PO - PÁ v 17:50 na Primě

Aleš Kocourek

První soutěžící žije v srdci vinařského kraje, v Moravské Nové Vsi v rodinném domě, který stále ještě dokončuje a kde má příjemné bydlení. Aleš má po rozvodu dvě děti ve střídavé péči a s novou přítelkyní, která má také dvě děti z předchozího vztahu, čekají společného potomka.

Aleš se kdysi vyučil jako kuchař-číšník, pak ale začal pracovat u policie, kde působí dodnes. Při zaměstnání dálkově vystudoval vysokou školu. Do pořadu se přihlásil sám, ale jeho účast iniciovala přítelkyně Simona. Pokud vyhraje, koupí jí myčku na nádobí a dopřeje svým blízkým pěknou dovolenou.

Charakter:

Ctižádostivý, soutěživý, klidný, starostlivý, tvrdohlavý a často akurátní puntičkář. Považuje se za čestného člověka.

Zájmy:

Hodně času mu zabere práce na domě a zahradě. Rád jezdí na kole, chodí plavat a hraje šachy. Zajímá se o historickou četbu a baví ho vaření.

Vztah k vaření:

Je to koníček, rád dobře jí i vaří, když má pro koho. Radost mu dělá, když jídlo hostům chutná. S oblibou připravuje různé steaky a saláty a občas se pustí i do moučníků.

Chutě:

Nejraději má maso a dobré moučníky, nejvíc si pochutná na svíčkové na smetaně.

Nesnáší:

Mořské plody, nikdy by nesnědl zkažené jídlo. U stolu mu vadí odbíhání a nepořádek.

Motto:

Síla a čest.

Očekávání:

Těší se na zábavu, zpestření života a doufá ve výhru.

Vaše názory

Anonym
Jen kratce: 0 03.02.2016 11:28

Jen kratce: imbecil=policajt...

rudyzzr
z tohodle "cloveka" je mi 0 19.10.2015 00:40

z tohodle "cloveka" je mi hodne spatne

Anonym
Jak koupil by JÍ myčku!? 0 13.10.2015 21:49

Jak koupil by JÍ myčku!? Takovýhle zbožňuju.

Anonym
Váš začátek byl impozantní. 0 04.09.2015 10:35

Váš začátek byl impozantní. Skvělá řeč o čestnosti, poctivost atd. Tím ovšem začalo to peklo, co si tu čtete. Kdybyste na začátku řekl že vám jde o peníze, nebyl byste první ani poslední v této hře. Mám ale takový dojem, že vám to je v podstatě jedno a to vás zachrání. Protože kdybyste o tom přemýšlel, musel byste se nutně zbláznit.

Kamila22
Pan Aleš, je zlý a arogantní 1 03.09.2015 20:49

Pan Aleš, je zlý a arogantní člověk. Nic pro něj není dobré jen to co sám vyrobí. Nedokáže nic ocenit. Nemám ráda takové lidi. Bohužel se dostal mezi lidi, kteří tak zlý nejsou. Že mu není hanba odsoudit každém za blbosti. Je pravda, že nevím jak to chutnalo, ale hra to byla úplně od začátku. Jen prachy a prachy ne, co kdo umí. Tak nemá dělat policajta.

Míša82
Máte pravdu,ale jen těžko lze 04.09.2015 10:38

Máte pravdu,ale jen těžko lze očekávat empatii od člověka s takovou narcistní strukturou osobnosti.Hamba mu nikdy nebude,jelikož si tady ty reakce na svou osobu nepřipustí a zdůvodní si to třeba tím,že mu ostatní závidí výhru,prostě u sebe si své chování omluví a asi je mu to jedno,šlo mu přece o peníze a byla to hra a "on vyhrál" :) ...

Když už musíte
urážet soutěžící, sprostě jim 0 31.08.2015 11:02

urážet soutěžící, sprostě jim nadávat - nevím, proč do toho zatahujete i jejich rodiny a povolání...a úplně nejvíc se těším, jak od pondělka u dalších nových soutěžících bude hysterčení na téma: "Něco takového jsem ještě neviděl/a!!!" Přeji příjemnou, soutěžícími a inteligentními diváky nerušenou diskuzi.

Andrea232
Ted jsem dokoukala minuly 0 31.08.2015 00:23

Ted jsem dokoukala minuly tyden a jediny vzkaz pro pana:
Ty debi*e ubohej! Celej tyden si hrajes na nejchytrejsiho, vsechno vis, vsechno znas, ale to, ze sufle ma byt uprostred tekute, to uz nevis, co? Hlavneze furt to tvoje nedopecene a rict to stokrat! Tebe potkat jako policajta, tak ti s radosti dam pesti at za to schytam cokoliv!

Anonym
jako zástupce vedoucího pro 1 30.08.2015 23:22

jako zástupce vedoucího pro něj není problém zákon obejít a točit i tam, kde se to nesmí

http://www.policie.cz/clanek/obvodni-oddeleni-breclav.aspx

Fil......
Zalez do díry ichtyle. Takhle 01.09.2015 14:44

Zalez do díry ichtyle. Takhle si trhnout ostudu. Tak je vidět, jakýho ču...áka dají na post zástupce vedoucího. Ryba smrdí vod hlavy, to bude asi taky vejlupek....

reklama