Veroničin krabí koktejl
Část krabího masa v míse osolte, opepřete a přidejte tabasco i worcesterskou omáčku podle chuti.
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)
 

Předkrm:

Veroničin krabí koktejl

 

Ingredience:

  • 1 plechovka krabího masa
  • trocha tabasca
  • trocha worcesterské omáčky
  • větší hrst nasekané petrželky
  • 1 lžička tymiánu
  • 2 citrony, jeden na šťávu druhý na ozdobu
  • 2 lžíce rajčatové šťávy
  • 4 lžíce majonézy
  • 2 lžíce smetany
  • sůl a pepř na dochucení
  • 85 g řeřichy
  • 3 hlávky hlávkového salátu, oddělené listy

Postup:

Část krabího masa v míse osolte, opepřete a přidejte tabasco i worcesterskou omáčku podle chuti. Promíchejte, zakryjte a nechte stát. Zbytek masa v jiné míse smíchejte s bylinkami, trochou citronové šťávy a také nechte odpočinout.

Z rajčatové šťávy, majonézy, smetany, tabasca, worcesterské omáčky, soli a pepře připravte zálivku. Na talíř rozložte salátové listy a řerichu a  na ně rozdělte první část masa. Přelijte zálivkou a podávejte se čtvrtkami citronu.

 

Diskuse

.:
http://www.apetitonline.cz/re 0 0 13.03.2010 12:09
PRIMA ADMIN:
recepty jako inspirace 0 0 12.03.2010 22:10

Upozorňujeme diváky, že zde uváděné recepty poskytli přímo účastníci pořadu Prostřeno, kteří podle nich i vařili. Nejedná se tedy o recepty profesionálních kuchařů a je možné, že v některých případech není předpis přesný. Televize Prima do receptů účastníků nezasahuje.
Prosíme o pochopení a věříme, že i přesto najdete v receptech inspiraci, některé vyzkoušíte a doma si uvaříte.

Doboru chuť přeje PRIMA ADMIN

Anonymus:
Jak víte, že to byly surimi 1 0 11.03.2010 23:47

Jak víte, že to byly surimi tyčinky. I v receptu bylo uvedeno, že to bylo krabí maso v konzervě.

Někdo:
Surimi 0 12.03.2010 10:24

No to je jasný, že to byly krabí tyčinky z náhražek a ne konzerva s krabím masem. i podle tvaru a barvy. Těžko by z konzervy vyšly čtverečky uvnitř bílé a okraje červené.

lilie:
Asi jsem teda neznalá :)))) 1 0 11.03.2010 15:48

Asi jsem teda neznalá :)))) Odedneška si budu objednávat jen a jen šopský koktejl:)))

Růžička:
šopský koktejl 0 12.03.2010 14:15

haha šopskej koktejl je hustej, neznalá Lilie=D To jste to Levanduli pěkně vrátila!

lilie:
Prý Veroničim krabí 1 0 11.03.2010 00:46

Prý Veroničim krabí koktejl:))) Vždyť je to salát!!!!

levandule:
je vidět jak jste neznalá, 0 11.03.2010 13:36

je vidět jak jste neznalá, běžte si někam dát krabí koktejl, myslíte si, že Vám ho donesou ve sklenici s brčkem???

Veronika z Mostu:
krčabí koktejl 1 0 10.03.2010 13:24

Rozdělila krabí maso do dvou misek. Každou část jinak okořenila. Při sevírování ale použila jen první misku. A co s tou druhou ? Tu vyhodila ?

:-))):
Surimi - Tato levná imitace 0 10.03.2010 13:41

Surimi - Tato levná imitace kraba do kuchyně vůbec nepatří, je to humus za pár korun. I Zlatuše, co miluje gothaj použila krevety a ne jejich napodobeninu z tohoto hnusu - surimi ala krevety, blééééé.

Registrace

Proč se registrovat?

Vlastní uživatelský profil vám značně usnadní vkládání diskusních příspěvků a sdílení informací s vašimi přáteli. Již brzy se také budete moci zúčastnit zajímavých soutěží, pouze pro registrované uživatele našeho webu…
Informace o účtu
Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Zadejte do obou polí heslo nového účtu.
Moje údaje
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Opište znaky, které vidíte na obrázku. (ověřit pomocí audia)
Opište znaky, které vidíte na obrázku výše. Pokud je nemůžete přečíst, zkuste odeslat formulář - bude vygenerován nový obrázek. Nerozlišuje malá a VELKÁ písmena.