájenou cibuli, česnek nakrájený na plátky a kuřecí maso. Tři čtvrtiny meruněk z kompotu nakrájíme na kousky a přidáme k masu. Přilijeme nálev z meruněk, aby měla směs požadovanou hustotu. Pět plátků chleba opečeme na oleji, očesnekujeme, poklademe masovou směsí a posypeme strouhaným sýrem. Zapečeme v troubě pod grilem.

 

Předkrm
Topinka s fantazií
Témata článku: Předkrmy a chuťovky
Líbí se vám tento recept?

Vaše názory

janyny
topinka 3 09.02.2012 21:10

BĚŽTE FAKT DO PRDELE S TĚMI RECEPTY. SCHVÁLNĚ HOSTITELKA PODOTÝKALA, ŽE DĚLÁ TOPINKY NASUCHO. A CO TADY V RECEPTU ZNAMENÁ TEN OLEJ???? UŽ SE NĚKDO OPRAVDU ZAMYSLETE, CO SEM CPETE ZA BLBOSTI!!!!!!!!!!!!!!

Paul
Recepty se odevzdávají 09.02.2012 23:38

Recepty se odevzdávají předem, a paní Libuše zřejmě chtěla dělat topinky klasicky na pánvi. Ale kvůli Kristýně je udělala bez tuku v topinkovači. Takže asi tak.

Gábis
Reakce 10.02.2012 09:43

Ten olej bude zřejmě na opečení cibulky či masíčka, ne? :o)

agirsirius
topinka s fantazií 10.02.2012 19:12

Kdyby jsi pořádně uměl číst, tak jsi se dozvěděl, že olej byl použit pro osmažení cibule atd...a nemusels být hned sprostý

Míša Pet.
A velebnosti, jdu blejt! :D 0 09.02.2012 20:35

A velebnosti, jdu blejt! :D

reklama