PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alena Nováková

Prostřeno - 8.11. Alena Nováková Foto: Prostřeno - 8.11. Alena NovákováFoto: Prima

Paní Alena kdysi vedla restauraci, ale nikdy v ní nevařila, i když to umí. O tom, že mohla být schopnou manažerkou, žádný z diváků nezapochybuje. Rázná maminka pěti dětí je už v důchodu a přivydělává si jako pokladní.

S mužem se kdysi rozvedli, pak měla přítele, ale ten už zemřel. Alena je sama šest let a myslí si, že v minulém životě nejspíš musela být námořník. Šíleně totiž miluje cestopisy. Je z Prahy, ve Slušovicích bydlí teprve tři roky na ranči u nejstarší dcery, kde to prý vypadá jako v Kanadě. Byt pondělní hostitelky sousedí se stájemi koní. Závodních i těch, na nichž se jezdí jen pro radost a relaxaci. Sama vlastní fenku Besie. Pod oknem se jí pasou kozy, na dvoře pózují kočky, žijí tu další psi, papoušek a jiná zvířena. Alena je soutěživá a má esprit. Kdyby vyhrála, koupila by si auto na dojíždění do práce.

Charakter:

Komunikativní, inteligentní, sarkastická, ironická, soucitná, otevřená, zábavná.

Zájmy:

Vaření, historická literatura – hlavně o Anglii a západní kultuře –, cestopisy, šachy, kanasta, vinařství, zvířata.

Vztah k vaření:

Veskrze kladný, Alena vaří už čtyřicet pět let. Ještě před třemi lety žila se třemi dětmi, nyní zve „koňáky“ z ranče. Jenže ti jsou prý samá dieta. Alenina oblíbená specialita jsou husí stehna v šouletu. Dává přednost české stravě, moc neimprovizuje, vaří na jistotu. Zná cizí kuchyně, ale nakonec stejně vždycky usoudí, že ta naše je prostě nejlepší. Souhlasí s japonským příslovím, že ochutnat se může všechno, ale jíst se má to, co roste do 300 km od domu.

Chutě:

Jí vše.

Nesnáší:

Nepozře nic živého. U stolu nesnáší krkání, mlaskání, špinavé ruce a zápach.

Motto:

Kdo zaváhá, nežere.

Očekávání:

Alena se cítí osamělá, a proto ráda uvítá návštěvu. Chce hosty okouzlit svým kuchařským uměním, poznat nové lidi a slyšet, jak jim chutná. Touží navázat nová přátelství a skončit se samotou. Doufá, že hosty pobaví.

Vaše názory

Marie Bláhová
Tato žena je od pohledu 0 01.02.2012 17:47

Tato žena je od pohledu falešná a dokonce nám to ukázala i před kamerou.Vařit asi neumí vůbec:)))))No a s tou anglickou slaninou???tak to byl vrchol večera jak si to vůbec někdo může dovolit někomu naservírovat? to mě rozum nebere.

ep
To je ale příšerná (vulgární 0 16.11.2011 10:03

To je ale příšerná (vulgární výraz)!

SandraDee001
tak v tom případě byste ale 0 14.02.2011 18:24

tak v tom případě byste ale musel vymazat polovinu příspěvků,vážený pane moderátore!!!

Dobrý den,

taky se tak někdy děje.

MODERÁTOR DISKUSÍ

SandraDee001
klidně to mažte když vás to 0 10.02.2011 10:49

klidně to mažte když vás to baví,ale je to ubohé,já mám také právo říct svůj názor a reagovat!!!

Dobrý den,

klidně můžete zveřejnit svůj názor jako ostatní. Ale nemusíte nikoho urážet. Z tohoto důvodu je váš příspěvek smazán.

MODERÁTOR DISKUSÍ

SandraDee001
jasně,tak to bylo asi její 2 14.01.2011 11:28

jasně,tak to bylo asi její dvojče!! navíc naproti ní sedí moje kamarádka a potvrdila mi že to byla ona,je to prostě hrozná ženská a pokud je nějaký mzpůsobem frustrovaná nebo k vůli něčemu pořád otrávená,tak at si to laskavě nebere do práce,kdo se má na ten její arogantní obličej dívat!!! Tesco by mělo proškolit své pokladní v tom jak se chovat k zákazníkům!!!!

Hotel
Sandroo 19.01.2011 09:26

Jste zatraceně odporná ženská.Už jenom , že píšete totální blboviny ,Tesco by opravdu mělo proškolit zaměstnance , protože Vaše kamarádka je narušená nebo slepá , mohu potvrdit , že tam opravdu nemohla být , protože byla 400km daleko a to u svých dětí , takže papapapa pipinko

Hotel
A ještě něco , když je Vám 19.01.2011 09:27

A ještě něco , když je Vám tak odporná , tak choďte jinam , pokladen snad má Zlín dost , ne???

kores
oprava 0 11.12.2010 17:36

dejte se do pořádku. 7.12.t.r. měla pí. Nováková volno !!! Tesco

SandraDee001
paní Aleno,dnes jste mě 0 07.12.2010 18:23

paní Aleno,dnes jste mě obsluhovala v obchodě u pokladny a můžu říct že jste stejně nepříjemná a protivná jako v pořadu!!

Markéta77
Aleno 0 23.11.2010 02:25

ačkoliv zde máte své fanoušky a lidi, kteří se ve Vás zhlédli, myslím, že je zde i prostor pro mě a můj názor. Byla jste přehnaně zlá, kritická a cítím z vás taktiku a podrazáctví. Nechci vás tímto urážet, nechci být jako ostatní co jsou schopní napsat jen urážku a žádný argument.
Proto bych svůj názor chtěla zdůvodnit. Na začátku týdne jsem si říkala, že budete milá výřečná žena. I druhý den jste na mě stále takto působila. Bohužel u Marie se veškeré mé dobré domněnky o vás rozplynuly. Zachovala jste se vážně podle vůči Marii (a nejen k ní, ale u všech ostatních soutěžících).
Sama jste evidentně dokonalá v pondělí nebyla, vše se vám nepodařilo dle plánů, Marie z toho měla běhavku(!) apod. Přesto všichni byli vůči vám schovívaví a vy jste v tento den byla ještě pokorná. Ovšem hned následující den jste nejspíš již dávno z hlavy vypustila vzpomínku na to, jaké to je "být hodnocená" a vžila jste se velmi rychle do role "hodnotící". A to co jste od té doby předváděla, bylo nadmíru neslušné, arogantní a nechutné.
Nezbývá mi než říct, že po vašem vystupování jsem si jen říkala, že již chápu, proč se cítíte tak osamělá. Není se čemu divit, také bych se k vám s radostí nevracela!
Markéta

reklama