PO - PÁ v 17:50 na Primě

Alexandra Kuklová

Nejveselejší hostitelka bydlí v rekreační osadě Skalka blízko Chebu, kde si ke stálému bydlení uzpůsobili s přítelem chatu. Saša vystudovala střední zdravotnickou školu a dnes pracuje jako pečovatelka v soukromé LDN.

Je rozvedená, má dvě dospělé a už samostatné dcery. Do pořadu se přihlásila na popud přátel. Jednou se jí o Prostřeno! zdálo, tak se rozhodla svůj sen uskutečnit. Dokonce uvaří i menu ze snu. V útulném domečku ráda hostí přátele, je rozená organizátorka a bavička. Případnou výhru by použila na přestavbu verandy, sklepa a koupelny – a na pořádný mejdan.

Charakter:

Je upřímná, veselá, tolerantní, přizpůsobivá, trpělivá, soutěživá, ale i trémistka.

Zájmy:

Těší ji vaření a pečení, péče o květiny, křížovky, cestování, stanování a country. Sběratelství: masky, sklo a mosaz. Ráda se baví a pořádá společenské akce pro přátele a rodinu.

Vztah k vaření:

Vaření miluje, je ráda, když všem chutná. Uklidňuje ji – je to pro ni relaxace. Vaří vše kromě mořských plodů, které nejí a neumí připravit.

Chutě:

Miluje steaky na všechny způsoby a ze všech druhů mas.

Nesnáší:

Odpuzují ji koprová omáčka a koprová polévka a také mořské plody. U stolu jí nejvíc vadí mlaskání, chrchlání a hádání.

Motto:

1. Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. 2. Myslíš, mluvíš, máš. 3. Pouč se z minulosti, ale ten, kdo se neustále zabývá minulostí, umírá každým dnem.

Očekávání:

Ráda poznává nové lidi a jejich charaktery a bydlení. Těší se na nové recepty, zkušenosti a výzvy.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Orgazmus

 

VIDEO: Komínky

 

VIDEO: Čokoládovna

 

VIDEO: Papoušek a předkrm

 

VIDEO: Zábava


VIDEO: Taktizování

Vaše názory

viktorinkornelzešehrd
paní má studené a zlé oči 0 21.07.2012 17:46

paní má studené a zlé oči

viktorínkornelzevšehrd
zasloužená výhra 0 26.06.2012 17:36

Paní vyhrála zaslouženě. Byla nejlepší. Všichni byli pohodoví.

Denisa Pavelcova
Otresny nevim jak vubec mohla 0 25.06.2012 07:26

Otresny nevim jak vubec mohla vyhrat.Co si to tam predvadela tragedko.

Lonora
diskuse 5 24.06.2012 23:02

Paní Sašo blahopřeji vy si to právem zasloužíte.Jste moc fajn žena,která pobaví a dobře uvaří .Od počátku sem vám držela palečky taková vitální osůbka se smyslem pro humor no ste jako já stejné pubo i když nám už dávno není 18 let.Užijte si výhru právem moc zdravím.

anonym
Paní Sašo, nemyslím si, že Vaše výhra byla zasloižená. 24.06.2012 23:43

Proti gustu žádný dišputát, ale do mého gusta jste se netrefila. Když obyčejné jídlo pojmenujete pokleslými názvy, nestane se z nich neobyčejné. Plněná kapsa tisíckrát a pokaždé stejně, buchta víc než hrozná. A Vaše zábava, z té mi zmrzl úsměv při představě, že bych něco tak hrozného musela absolvovat. Jen doufám, že Vašim hostům se z té masky neobjevila na obličeji vyrážka. Já držím palečky důchodcům, o které se staráte, aby jim zbylo aspoň trochu důstojnosti po těch Vašich legráckách.

jirin
Zdravím, chci jen říct že 25.06.2012 07:26

Zdravím, chci jen říct že paní Saša si výhru nezasloužila. Kde to jsme??? Jen se trapně předvádí a je ubohá. Doufám že až budu v nějakým pečovateláku jako babka, tak tam nebude nikdo jako paní Saša.

Anonymous24
Super 26.06.2012 15:55

Rozhodně zasloužené, ti co na vás brblají pouze závidí Vaši svěžest a vitalitu, ve vašem věku. Moc příjemná a společenská paní, která si umí užít života. Opravdu jsem se u toho dílu zasmála :)Moc fajn parta :)

gabifischerova
JIRIN: 26.06.2012 19:04

Vy,pane Jirine (nebo Jirinko nebo kdo vůbec jste), nevíte vůbec nic o LDN-kách nebo pečovatelských službách, jak tak čtu, co jste byl schopen napsat!!!! A máte pravdu, až tam jednou budete, tak vám z celého srdce přeju ať tam paní Saša není ....... ještě by jste zabrečel (pokud by jste byl ve stavu vnímání)!!!!!!! Vám přeji ať natrefíte na samé zamračené a nepříjemné ošetřovatelky!!!!!!

mystapista
jirin a anonyme,s vámi tedy 30.06.2012 19:18

jirin a anonyme,s vámi tedy musí být v životě zábava.Pryč od takových zapšklých lidí.
Paní Sašo ,jste bezvadná ženská.

gabifischerova
Paní Sašo, klobouk dolů!!!! 3 24.06.2012 21:31

Paní Sašo, klobouk dolů!!!! Vás bych chtěla poznat osobně. Myslím, že vaše povolání je zcela na místě a lidem, kteří jsou na sklonku života dodáváte radost, optimismus, úsměv na rtu ..... a tak to má být ..... SUPER!!

reklama