PO - PÁ v 17:35 na Primě

Aleš Drnovský

REPRÍZA Přestože Aleš sám nikdy nekouřil, živí se tím, že odnaučuje lidi kouřit. Momentálně se zabývá i zdravou stravou, díky níž zhubl přes dvacet kilo a cítí se mnohem lépe. Je rozvedený a má tři děti. Jeho rovněž rozvedená přítelkyně má děti dvě a nežijí spolu ve společné domácnosti.

Aleš bydlí ve větším bytě ve Frenštátu pod Radhoštěm. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chce zažít Prostřeno! na vlastní kůži. Chce ukázat lidem netradiční kuchařské možnosti a recepty, díky kterým se dá hubnout s chutí. Pokud vyhraje, tak sebere svůj „kite“ a odletí někam k moři.

Charakter:

Veselý, přátelský, tvořivý, klidný, harmonický a všemu otevřený.

Zájmy:

Rád se baví, umí hrát na kytaru i ukulele a skládá písničky. Když fouká, tak se věnuje kitesurfingu na vodě i na sněhu.

Vztah k vaření:

V kuchyni stále s chutí experimentuje a zkouší nové postupy, ingredience a recepty. Nikdy nedokáže uvařit stejné jídlo dvakrát, vybírá si vždy čerstvé suroviny. Hlavně připravuje jídla ve stylu „paleo“.

Chutě:

Vyhýbá se mouce, rýži, cukru, mléčným výrobkům a průmyslově zpracovaným jídlům. Jí hlavně vejce, maso a zeleninu. Nejraději má červenou řepu, kterou dříve nesnášel.

Nesnáší:

Pšenici, brambory, rýži, cukr, mléčné výrobky a kuchyňské chemikálie. U stolu mu vadí puštěná televize.

Motto:

Dokud to nedopadlo dobře, tak to ještě neskončilo…

Očekávání:

Těší se na příjemný zážitek a dobrou zábavu.

Vaše názory

Andrea28
Pane Aleši,měl jste 0 25.08.2016 14:23

Pane Aleši,měl jste jednoznačně vyhrát.Máte můj palec nahoru.

Anonym
Pan Ales mel vyhrat, ostatni 0 18.08.2016 10:13

Pan Ales mel vyhrat, ostatni falesni a no coment , mel vyborne menu

Aleš mi byl nejsympatičtější
z celé pětice, snažil se i 0 15.08.2016 12:32

z celé pětice, snažil se i servírovat méně obvyklé menu. Souhlasím, že mouka se dá ve vaření hodně omezit. Je to zvyk (spíš zlozvyk) vše zahušťovat moukou - krémové polévky, dušené zelí, špenát, masové šťávy...
Abdel byl trapný s tím svým omíláním "recepty jsou z internetu, z kuchařky". On snad měl recepty SVOJE?!? A účelově nízké bodování bych mu neodpustila, ať si svoje podrazáctví srovná s Aláhem.

Anonym
Abdel šel do TV že nemá 0 15.08.2016 09:34

Abdel šel do TV že nemá peníze a udělat si reklamu. Nemá cenu tuhle bezcharakterní kreaturu kritizovat, nic se ho netkne. On si teď užije svůj trest nejlepší - v celé ČR ho znají a jestli mu podnikání doteď skomíralo, teď bude v p.....A tím potrestal sám sebe a to ho nejcitelněji zasáhne. A ti, co neměli jasno o imigrantech, těm pomohl k vyjasnění postoje. Sláva!Setkávat se s ním nadále by vás jen degradovalo.

Anonym
Aleš to tomu muslimskýmu 0 15.08.2016 01:21

Aleš to tomu muslimskýmu zmetkovi řekl moc dobře. S touhle rasou se nedá soužít. Sami lžou pořád.

Anonym
Pane Aleši, kloubouk dolů, že 0 14.08.2016 21:46

Pane Aleši, kloubouk dolů, že jste vydržel toho egyptského teroristu /od toho, že tohle individuum s křiváckým úsměvem a prolezlý lží terorizuje druhé lidi/. Došel jsem k závěru, že je nakonec dobře, že byl v tv, že žvanil o ramadánu a mimo kameru pil kafe a kouřil, aspoň si lidi uvědomí, jaké riziko je s přistěhovalci. Jinak - můžete tu napsat recept na vaši cibuli?

Andulička
To Anonym 14.8., 0 14.08.2016 20:44

To Anonym 14.8., 10.30hod.
Děkuji za tip :-)))

muchojka
pane Aleši,moc Vám děkuji za 2 14.08.2016 19:13

pane Aleši,moc Vám děkuji za hezký večer,na který jsem se opravdu těšila!Je vidět,že jste inteligentní člověk-nejdříve posloucháte a až pak si uděláte názor.Pokud to tady někteří píší,je to tím,že jsou ze stejného těsta,jako Abí...vybouchnout a napadat umí i můj pes...ale člověk inteligentní jedná s rozvahou))))Pouze blbci v tom vidí faleš a zlobu....jsem ráda,že jste tam byl a vy jediný jste alespon trošku "zpacifikoval"toho blba.

ledabylka
Pan Aleš je velice šlusný 14.08.2016 20:50

Pan Aleš je velice šlusný chlap. Škoda, že to nevhrál.

Anonym
ano, měl vyhrát 15.08.2016 01:23

ano, měl vyhrát

reklama