PO - PÁ v 17:50 na Primě

Adéla Červená

Adéla vypadá mladší, než ve skutečnosti je, studuje dvě vysoké školy – právnické fakulty (Praha a Plzeň). Ve volném čase si přivydělává výukou němčiny na jazykové škole nebo doma. Kvůli náročnému studiu a práci jí nezbývá téměř žádný volný čas.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop  vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

 

Svůj život má přesně naplánovaný v diáři a nestíhá zábavnější stránky života.Přihlásila se sama, protože chce zažít něco nového, co se jen tak člověku nepoštěstí každý den. V životě razí heslo, že je třeba využít každé příležitosti, která se nabízí. Vyhrát by si moc přála. Jejím velkým snem je navštívit USA nebo Čínu, a tak by peníze použila na cestování, nebo by si je ušetřila na budoucí studia v Německu.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je otevřená, upovídaná, vstřícná, důsledná a tvrdohlavá.

Zájmy:

Jejím koníčkem a zároveň přivýdělkem je výuka němčiny. Ráda chodí cvičit do fitness a v zimě bruslit. Pokud má večer čas, podívá se na starou českou komedii.

Vztah k vaření:

Vaří od útlého dětství, vaření jí baví, ale díky její vytíženosti jí na něj nezbývá moc času.Ráda peče, a to různé bábovky a kynuté buchty. Pokud vaří, tak ráda připravuje masovo-zeleninové směsi.

Chutě:

Má ráda vše, není vybíravá.Má hodně oblíbených pokrmů – miluje houby, takže má ráda houbovou smetanovou omáčku nebo maso na žampionech. Dále má ráda rýžový nákyp, rajskou polévku, zapečené těstoviny, ovocné knedlíky, bábovku, cheesecake, domácí buchty, koblihy a pařížský dort.

Nesnáší:

Nikdy by nesnědla olivy a mořské plody. U stolu jí vadí vyndávání zbytků jídla ze zubů a přehnané a neoprávněné kritizování jídla.

Motto:

I prevít, co má štěstí, dostane jednou pěstí.

Očekávání:

Těší se na poznání nových lidí, výborného jídla a těší se také, že pozná „live“ to, co zná jen z televizní obrazovky.

Vaše názory

Dana Mikulda
Áďo, hodně štěstí do života 0 28.02.2015 18:30

Áďo, hodně štěstí do života Vám přeji...a více úsměvu - ten totiž léčí :-D

Veronikavesela
Adelko byla jsi skvela, je 1 15.01.2015 22:44

Adelko byla jsi skvela, je videt, ze jsi hodny a ferovy clovek. Moc ti fandim a uz ted vidim, ze az dostudujes, bude z tebe uspesny clovek jak v profesnim zivote, tak v osobni. Mej se krasne a toho dementa neres :) papa Veronika

i will comment
moje rec adelka byla super 16.01.2015 20:21

moje rec adelka byla super sem rad ze tu nejsou sami co ji odsuzujou

oool
Proč tam chodíš když neumíš 0 09.01.2015 13:13

Proč tam chodíš když neumíš vařit vypadáš jako kdyby jsi 100let nejedla

i will comment
adelko byla si bozi pro me 1 19.12.2014 20:09

adelko byla si bozi pro me asi nejlepsi co sem v prostrenu videl

i will comment
adelko jsi nejkrasnejsi holka 02.01.2015 16:46

adelko jsi nejkrasnejsi holka na svete

Anonymous
Slečna je nezdravě 0 29.11.2014 22:52

Slečna je nezdravě ambiciózní, nakládá si na sebe moc a jednou se z toho stressu složí. Už teď je vidět, že má poškozenou psychiku a že je fyzicky oslabená.

Porubačka
typická Češka. 3 26.11.2014 13:53

typická Češka. Zakomplexovaná, zapšklá, nepřejícná, vyčůraná jak mraky, za všechno můžou ostatní, ona nikdy, do očí nic neřekne, ale za zády pomluví lidi slovníkem štamgasta Pepy. výstižně tu někdo napsal, že ji můžou fandit leda lidé co mají problém sami se sebou jako ona. A správně to řekl Mirek.. titul člověka nedělá.

kopýtko
Žena Porubačka ženě Adéle 26.11.2014 20:38

Žena Porubačka ženě Adéle nepřeje.

Alice728
Co kdy řekla špatného? Byla z 15.12.2014 20:18

Co kdy řekla špatného? Byla z nich jediná slušná.

reklama