PO - PÁ v 17:50 na Primě

Aleš Drnovský

Přestože Aleš sám nikdy nekouřil, živí se tím, že odnaučuje lidi kouřit. Momentálně se zabývá i zdravou stravou, díky níž zhubl přes dvacet kilo a cítí se mnohem lépe. Je rozvedený a má tři děti. Jeho rovněž rozvedená přítelkyně má děti dvě a nežijí spolu ve společné domácnosti.

Aleš bydlí ve větším bytě ve Frenštátu pod Radhoštěm. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chce zažít Prostřeno! na vlastní kůži. Chce ukázat lidem netradiční kuchařské možnosti a recepty, díky kterým se dá hubnout s chutí. Pokud vyhraje, tak sebere svůj „kite“ a odletí někam k moři.

Charakter:

Veselý, přátelský, tvořivý, klidný, harmonický a všemu otevřený.

Zájmy:

Rád se baví, umí hrát na kytaru i ukulele a skládá písničky. Když fouká, tak se věnuje kitesurfingu na vodě i na sněhu.

Vztah k vaření:

V kuchyni stále s chutí experimentuje a zkouší nové postupy, ingredience a recepty. Nikdy nedokáže uvařit stejné jídlo dvakrát, vybírá si vždy čerstvé suroviny. Hlavně připravuje jídla ve stylu „paleo“.

Chutě:

Vyhýbá se mouce, rýži, cukru, mléčným výrobkům a průmyslově zpracovaným jídlům. Jí hlavně vejce, maso a zeleninu. Nejraději má červenou řepu, kterou dříve nesnášel.

Nesnáší:

Pšenici, brambory, rýži, cukr, mléčné výrobky a kuchyňské chemikálie. U stolu mu vadí puštěná televize.

Motto:

Dokud to nedopadlo dobře, tak to ještě neskončilo…

Očekávání:

Těší se na příjemný zážitek a dobrou zábavu.

Vaše názory

Drrnovský
Aldaa http://bit.ly/1ik2EOa 0 19.09.2015 11:08
Anonym
já bych chtěla poznat Péťu 0 13.09.2015 22:02

já bych chtěla poznat Péťu osobně,tak výborný člověk tu už dlouho nebyl...

Krisťoul
Drahý Aleši, už od pondělí mi 1 09.09.2015 21:16

Drahý Aleši, už od pondělí mi bylo jasné, že jste naprosto normální člověk a troufám si říci, že někdo takový v tomto pořadu ještě nebyl, nebo jsem to alespoň nepozorovala. Jste naprosto vyrovnaná, vyspělá, uvědomělá, čistá a éterická bytost. A taky vím, že se s vámi život nemazlil, abyste mohl být tím, kým jste nyní. Já takovým lidem, jako jste vy, říkám andělé. Škoda jen, že takových, je mezi námi málo, zvláště v naší společnosti. Je skvělé, že jako chlap jste "převoral" svůj jídelníček a milujete zeleninu a dokázal jste vyřadit mouku - bez mouky bych žít nejspíš nedokázala. Bohužel jste neměl štěstí na soutěžící, byli to z 90% typičtí Češi a možná také škoda, že jste vařil v pátek. A bohužel jak je všeobecně známo - blbci mezi sebe chytrého nepustí, protože by bylo vidět, že jsou to blbci a jakmile se někdo někdo chová jinak než oni - normálně, už je to člověk divný, vypočítavý a dokonce i časovaná bomba =) Pro mě jste byl jasným vítězem, už jen pro to, jaký jste. Přeji vám v životě mnoho štěstí.

Standa P6
"byli to z 90% typičtí 10.09.2015 13:06

"byli to z 90% typičtí Češi"
Tohle přece byli Mraváci, ti říkají "česká povaha" jen jak negativum. Jakožto Moraváci byli ukázkově typičtí, včetně toho muslimáka.

Anonym
Aleš velice příjemný 0 09.09.2015 14:39

Aleš velice příjemný člověk,který má charakter přeji hodně štěstí.

Anonym
PRO ZENON 1 08.09.2015 17:57
Zenon Makabejský
děkuji 09.09.2015 15:38

děkuji

Anonymmmmmmmmmmmmmmmmmmm
tak jsem celý týden sledovala 0 08.09.2015 15:02

tak jsem celý týden sledovala chování araba,a opět se mi potvrdilo to co už dávno vím...zmrd který kecá jaký má charakter usmívá se na tebe..otočíš se a máš nůž v zádech......moc dobře to o sobě ví,proto žádá odpuštění...protože zas takoví frajeři vejsou,le ustrašení ubožáčci..ještě se tady budeme divit

Zenon Makabejský
http://rozzlobenci.eu/mix/mix 0 08.09.2015 10:30
RoDo.
Ten Egyptan byl je a bude 1 07.09.2015 23:44

Ten Egyptan byl je a bude bezcharakterni. Ales a Lada super borci. Da se nekde sehnat ta paleo kuchyn recepty ale bez masa? maximalne tak ryby.

reklama