PO - PÁ v 17:35 na Primě

Šárka Fialová

Vystudovala gymnázium, nyní pracuje jako oblastní ředitelka fincentra. Zabývá se optimalizací rodinných i firemních financí. Této práci se věnuje už dvanáct let a stále ji baví.

Je rozvedená, má čtyři děti. S prvním manželem má dva syny, staršímu je již dvacet. S nynějším partnerem má téměř tříletého kluka a skoro pětiletou dceru. Druh pracuje ve stejné společnosti jako Šárka, která úspěšně podniká už od svých osmnácti. I on má dcery z předchozího vztahu, takže je jejich rodina opravdu široká. Šárka má krásně zařízený rodinný dům s osmi místnostmi v Rapotíně, kousek od Velkých Losin a Šumperka.

Charakter:

Je cílevědomá, velmi pracovitá – prý workoholička –, empatická.

Zájmy:

Vede vaření. Ráda si také zajezdí na kole a miluje rodinné dovolené.

Vztah k vaření:

Vaří a peče od deseti, vždy ji to lákalo a bavilo.

Chutě:

Jí skoro vše, ráda ochutná i cizí speciality, saláty a polévky, z příloh upřednostňuje brambory.

Nesnáší:

Mobily a noviny na stole. Nemusí knedlíky, pravděpodobně by nepozřela červy a podobnou havěť.

Motto:

Když už člověk jednou je…

Očekávání:

Do pořadu ji přihlásil partner. Účast bere jako výzvu a možnost vyzkoušet si nové a nepoznané. Těší se na nové tváře a na zábavu. Výhru by věnovala na rekreaci.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rukou, nebo příborem?

 

VIDEO: Vyšší společnost

 

VIDEO: Dobrý kolektiv

 

VIDEO: Přátelství se nekoná

 

VIDEO: Omluva

Vaše názory

Anonymouspop
Mně přijde jako pizda. 0 11.07.2014 08:30

Mně přijde jako pizda. Zkazila to tomu klukovi.

Martina S.
zkušenost... 1 07.11.2012 13:13

Dobrý den pí.Šárko ,dnes jsem shlédla opakování Prostřeno a jelikož jsem přestěhovaná na Moravu víc jak půl roku do Olomouckého kraje ,tak Vám od srdce mohu říct ,aby jste si z hloupých ,ve všech směrech tupých a závistivých lidí nic nedělala !Užírají se vzteky ,vy jste něco dokázala ,jste milá a sympatická :) ,tak už žádné slzičky ze žárlivců !
Se závistí se setkávám skoro každý den ,jsem z Prahy a tady mi lidé řeknou např.,že kvalitního orig.pracího prášku a aviváže z Německa by se báli !

Rebeka:)
Opravdu kvalitní a výživné 25.01.2013 17:22

Opravdu kvalitní a výživné menu, dala bych si s chutí vše, vše bylo uděláno pečlivě a poctivě. Že to ti čtyři ocasové u stolu neocenili...Bohužel.
Já byh se ve Vašem domě a po Vaší večeři cítila opravdu skvěle.

M.Kracíková
Milá Šárko, dnes dopoledne 1 06.11.2012 14:32

Milá Šárko, dnes dopoledne jsem viděla Prostřeno z týdne, ve kterém jste účinkovala. Nedalo mi a pustila jsem si na internetu i zbývající díly. Co nadělat, hluposti a závisti člověk neuteče. Lidi jsou zlí. Bylo mi Vás líto, alespoň že se Vám dostalo omluvy od té černovlásky. Je pravda, že jste více zdůrazňovala svůj sociální status, ale tak co, vydřela jste si to očividně sama, tak si ten luxus užívejte.

M.Kracíková
A k diskuzi, nepročítala jsem 06.11.2012 14:32

A k diskuzi, nepročítala jsem jí celou, ale tedy pane z ČMSS. Vy jste asi taky hodně závistivý a nepřejícný člověk. Copak Vám paní Šárka udělala nebo neudělala, že se do ní takhle obouváte? To Vám musí hodně ležet v žaludku, že hnidopišsky sledujete v televizi její byt, abyste pak hned zasedl k počítači a napsal, že se jí někde válely desky. Ach jo, myslela jsem si že chlapi jsou lepší formáti, ale vy jste teda dost ubohý. MK

anymous
lžíci nikdy k hlavnímu chodu 1 06.11.2012 10:10

Paní Šárka je podle mě pěkně namyšlená....a co mi vadilo na jídle,k hlavnímu chodu kuře na paprice uvedla že bude knedlík nebo kolínka,knedlíku jsem si tam vůbec nevšimla,dala jim pouze kolínka,a hlavní jídlo,které se v takové soutěži jí lžící,to je u mě propadák...

Lucík Prcík
Namyšlená fuchtkle 26.11.2012 14:07

Paní Šárka je namyšlená fuchtle ... a ještě no a co tak má na lepší věci .... ale ať si uvědomí že některý lidi nevidělavaj cca 50 000kč měsičně jako tahle pipina .... a že nemusí být všechno drahé ... i ten nejobyčenější žvanec může mít v sobě víc smyslnosti než nějaký drahý a lépe upravenější chod !

Kája Řamík
Hnus - co do vaření i co do chování. 1 22.07.2012 16:54

Mizerné jídlo a ještě mizernější chování. Tohle se ti ty nádhero hruškovitého typu moc nepovedlo :-((

Míšennka
Přesně,je to namyšlená hruška 16.05.2013 15:18

Přesně,je to namyšlená hruška

Veronika SV
super varenie 2 15.06.2012 20:47

Milá pani Šárka,chcela by som Vám len povedať, že ste varili fakt super a ste veľmi sympatická pani. Museli sme sa tu nahlas smiať nad niektorými hláškami (najmä pani Ivany). Bola by chyba myslieť si, že ste od nej "slabšia", práve naopak, to že ste sa správali slušne a pokojne, Vás nad ňu vyvyšuje.
PS: Tú cibuľačku určite vyskúšam, vyzerala výborne, ako aj všetko ostatné!

reklama