PO - PÁ v 17:50 na Primě

Aleš Paluzga

Aleš vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. Pracuje jako obchodně technický zástupce hydraulických a pneumatických zařízení a strojů. S manželkou Radkou mají dceru Ellen, které jsou 2 roky. Jejich rodinný život je velice aktivní, rádi cestují a poznávají nová místa.

Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a hostí svou rodinu a přátele. Pořad sleduje pravidelně s manželkou a jednoho dne si řekl, že to zkusí sám na vlastní kůži.Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na společnou rodinnou dovolenou.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je společenský, komunikativní a má organizační schopnosti.

Zájmy:

Jeho velkým koníčkem je wakeboarding – jízda na vodních lyžích. V zimě rád lyžuje a v létě jezdí na in-line bruslích. Zajímá se o různá auta. V neposlední řadě mezi jeho koníčky patří vaření a v létě grilování.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velmi kladný, baví ho experimentovat v kuchyni a učit se novým věcem.Rád připravuje jídla z kuřecího a vepřového masa. Pokud má dost času, tak se klidně pouští do svíčkové na smetaně, anebo do hovězího guláše.

Chutě:

Sní skoro vše, není vybíravý.Jeho nejoblíbenějším jídlem je svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem.

Nesnáší:

Nejí popcorn a nikdy by nesnědl housenky, brouky a podobnou havěť.U stolu mu vadí mlaskání a srkání.

Motto:

Hoď před sebe a najdeš za sebou.

Očekávání:

Těší se na novou zkušenost s natáčením a vařením před kamerou. Těší se na seznámení se s novými lidmi. Až natáčení skončí, doufá, že si bude moci odpovědět na hodně otázek, které si vždy při sledování pořadu pokládá.

Vaše názory

Salix
Jsem jediná, komu nejde 4 23.03.2015 09:40

Jsem jediná, komu nejde přehrát Alešův a Erikův díl?

Petr-Jižní Čechy
A úterní vám jde? 23.03.2015 09:44

A úterní vám jde?

Maky3004
Taky mi nejdou tyhle dva díly 23.03.2015 14:29

Taky mi nejdou tyhle dva díly přehrát

Anonym
http://play.iprima.cz/prostre 23.03.2015 17:56
Anonym
MNĚ NEJDE PŘEHRÁT JEN 23.03.2015 19:15

MNĚ NEJDE PŘEHRÁT JEN ČTVRTEČNÍ DÍL. CO S TÍM TA PRIMA ZASE DĚLÁ???!!!!

objektivní
abych byl objektivní dal jsem 1 22.03.2015 21:39

abych byl objektivní dal jsem si práci a znovu jsem si přehrál všechny díly ......, že by Ivana byla taktik, tak to ani náhodou, co jí nechutnalo, to řekla, ale klidně si tu prskejde dál, uvařila nejlíp. Taktik byl Aleš a Lukáš, těm šlo o výhru ..... Žaneta všechny kupodivu odhalila, klobouk dolů ..... A Erik, kdyby měl maminku u sebe tak by vyhrál ....

Pražskej
Pozdravuj Jájinku.Nebo sama 23.03.2015 09:18

Pozdravuj Jájinku.Nebo sama sebe :-D

Veronika 2
Aleš mi z počátku nebyl 1 21.03.2015 22:28

Aleš mi z počátku nebyl sympatický, ale pak překvapil. Nicméně Erik překvapil. Jelikož nemohu komentovat jeho video, přidám komentář sem a doufám, že Aleš pochopí. Eriku, pokud Ti tam psala nějaká nevychovaná hovádka, nějaké urážky nic si z toho nedělej. Kolikrát ani lidi ve 30ti nedokážou to co Ty. Hlavu vzůhru a kachní maso od Mamky je prkotina.Bylo vidno, že umíš a hodnocení nebylo uplně fér. Jen se Tě báli.

jojo.
Tu červenou cibuli taky 22.03.2015 07:34

Tu červenou cibuli taky krájela mamka. Asi aby neplakal.

anonym
Proč je bloklá diskuze u 1 21.03.2015 20:24

Proč je bloklá diskuze u Ericha? Chtěla jsem ho pochválit za jeho menu. Nebo tam opět řádili zdejší sprosté kreatury? Nebo se někoho dotklo, že /dle nějakého komentáře/ má jeho maminka na zdi Stalina? Nikdy se nedívám na video /ztráta času/, ale asi to zítra učiním, pokud to ovšem půjde.Zajímá mě pravda, zdali má opravdu někdo v Čechách na zdi Stalina, pokud ano, tak to musí být soudružský debil non plus ultra.

reklama