PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alena Chmelařová

Druhou hostitelkou týdne je svérázná Alena z Horního Slavkova, momentálně nezaměstnaná, rozhodně ale žena s mnoha profesními i životními zkušenostmi.

Většinu života pracovala jako prodavačka, ale například také jako pojišťovací agentka, a měla dokonce i vlastní podnikání, které však musela kvůli nemoci zastavit. Do budoucna by ho ale opět ráda obnovila. S manželem jsou spolu 32 let, mají tři dcery a dva vnuky, kteří jim dělají samou radost. V televizi nebude Alena poprvé, účastnila se už s rodinou jiné soutěže – a že jí nechybí průbojnost, odvaha a ostré lokte, dokládá její výrok: „Já se o to zasloužím, aby ostatní neměli šanci na výhru!“ Povede se jí to s menu, ve kterém bude sardinková pomazánka? A jak se ostatní soutěžící vyrovnají s její poněkud prudkou povahou?

Charakter:

Sama o sobě říká, že je impulsivní, temperamentní, má ráda nové zážitky a má velký smysl pro rodinu. Nemá ráda nespravedlnost.

Zájmy:

S manželem rádi cestují, pokud to čas a finance dovolí. Alena má ráda různé ruční práce a četbu. Pokud to jde, tak ráda hlídá své vnuky.

Vztah k vaření:

Vaření je pro ni rutina. Vaří s láskou a je ráda, když si každý její strávník pochutná. Je hodně mlsná a je toho názoru, že tisíc lidí, tisíc chutí.Nejraději připravuje dušené vepřové plátky a většinu klasických jídel, ale také ráda zkouší nové recepty.

Chutě:

Má ráda maso a zeleninu.Nejraději má studenou pečenou kachnu s chlebem – Alena tvrdí, že je to delikatesa.Nemusí moc omáčky a exotická jídla.

Nesnáší:

Nikdy by nesnědla houbovou omáčku, ale houby samotné jí.U stolu jí vadí, jak říká, „čuňačinky“. Mlaskání a mluvení u jídla jí nevadí.

Motto:

Život je pes, ale žít ho je psina.

Očekávání:

Těší se na seznámení se s novými lidmi a nové zkušenosti.

 

Vaše názory

bris
Viděl jsem pár dílů 0 11.03.2016 14:33

Viděl jsem pár dílů tentotýdenního dopoledního pořadu. Hodnocení té pani je zde bohatě popsáno, já jen dodám: režie Primy si vždy jako prudiče vybere primitiva, který - předpokládám za další finanční odměnu - s gustem plní příkazy. A sledovanost roste, v nás jsou burcovány taky ty nižší emoce atd. atd. Už mě to neba.

anonym
když se snoubí stupidita se 1 11.03.2016 09:47

když se snoubí stupidita se zlou povahou,tak z toho vyleze taková kráva,několik jsem poznala.

bris
A víte, koho mi připomíná? 11.03.2016 14:37

A víte, koho mi připomíná? Takové ty primitivní prodavačky za totáče (těm slušným se omlouvám!), které s gustem nás stavěly do role prosebníků tu o toaleťák, tu o pár pomerančů pro děti apod. a chovaly se prostě jako krá-lovny. Nevím, kolik je té babě let, ale do té socdoby by se hodila.

Anonym
Ty pičo jedna zkurvená! Tobě 0 11.03.2016 09:29

Ty pičo jedna zkurvená! Tobě rozjebu držku!

Anonym
Svině jedna hnusná, 0 10.03.2016 16:16

Svině jedna hnusná, závistivá, sebestředná a namyšlená kráva! Podrazácká tupá sračka. Zdechni.

Anonym
Svině jedna hnusná, 0 10.03.2016 16:16

Svině jedna hnusná, závistivá, sebestředná a namyšlená kráva! Podrazácká tupá sračka. Zdechni.

Petr A.
Tak tohle zase byla banda 0 10.03.2016 10:35

Tak tohle zase byla banda ukníkanejch zoufalců a tahle trubka tomu jen nasadila korunu!:)

Katka :-)
Tuhle paní bych ráda potkala 0 10.03.2016 10:08

Tuhle paní bych ráda potkala osobně,hubu bych jí narvala do těch jejích blafů,co uvařila a k tomu bych jí přidala kopanec do prdele.Jak se s tímhle mohla hlásit do soutěže??No, to musí být pěkně vypečená rodinka.

bamira
pro její jednání nemá čeština 0 29.02.2016 07:59

pro její jednání nemá čeština jednoslovné pojmenování, proto navrhuji pro příště takové jednání označovat jako "CHMELAŘIZMUS".

svatý petr
Ty stará vyjebaná mrdko, ty 0 28.01.2015 03:50

Ty stará vyjebaná mrdko, ty máš v lebce místo mozku kýbl sraček!!!

reklama