PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alena Malcová

REPRÍZA POŘADU: paní Alena vystudovala střední školu vinařskou ve Valticích a od té doby se kromě pěstitelství věnovala i ochutnávkám zaměřeným na česká a moravská vína. Momentálně jí končí rodičovská dovolená s tříletým synem Matoušem.

Je vdaná deset let a s manželem mají ještě desetiletého Marka, na jehož přání se Alena do pořadu přihlásila. Kdyby vyhrála, vzala by rodinu na dovolenou a koupila by nový počítač. Uvaří v Čakovicích v částečně zrekonstruovaném domě se zahradou.

REPRÍZA POŘADU:

 

Charakter:

Považuje se náladovou, občas výbušnou, přesto trpělivou. Je společenská a hovorná.

Zájmy:

Historie českého vinařství, ruční práce (paličkování, háčkování).

Vztah k vaření:

Vaří téměř denně, baví ji to, čas strávený u plotny si užívá. Nejraději připravuje omáčky a knedlíky, pečená masa se zelím a husté přesnídávkové polévky.

Chutě:

Miluje koprovou omáčku s vařeným hovězím masem a knedlíky.

Nesnáší:

Tlusté maso, houby, kapra. Je alergická na celer a lískové oříšky. U stolu jí vadí vulgární a hrubé chování.

Motto:

Seneca: „Lidé se celý život věnují opatřování prostředků k životu a dělají plány do daleké budoucnosti, zapomínajíce, že největší ztrátou života je odklad. Ten nás připraví o nejbližší den a pod slibem budoucnosti nás oloupí o přítomnost.“ Aneb: Pro budoucnost zapomínáme žít přítomností.

Očekávání:

Seznámení s novými lidmi a ochutnávka neznámých jídel.

Vaše názory

Zorica
Střevo,dej šloka a provaz na 1 15.08.2015 19:18

Střevo,dej šloka a provaz na krk.

Anonym
Jsi spodina. 16.08.2015 02:06

Jsi spodina.

eluša
Ted trochu mimo,kurva ,je 0 14.08.2015 19:16

Ted trochu mimo,kurva ,je nutný ten kod dělat tak dlouhý a nesrozumitelný ????,co to má za význam ,jen odrazujete od diskuze...

Lojza
Dnes jsem si u TV Prima 1 14.08.2015 19:06

Dnes jsem si u TV Prima ověřila,že od 1.9. bude každý diskutér řádně přihlášený,v opačném případě jeho příspěvek nebude zviditelněn.Příspěvky vulgární budou adminem ihned mazány a přispěvateli bude znemožněn přístup.Rasistické příspěvky budou předány ihned PČR k vyřešení.Součástí registrace bude uvedení konfekční velikosti,velikost obuvi a obvod hlavy.Tyto ůdaje se budou v případě porušení pravidel ihned předávat PČR,ta poté připraví pro delikventa "mundůr".Na každé prase se vaří voda!

Anonym
No,ještě tys tu chyběla,čůzo 14.08.2015 19:18

No,ještě tys tu chyběla,čůzo !

Kritička.
Už je to tady. 0 14.08.2015 19:03

Už je to tady.

pad
Tak pořad jsem nesledovala, 2 14.08.2015 18:29

Tak pořad jsem nesledovala, nemohu posoudit kdo,co,atd., akorát jsem to zapla, ale co paní Alena řekla, mě docela zarazilo: v těchto prostorách se mi nelíbí, protože to není zařízeno podle mého gusta. Proč by to bylo zařízeno podle Vašeho gusta, když tam nebydlíte, každý si to přeci zařízuje podle svého gusta, vlastně kvůli takovým přiblblým výrokům na to ani koukat nechci

jája a pája atd
:-D přesně ! 14.08.2015 18:53

:-D přesně !

..........
hlavně sama má doma 14.08.2015 19:11

hlavně sama má doma vetešnictví...

Lojza
Chtěl bych se všem omluvit za 0 14.08.2015 17:45

Chtěl bych se všem omluvit za své senilní a uslintané komentáře,kterých jsem tento týden vyplodil mnoho.Samozřejmě patřím do 4% menšiny a jak je o nás známo,co na srdci,to na jazyku.Obdivuji člověka tmavší pleti,skrývajícího se pod nickem petanecek a Kulihrášek.Jeho primitivní,bezohledné,místy až brutální a dechberoucí vyjadřování mně opravdu imponuje.Tímto mu tedy skládám poklonu a zároveň bych s ním rád strávil noc.

reklama